• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا 

  آموزش انجام پایان نامه ارشد جغرافیا از دیگر تخصص هایی است که در ایرانتز به آن پرداخته می شود. در گروه تحصیلات تحصیلی علوم پایه با بهره گیری از متخصصین و اساتید خبره دانشگاه های تهران . در گروه جغرافیا ، همراه با شما خواهیم بود برای انجام پایان نامه ارشد جغرافیا ، این همراهی در غالب برگزاری دوره های آموزشی انجام پایان نامه و مشاوره انجام پایان نامه خواهد بود . برای آشنایی بیشتر با زمینه های فعالیتی موسسه ایرانتز ، میتوانید با ما در ارتباط باشید. 

  آموزش انجام پایان نامه

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  انجام پایان نامه جغرافیا

  آموزش انجام پایان نامه ارشد جغرافیا

  در این مطلب برای دانشجویان جغرافیا  اطلاعاتی ناب را در نظر گرفته ایم که با استفاده از آنها میتوانند به انجام پایان نامه ای بسیار موفق بپردازند.یکی از مهمترین این نکات را میتوان داشتن اطلاعاتی بسیار کامل درباره همین رشته دانست وبه همین منظور موسسه ایران تز در این مطلب در اولین گام به معرفی این رشته تحصیلی و معرفی کلی از جغرافی خواهد پرداخت.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

  جُغرافیا یا جُغرافی به لحاظ لغوی به معنای «توصیف ترسیمی زمین» است. این توصیف ترسیمی در زبان و ادبیات امروز، همان «درک فضامند از زمین» است. بر این اساس، جغرافیا بر اساس درکی فضایی یا فضامند به مطالعه پدیده‌های روی زمین می‌پردازد. این پدیده‌ها شامل پدیده‌های طبیعی (طبیعت اول) و پدیده‌های انسانی (طبیعت دوم) می‌باشد که در ارتباط متقابل با یکدیگر دچار تحول می‌شوند. اما با توجه به گسترش حجم مطالعات در جغرافیا، این علم به دو گرایش اصلی تقسیم می‌شود؛ جغرافیای طبیعی و جغرافیای انسانی. کانون تمرکز جغرافیای طبیعی بیشتر روی جنبه‌های فضایی طبیعت اول و کانون تمرکز جغرافیای انسانی بیشتر روی جنبه‌های فضایی طبیعت دوم است. با این حال، نتایج علمی هر دو گرایش طبیعی و انسانی، تولید دانش فضایی واحدی است که در جهت تکمیل یکدیگر عمل می‌کنند (شورچه، ۱۳۹۶). همچنین جغرافیا را رابطه متقابل انسان و محیط به منظور بهبود زندگی بشر نیز توصیف کرده‌اند.

  نکات مهم در انجام پایان نامه ارشد جغرافیا

  در انجام پایان نامه برای هر رشته باید به رعایت موارد و نکات بسیار زیادی توجه داشته باشیم اما ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که این نکات در انجام پایان نامه ارشد جغرافیا چیستند. به عبارت دیگر موسسه ایران تز قصد دارد در این مطلب برای شما نکاتی درباره شیوه های انجام پایان نامه ارائه دهد.

  نخستین شخصی که از واژهٔ «جغرافیا» استفاده کرد، اراتوستن (۲۷۶–۱۹۴ پیش از میلاد) بود.

  چهار سنت تاریخی در پژوهش‌های جغرافیایی عبارت است از: واکاوی (تجزیه و تحلیل) مکانی پدیده‌های طبیعی و انسانی (جغرافیا به عنوان بررسی‌ای در بارهٔ پراکندگی)، مطالعات منطقه‌ای (اماکن و مناطق)، مطالعهٔ انسان و رابطهٔ او با زمین، و پژوهش در علوم زمین است. با این وجود، جغرافیای نوین نظم و انضباطی همه‌فراگیر است که در درجهٔ نخست به دنبال درک زمین و همهٔ پیچیدگی‌های انسان و طبیعت بوده و تنها منحصر به چیزها و جایشان نیست، بلکه در مورد آن که چگونه تغییر کرده و خواهند کرد نیز می‌باشد.

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا

  جغرافیا به عنوان «پلی میان انسان و علوم فیزیکی»، به دو شاخهٔ اصلی جغرافیای انسانی و جغرافیای طبیعی تقسیم شده‌است. جغرافیا را می‌توان همان‌طور که ویدال دولابلاش بیان کرده علم روابط متقابل انسان و طبیعت دانست. وی بیان می‌کند که طبیعت امکان‌هایی را در اختیار انسان قرار می‌دهد و انسان براساس فرهنگش از آنها بهره‌برداری می‌کند، البته باید توجه داشت که در دهه‌های اخیر انتقادهای بسیاری به این تعریف وارد شده‌است و امروزه اقتصاد سیاسی، مفهوم بازساخت، اقتصاد بازار آزاد در مرکز همه تعاریف جغرافیایی قرار گرفته‌است.

   

  انجام پایان نامه دکتری جغرافیا

  بهترین شیوه های انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا

  نکات مهم و بسیار زیادی درباره انجام پایان نامه برای رشته های مختلف وجود دارد اما ما در این مطلب برای شما به موضوعات و نکاتی درباره شیئه های انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا خواهیم پرداخت ه با استفاده از آنها میتوانید به خوبی در ارائه مختوا و پایان نامه ای مناسب عمل کنید .این ارائه موفق که برای شما اتفاق می افتد آرزو هدفی است که موسسه ایرانتز دنبال میکند.اما برای تحقق این هدف دراولین گام باید به بررسی تاثیرات گرایش های این رشته بر انجام پایان نامه بپردازیم.

