• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

  آموزش انجام پایان نامه ارشد تربیت بدنی

  موسسه ایران تز به عنوان برترین موسسه انجام پایان نامه به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی خواهد پرداخت.بسیاری از دانشجویان رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد نگران پایان نامه و شیوه انجام پایان نامه خود هستند.ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که این کار بسیار ساده انجام میشود.کافیست با موسسه ما در ارتباط باشید.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

  تربیت بدنی مقوله‌ای است که پرداختن به آن تأثیر بسیار زیادی در موفقیت‌های فکری، ذهنی و روانی افراد جامعه دارد. موفقیت در تحصیل، ارتقاء فرهنگی، ارتباطات با سایر کشورها، پیشگیری و کنترل بیماری‌های مختلف از جمله این تاثیرها می‌باشد. این رشته باعث ایجاد روابط اجتماعی و رفتارهای دوستانه و همچنین ارتقاء حس جوانمردی، تواضع، عدالت‌خواهی، کمال پرستی، اعتماد به نفس، رعایت حقوق دیگران، تخلیه‌ی هیجانات انباشته در جامعه می‌شود. در این رشته دانشجویان با یکسری دروس از پزشکی، علوم تربیتی، مدیریت، جامعه‌شناسی، تاریخ و … آشنا می‌شوند.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

   پیش از اینکه به بررسی شیوه های انجام پایان نامه برای این رشته بپردازیم لازم است که مشخص کنیم شما در کدام گرایش این رشته فعالیت میکنید برای شروع به معرفی برخی از گرایش های این رشته خواهیم پرداخت.

  روانشناسی ورزشی

   در تعریف، روان‌شناسی ورزش عبارت است از “مطالعه علمی رفتار افراد در ورزش”.

  این رشته عمدتاً به بررسی عوامل روانشناختی در عرصه ورزش عمومی و قهرمانی می پردازد و تلاش دارد با درک عوامل ذهنی ـ روانی مؤثر بر عملکرد در ورزش، موجبات ارتقاء عملکرد فرد و تیم را فراهم سازد.

  یافته ها و جذابیت های علم روان‌شناسی، اینبار به کمک ورزشکاران آمده و متخصصین این رشته را قادر خواهد ساخت تا به روش های علمی، بازدهی فعالیت های ورزشی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

  زیر مجموعه‌های متعارف تریت بدنی عبارتند از:

  ۱- روان‌شناسی ورزشی: از یافته‌های روان‌شناسی و انسان‌شناسی برای مطالعه رفتار ورزشی استفاده می کند. روان‌شناسی ورزش به رشد جامع فرد، یادگیری حرکتی و اجرا توجه دارد و روان‌شناسان ورزش عوامل روان‌شناختی مؤثر بر یادگیری، اجرا و مهارت های حرکتی را بررسی می کنند.

  ۲- جامعه‌شناسی ورزشی: عبارت است از بررسی نقش ورزش در جامعه است. جامعه‌شناسان ورزشی آثار متقابل ورزش و نظام های تربیتی، سیاسی، اقتصادی و رسانه‌های گروهی و ارتباط جمعی را مورد بررسی قرار می دهند.

  ۳- تعلیم و تربیت: عبارت است از بررسی و مطالعه روش آموزش و تعلیم و تربیت ورزش که به بررسی دوره تحصیلات، آموزش تربیت معلم، ارزیابی، مدیریت و سازمان‌دهی در تربیت‌بدنی و ورزش می پردازد.

  ۴- فلسفه تربیت‌بدنی و ورزش: با تجزیه و تحلیل، نقد و بررسی مسائل و ارزیابی عقاید، باورها و ارزش های ورزشکاران و تربیت‌بدنی سروکار دارد. ‌

  ۵- یادگیری حرکتی: به عوامل مؤثر بر کسب و اجرای مهارت های حرکتی توجه دارد. شناخت مراحل یادگیری و روش تسهیل یادگیری از مسائل مورد علاقه متخصصان یادگیری حرکتی است.

