ابزار پرده خوش آمدگویی
ابزار وبلاگ
 • برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا ایمیل ارسال نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه برق

  آموزش انجام پایان نامه برق

  مهندسی برق و الکترونیک از رشته های محبوب دانشگاهی در بین رشته های مهندسی محصوب می گردد، اما این رشته سختی ها و ویژگی های خاص خود را نیز دارد. از این رو برای انجام پایان نامه برق بایستی  با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد . از این رو لازم دانستیم تا در ایرانتز خدمات مشاوره و آموزشی در حوزه انجام پایان نامه برق به شما ارائه کنیم . 

  پیش از بررسی شیوه های انجام پایان نامه برای رشته مهندسی برق شاید لازم باشد تا شما را با این رشت بیش از پیش آشنا کنیم به همنی منظور موسسه ایرانتز مطالبی را آماده کرده است که درباره رشته مهندسی برق اطلاعات خوبی را به همراه دارد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید اگر شما هم به دنبال انجام پایان نامه هستید.

  آموزش انجام پایان نامه
  آموزش انجام پایان نامه دکتری
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  انجام پایان نامه دکتری برق

  مشاوران انجام پایان نامه برق

  مهندسی برق (به انگلیسی: Electrical engineering) زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط باالکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد:

  بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛ یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن. به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند. 

  فراگیرتر شدن استفاده از انرژی الکتریکی و افزایش نیاز به انتقال و نیز پردازش سریع‌تر اطلاعات، مهندسی برق را به یکی از مهم‌ترین و پر طرفدارترین زمینه‌های مهندسی و صنعت تبدیل کرده‌است.

  انجام خدمات در رشته مهندسی برق در دسته بندی های مختلفی انجام میگیرد که با توجه به مقطع تحصیلی قابل مجزا سازی و شناسایی است . 

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا برق 

  بهترین شیوه های  انجام پایان نامه برق

  یکی از مهمترین موادری که یک پایان نامه را از دیگران متمایز میکند میتوان این دانست که این پایان نامه دارای موضوع بسیار مناسبی باشد.پس ادامه این مطلب به بررسی ایت موضوع و پیشنهاد مواردی از موضوعات پایان نامه برای کسانی خواهد پرداخت که قصد انجام پایان نامه برق را دارند.

  آشنایی با پروتکل ارتباطی CAN و کاربرد آن درخودرو

  اتصال کوتاه ژنراتور آسنکرون

  ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

  ارزیابی امنیت استاتیکی

  اصول کارکرد سیستم های SCADA درمونیتورینگ شبکه های قدرت

  افزایش کارایی بارگیری ژنراتور توربین گازی در تابستان

  بررسی استفاده بهینه از موتورهای آسنکرون

  بررسی عملکرد کلیدهای قدرت در پست های فشار قوی

  مشاوره انجام پایان نامه برق

  در مباحث مشاوره ای انجام پایان نامه برق در مقاطع تحصیلی ممکن است موارد زیر نیز گاها به چشم آیند که میتوانند موارد و موضوعات مهمی تلقی گردند.

  بررسی استاندارد IEC 61131-3 Va زبانهای برنامه نویسی PLC تحت این استاندارد

  بررسی افزایش راندمان توربین های گازی توسط سیستم مدیا

  بررسی تابلوهای برق

  بررسی عملکرد سیستم زمین برجهای خطوط انتقال در برابر صاعقه

  بهره گیری از انرژیهای تجدید پذیر برای تولید الکتریسیته

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترینپایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  بسیاری از دانشجویان دکتری در حال حاضر در پایان نهایی نوشتن برای پایان نامه خود هستند. تبدیل سال های تحقیق به یک قطعه واحد، یکپارچه می تواند دشوار باشد، بنابراین ما از راهنمایی های ناظران و فارغ التحصیلان دکترای اخیر درخواست کردیم که مارا در این باره راهنمایی کنند. آنچه در ادامه میخوانید بهترین نکاتی است که این دانشجویان به ما یادآورشده اند.

   پایان دادن به انجام پایان نامه دکتری

  1) اطمینان حاصل کنید که شما الزامات PhD موسسه را برآورده می کنید
  "دانشجویان دکترا و ناظران آنها اغلب چیزها را بدون چک کردن فرض می کنند. یک سرپرست به دانش آموز خود گفت که یک دکترا حدود 300 صفحه طول دارد، بنابراین او 300 صفحه را نوشت. سرپرست منظوری برای داشتن یک پایان نامه مفصل داشت درصورتی که دانشجو فقط کلمات را اضافه کرده بود. خلاص شدن از 40،000 کلمه اضافی با دو هفته رفتن به آموزشگاه و دانشگاه توصیه نمیشود. »(هانا فریموند، سخنران در جامعه شناسی پزشکی، دانشگاه اکستر)

  2) چشم انداز را حفظ کنید
  "هر کس می خواهد پایان نامه های خود را شگفت انگیز، بنویسد. اما مهمترین نتیجه کار شما در آینده خواهد آمد.دکتری خود را به عنوان یک دوره کارآموزی در نشر بگیرید. همسالان شما از پایان نامه شما برای قضاوت شما و عملکرد شما به عنوان معیار یاد میکنند. آنها احتمال بیشتری دارند که مقالات (مقالات، فصل ها، کتاب ها) که از آن نتیجه می گیرند، بخوانند. »(دین دسوزا، PhD در علوم اعصاب شناختی، Birkbeck، دانشگاه لندن)

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید: 

  موسسه ایرانتز در تلاش است تا برای برخی از رشته های دانشگاهی دوره های ویژه برای چاپ مقاله ISI  برگزار کند که میتوانید از طریق کارشناسان این موسسه از نحوه چاپ مقاله ISI  و همچینین چاپ مقاله علمی پژوهشی اطلاعات لازم را کسب کنید . 

   آموزش انجام پایان نامه برق الکترونیک

  آموزش انجام پایان نامه برق قدرت

  آموزش انجام پایان نامه برق مدارالکترونیک

  30ارد