  گرایش جغرافیای طبیعی
  شاخه های جغرافیای طبیعی عبارتند از ژئومورفولوژی، اقلیم شناسی، جغرافیای خاک، جغرافیای ساحلی، اقیانوس شناسی و بوم شناسی. ژئومورفولوژی به ظاهر زمین می پردازد و به پدیده های سطحی و لایه های بیرونی زمین توجه دارد. بوم شناسی یا اکولوژی با زیست بومها و اکوسیستم سروکار دارد. آب و هواشناسی یا اقلیم شناسی به مطالعه تغییرات آب و هوایی و پیش بینی آب و هوا می پردازد. جغرافیای ساحلی یا کرانه ای شامل مطالعه و بررسی جابجایی رسوبات ساحلی و تاثیر عوامل انسانی بر ساحل می شود. اقیانوس شناسی مرتبط با رشته های شیمی، زیست شناسی، فیزیک، ژئوفیزیک، گیاه شناسی، جانورشناسی و هواشناسی است که در آن به مطالعه اقیانوسها و امواج و تغییرات سطحی مانند جزر و مد می پردازند.

  مشاوره انجام پایان نامه ارشد جغرافیا

  باید توجه داشت که انجام پایان نامه میتوانید از نکات ریز و درشت بسیار زیادی همراه باشد.بنابراین بهره گیی از یک مشاور بسیار خوب میتواند برای شما بسیار مفید باشد.موسسه ایران تز با در اختیار داشت برترین کادر کشوری این افتخار را دارد که به عنوان برترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه نائل آمده است.
  گرایش جغرافیای سیاسی
  جغرافیای سیاسی به بررسی تاثیر سیاست و دیدگاهها در محیطها و کشورهای دیگر می پردازد.
  گرایش جغرافیای انسانی
  جغرافیای انسانی به بررسی و مطالعه تاثیرات انسان بر جغرافیا و عوامل محیطی می پردازد و شامل گرایشهای جغرافیای جمعیت، تاریخی، فرهنگی، روستایی، کوچ نشینی، پزشکی و جغرافیای نظامی می شود.
  گرایش نقشه نگاری یا کارتولوژی
  در این گرایش جغرافیدانان به طراحی و ترسیم نقشه های زمین می پردازند. امروزه برای ترسیم نقشه های جغرافیایی از کامپیوتر استفاده می کنند به همین دلیل کسانی که این گرایش را انتخاب می کنند باید به کار با کامپیوتر هم علاقه داشته باشند.

  آموزش انجام پایان نامه ارشد

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد  به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند

  انجام پایان نامه ارشد به عنوان مهم ترین گام در تحصیلات تکمیلی محسوب می شود.  کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دورهٔ کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.در این مقطع تحصیلی یکی از مهمترن گام ها را میتوان انجام پایان نامه دانست.

  . به طور کلی انجام پایان نامه ارشد  کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. موسسه ایرانتز با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. دانشجویان می توانند از طریق بخش تماس با ما جهت آموزش و مشاوره با ما در ارتباط باشند.

   

  ایران تز ، موسسه مشاوره پایان نامه نویسی ، با ارائه دوره های آموزش پایان نامه نویسی در رشته ها و گرایش های مختلف شما را یاری خواهد داد تا به بهترین نحو از مواردی همچون انتخاب موضوع ، تحقیقات ، گام های مربوط به ارائه پایان نامه تا دفاع را با موفقیت پشت سر بگذارید. 

  تحقیقات دانشگاهی بخصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی نقطه اتصال دانشگاه با صنعت بوده و تاکنون بسیاری مشکلات به کمک آن رفع شده است. اما آنچه اهمیت دارد نیازسنجی آموزشی است. منظور این است که هر دانشجو قبل از شروع پژوهش خود بداند که پژوهش او قرار است به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و … چه اثرات مثبتی به همراه داشته باشد.

   یک نمونه از این مهم را برای شما روشن‌تر می‌کنیم. برای مثال یک کسب‌وکار نوپای ایرانی رو فرض کنید که می‌خواهد محصول یا خدمت جدیدی را ارائه کند. به هر حال شروع این کسب و کار نیازمند هزینه مالی و زمانی کافی است. اما اگر قبل از شروع تخمینی نسبت به نگرش و نیازهای مشتریان نداشته باشد چگونه می‌تواند محصول یا خدمتی متناسب با نیاز آنها ارائه کند؟ این موضوع به‌راحتی توسط یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری رشته مدیریت بازاریابی به خوبی و کاملاً علمی پیاده‌سازی شود.

   

  اما متأسفانه امروزه اهمیت پژوهش‌های دانشگاهی به قدری کم شده است که دانشجویان در تلاش برای صرفاً گرفتن یک نمره مناسب هستند نه اثر بسیار ارزشمندی که می‌توانند ایجاد کنند. شاید یکی از علت‌های ان نداشتن تجربه‌های کافی صنعتی آنان و یا حتی دانش کم در تحلیل‌های داده‌های دنیای واقعی. این موضوع باعث شده انجام پایان نامه ارشد یا حتی دکتری برای آنان بسیار دشوار به نظر برسد. ما توصیه‌ای خاص به شما داریم!!!

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید: 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی جغرافیا 
  آموزش انجام پایان نامه دکترای جغرافیا
  آموزش انجام پایان نامه شیمی 
  21ارد