• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

  آموزش انجام پایان نامه ارشد برق

  انجام پایان نامه ارشد برق  را یتوان از جمله مهمترین خدمات موسسه ایران تز دانست.پیش از اینکه به برررسی شیوه های انجام پایان نامه برای این مقطع تحصیلی بپردازیم باید برای شما مشخص شود که در کدامین گرایش فعالیت میکنید به همین منظور ما در این مطلب برای شما اطلاعاتی را در نظر گرفته ایم درباره گرایش های مختلف رشته برق در مقطع کارشناسی ارشد.موسسه ایرانتز این افتخار را دارد که برای دانسجویان این رشته بهترین شرایط را فراهم کرده است تا بتوانند پایان نامه خود را به خوبی ارائه دهند همچین در دیگر مقاطع نیز فعالت هایی دارد که شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر به آنها دسترسی پیدا کنید.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه برق

  مشاورهانجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق  

  رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی دارای ۵ گرایش زیر است. در برخی دانشگاه‌ها، گرایش دانشجو پس از گذراندن ۳ تا ۵ ترم مشخص می‌شود.

  • مهندسی قدرت
  • مهندسی الکترونیک
  • مهندسی مخابرات
  • مهندسی کنترل
  • مهندسی پزشکی (بیوالکتریک ـ بیوانفورماتیک در برخی دانشگاه‌ها)

  در دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و صنعتی امیرکبیر و فردوسی مشهد گرایش سیستم‌های دیجیتال (که در تقسیم‌بندی پنج‌گانه، زیرمجموعه‌ای از گرایش الکترونیک محسوب می‌شود) به ۵ گرایش فوق اضافه شده‌است در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، علاوه‌بر گرایش قدرت، گرایش شبکه‌های انتقال و توزیع ایجادشده‌است که ترکیبی از گرایش قدرت و مباحث مربوط به شبکه سراسری برق و مدیریت توزیع و مصرف می‌باشد.

  مباحث اصلی

  به‌طور کلی، مباحث اصلی مهندسی برق (عمدتاً در دورهٔ کارشناسی) موارد زیر هستند:

  • معادلات دیفرانسیل، جبر خطی و تحلیل فوریه
  • پردازش سیگنال (پیوسته و گسسته‌زمان)
  • مدارها و سیستم‌های الکترونیکی آنالوگ
  • مدارها و سیستم‌های الکترونیکی دیجیتال، ریزپردازنده‌ها
  • الکترومغناطیس، امواج الکترومغناطیسی و آنتن‌ها
  • ماشین‌های الکتریکی (موتورها، ژنراتورها و ترانسفورمرها)
  • سیستم‌های انتقال انرژی الکتریکی
  • سیستم‌های مخابراتی و انتقال اطلاعات (آنالوگ و دیجیتال)
  • سیستم‌های کنترل و رباتیک

  مدارهای الکتریکی ۱و۲، سیگنال‌ها و سیستم‌ها، الکترونیک ۱و۲، مدارهای منطقی، الکترومغناطیس، معادلات دیفرانسیل، ریاضیات مهندسی، آمار و احتمالات، ماشین‌های الکتریکی ۱و۲، بررسی سیستم‌های قدرت ۱ برخی از دروسی است که دانشجویان تمام گرایش‌های مهندسی برق در مقطع کارشناسی موظف به گذراندن آن هستند.

  بهترین شیوه های انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

  مهندسی برق یکی از مشاغل مهم و کلیدی صنعت برق و مخابرات به شمار می رود. انرژی یکی از مهم ترین سرمایه های هر کشور به حساب می آید. در میان آنها نیز انرژی برق از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا جایی که میزان تولید و مصرف آن در بخش تولید از  شاخص های رشد اقتصادی کشورها محسوب می شود.
  داشتن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک از الزامات ورود به شغل مهندسی برق می باشد. در کشور ما گرایش های تخصصی مختلفی برای مهندسی برق تعریف شده است که اگر فارغ التحصیلان مهندسی برق متناسب با گرایش تخصصی خود مشغول به کار شوند، مطمئنا بازدهی بیشتری خواهند داشت. در ادامه توضیحی در مورد زمینه های شغلی این گرایش ها ارائه می شود :

  گرایش مخابرات

  گرایش مخابرات خود دارای چند زیرگرایش است.یکی از آنها گرایش سیستم می باشد که مهندس مخابرات با این گرایش در زمینه طراحی سیستم های مخابراتی جهت ارتباط اطلاعاتی (مانند شبکه های ارتباطی بانک ها)، سیستم های رادار و جنگ الکترونیک (به خصوص در زمینه های نظامی) و نصب و راه اندازی شبکه های ارتباط از راه دور (مانند موبایل) تخصص دارد. در گرایش دیگر که میدان است، مهندس مخابرات تسلط کافی در طراحی اجزای فرستنده – گیرنده های مخابراتی مانند طراحی آنتن‌ها ، طراحی موج بر و شبیه سازی آن‌ها دارد. گرایش آخر، رمز، تهیه‌ پروتکل های مخابرات امن، تست و ارزیابی میزان امنیت شبکه‌های مخابراتی از تخصص های مهندس مخابرات در این حوزه است.برای مهندس برق با گرایش مخابرات فرصت های شغلی خوبی در پروژه های مخابراتی مختلف در بخش نظامی و غیر نظامی وجود دارد.