  ۶- رشد و تکامل حرکتی: به بررسی عوامل مؤثر بر تکامل قابلیت های حرکتی پایه می‌پردازد. متخصصان تکامل حرکتی تأثیر متقابل عوامل ژنتیکی و محیطی بر قابلیت اجرای مهارت های حرکتی را به روش طولی و عرضی بررسی می کنند.

  ۷- فیزیولوژی ورزشی: یا فیزیولوژی کاربردی، اثر تمرینات و موقعیت کاری بر بدن انسان را مورد مطالعه قرار می دهد. فیزیولوژیست ها در ورزش ظرفیت هوازی، خستگی و پاسخ های فیزیولوژیکی ورزشکار به برنامه‌های مختلف را بررسی می کنند.

  ۸- طب ورزشی: عبارت است از رابطه طبی بین فعالیت جسمانی و بدن. طب ورزشی اثر فعالیت جسمانی بر بدن و عوامل مؤثر بر اجرا را مورد مطالعه علمی قرار می دهد. این نوع طب، تأثیر محیط، داروها و رشد فعالیت های جسمانی را بررسی می کند و با پیشگیری از آسیب، درمان و بازپروری در ارتباط است.

  ۹- بیومکانیک ورزشی: عبارت است از مطالعه نیروهای مؤثر بر بدن انسان و تأثیر این نیروها. بیومکانیک به بررسی علمی حرکات، سیستم عضلانی اسکلتی، کاربرد قوانین فیزیک در حرکت انسان و جابجایی ابزار ورزشی و تجزیه و تحلیل مکانیکی فعالیتی می پردازد.

  ۱۰- تربیت‌بدنی تطبیقی: توانایی ها و محدودیت های افراد دارای نیازهای ویژه و معلول را مورد بررسی قرار می دهد، همچنین به طراحی برنامه‌های مناسب برای این دسته از افراد که قادر به انجام فعالیت، همسان افراد عادی نیستند می پردازد.

    مشاوره انجام پایان نامه ارشد تربیت بدنی

   بیومکانیک ورزشی

   گرایش بیومکانیک ورزشی در برگیرنده علوم آناتومی، کنترل حرکتی، فیزیک حرکت شناسی و بیو مکانیک می باشد.

  بیو مکانیک علمی است که با بکارگیری قوانین فیزیک و مکانیک در حرکات ورزشی ، تجزیه و تحلیل عمل و عکس العمل نیروهای داخلی و خارجی بر بدن انسان صحبت می کند. اهمیت بیومکانیک برای یک رشته ورزشی با تکنیک های مرتبط با آن رشته نسبت مستقیم دارد: هر قدر موفقیت در رشته ورزشی خاص نیاز بیشتری به تکنیک های ویژه داشته باشد، اهمیت بیومکانیک برای آن رشته بیشتر است.
  این گرایش به منظور مطالعه و بکارگیری مفاهیم و اصول اولیه فیزیک در درک طبیعت و تجزیه و تحلیل توصیفی و کمی حرکت های پایه تا حرکات پیچیده ورزشی که در هر دو وضعیت ایستا و پویا قابل اجرا هستند، دایر شده است.

  انجام پایان نامه ارشد تربیت بدنی

  انجام بهترین پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

  موارد و مشکلات بسیار زیادی برای دانشجویان تربیت بدنی در گرایش ها و مقاطع مختلف وجود دارد یکی از مهمترین این مشکلات را میتوان گران قیمت بودن انجام پایان نامه برای این رشته دانست.اما موسسه ایران تز به عنوان یکی از برترین موسسات انجام پایان نامه در ایران این افتخار را دارد که به انجام پایان نامه تربیت بدنی در تمامی مقاططع با قیمتی به صرفه برای دانشجویان بپردازد.همچنین شما دانشجوی عزیز میتوانید برای دیگر رشته های تحصیلی به این موسسه اعتماد کنید تا علاوه بر نگارش یک پایان نامه بسیار موفق بیتوانید به خوبی نیز از آنها دفاع کنید.

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه جامعه شناسی
  آموزش انجام پایان نامه علوم سیاسی 
  06اسف