  انجام پایان نامه دکتری برق

  مشاوره انجام پایان نامه ارشد برق

  گرایش الکترونیک

  در گرایش الکترونیک، زیرگرایش هایی از جمله طراحی آنالوگ، مدارهای دیجیتال، ادوات میکرو و نانو الکترونیک وجود دارد.  در حوزه طراحی آنالوگ، مهندس الکترونیک در طراحی مدارهای آنالوگ برای استفاده در وسایل خانگی، سیستم‌های ارتباطی و پروژه‌های عمدتا تجاری تخصص دارد. البته با توجه به کاهش اهمیت و کاربرد سیستم های انالوگ، نیاز به مهندسان الکترونیک در حوزه طراحی آنالوگ بسیار کاهش یافته است. مهندس برق با تخصص مدارهای دیجیتال در طراحی بردهای FPGA، طراحی بردهای کنترلی با استفاده از میکرو کنترلرهای عمومی یا خاص تسلط کامل داشته و در بسیاری از پروژه ها و طرح های مخابراتی در کنار مهندس مخابرات کار می کند. زمینه ادوات میکرو و نانوالکترونیک از حوزه های جدید در کشور بوده که هدف آن انجام تحقیقات و فعالیت در حوزه تکنولوژی نانو در بخش الکترونیک است. این بخش در کشور ما فعلا تنها جنبه تحقیقاتی دارد و خیلی کاربردی نشده است. به همین دلیل فرصت های شغلی مربوط به آن نیز فقط به کار در تعداد کمی آزمایشگاه مجهز موجود در کشور محدود می شود.

  گرایش کنترل

  مهندس برق با گرایش کنترل به کنترل فرآیندها و خروجی هایش با توجه به ورودی های آن می پردازد. حیطه فعالیت فارغ التحصیلان گرایش کنترل مختص به حوزه برق و الکترونیک نمی باشد و شاید بتوان گفت که در صنایع مختلف مانند سیمان، خودرو سازی، ذوب آهن، صنایع نظامی، صنایع هسته ای و … حضور مهندس برق با گرایش کنترل لازم است.

  یکی از مهمترین موادری که یک پایان نامه را از دیگران متمایز میکند میتوان این دانست که این پایان نامه دارای موضوع بسیار مناسبی باشد.پس ادامه این مطلب به بررسی ایت موضوع و پیشنهاد مواردی از موضوعات پایان نامه برای کسانی خواهد پرداخت که قصد انجام پایان نامه برق را دارند.

  آشنایی با پروتکل ارتباطی CAN و کاربرد آن درخودرو

  اتصال کوتاه ژنراتور آسنکرون

  ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

  ارزیابی امنیت استاتیکی

  اصول کارکرد سیستم های SCADA درمونیتورینگ شبکه های قدرت

  افزایش کارایی بارگیری ژنراتور توربین گازی در تابستان

  بررسی استفاده بهینه از موتورهای آسنکرون

  بررسی عملکرد کلیدهای قدرت در پست های فشار قوی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

   برخی از دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه ها یکی از سختترین کار هایی است که هر دانشجویی باید انجام دهد .اما موسسه ایران تز این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن بهترین کادر درمشاوره  انجام هر گونه پایان نامه در تمامی مقاطع، از جمله انجام پایان نامه کارشناسی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای دانشجویا ن گام ها را بسیار ساده تر کند.

  در زیر تلاش شده است تا اطلاعات اولیه در باب بهره گیری از خدمات مشاوره و اموزشی پایان نویسی در قالب محتوای مفید به شما کاربران گرامی داده شود. میتوانید با بهره گیری از لینک های زیر نسبت به استفاده از خدمات این موسسه اقدام نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده میتوانید با تماس تلفنی به مجموعه ایرانتز از همکاران ما درخواست مشاوره و راهنمایی داشته باشید. 

  موسسه ایرانتز فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه، پروپوزال نویسی، پذیرش مقالات علمی پژوهشی و ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و... و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح تهران ( شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

   پایان دادن به انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از دانشجویان دکتری در حال حاضر در پایان نهایی نوشتن برای پایان نامه خود هستند. تبدیل سال های تحقیق به یک قطعه واحد، یکپارچه می تواند دشوار باشد، بنابراین ما از راهنمایی های ناظران و فارغ التحصیلان دکترای اخیر درخواست کردیم که مارا در این باره راهنمایی کنند. آنچه در ادامه میخوانید بهترین نکاتی است که این دانشجویان به ما یادآورشده اند.

  1) اطمینان حاصل کنید که شما الزامات PhD موسسه را برآورده می کنید
  "دانشجویان دکترا و ناظران آنها اغلب چیزها را بدون چک کردن فرض می کنند. یک سرپرست به دانش آموز خود گفت که یک دکترا حدود 300 صفحه طول دارد، بنابراین او 300 صفحه را نوشت. سرپرست منظوری برای داشتن یک پایان نامه مفصل داشت درصورتی که دانشجو فقط کلمات را اضافه کرده بود. خلاص شدن از 40،000 کلمه اضافی با دو هفته رفتن به آموزشگاه و دانشگاه توصیه نمیشود. »(هانا فریموند، سخنران در جامعه شناسی پزشکی، دانشگاه اکستر)

  2) چشم انداز را حفظ کنید
  "هر کس می خواهد پایان نامه های خود را شگفت انگیز، بنویسد. اما مهمترین نتیجه کار شما در آینده خواهد آمد.دکتری خود را به عنوان یک دوره کارآموزی در نشر بگیرید. همسالان شما از پایان نامه شما برای قضاوت شما و عملکرد شما به عنوان معیار یاد میکنند. آنها احتمال بیشتری دارند که مقالات (مقالات، فصل ها، کتاب ها) که از آن نتیجه می گیرند، بخوانند. »(دین دسوزا، PhD در علوم اعصاب شناختی، Birkbeck، دانشگاه لندن)

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه
  آموزش انجام پایان نامه دکتری
  آموزش انجام پایان نامه دکترا
  30ارد