• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه ارشد

  آموزش انجام پایان نامه ارشد | آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد  به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند

  انجام پایان نامه ارشد به عنوان مهم ترین گام در تحصیلات تکمیلی محسوب می شود.  کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دورهٔ کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.در این مقطع تحصیلی یکی از مهمترن گام ها را میتوان انجام پایان نامه دانست.

  . به طور کلی انجام پایان نامه ارشد  کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. موسسه ایرانتز با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. دانشجویان می توانند از طریق بخش تماس با ما جهت آموزش و مشاوره با ما در ارتباط باشند.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  ایران تز ، موسسه مشاوره پایان نامه نویسی ، با ارائه دوره های آموزش پایان نامه نویسی در رشته ها و گرایش های مختلف شما را یاری خواهد داد تا به بهترین نحو از مواردی همچون انتخاب موضوع ، تحقیقات ، گام های مربوط به ارائه پایان نامه تا دفاع را با موفقیت پشت سر بگذارید. 

  انجام پایان نامه ارشد

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  تحقیقات دانشگاهی بخصوص در مقاطع تحصیلات تکمیلی نقطه اتصال دانشگاه با صنعت بوده و تاکنون بسیاری مشکلات به کمک آن رفع شده است. اما آنچه اهمیت دارد نیازسنجی آموزشی است. منظور این است که هر دانشجو قبل از شروع پژوهش خود بداند که پژوهش او قرار است به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و … چه اثرات مثبتی به همراه داشته باشد.

   یک نمونه از این مهم را برای شما روشن‌تر می‌کنیم. برای مثال یک کسب‌وکار نوپای ایرانی رو فرض کنید که می‌خواهد محصول یا خدمت جدیدی را ارائه کند. به هر حال شروع این کسب و کار نیازمند هزینه مالی و زمانی کافی است. اما اگر قبل از شروع تخمینی نسبت به نگرش و نیازهای مشتریان نداشته باشد چگونه می‌تواند محصول یا خدمتی متناسب با نیاز آنها ارائه کند؟ این موضوع به‌راحتی توسط یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا دکتری رشته مدیریت بازاریابی به خوبی و کاملاً علمی پیاده‌سازی شود.

   

  اما متأسفانه امروزه اهمیت پژوهش‌های دانشگاهی به قدری کم شده است که دانشجویان در تلاش برای صرفاً گرفتن یک نمره مناسب هستند نه اثر بسیار ارزشمندی که می‌توانند ایجاد کنند. شاید یکی از علت‌های ان نداشتن تجربه‌های کافی صنعتی آنان و یا حتی دانش کم در تحلیل‌های داده‌های دنیای واقعی. این موضوع باعث شده انجام پایان نامه ارشد یا حتی دکتری برای آنان بسیار دشوار به نظر برسد. ما توصیه‌ای خاص به شما داریم!!!

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  ایران تز به عنوان موسسه مشاوره انحام پایان نامه شناخته می شود. خدمات این موسسه در مقاطع مختلف تحصیلی و رشته ها و گرایش های مختلف می باشد. این خدمات در دسته بندی های زیر قرار میگیرند .  

  کارشناسی ارشد ناپیوسته : دورهٔ دوساله بعد از کارشناسی است و پذیرش دانشجو برای این دوره از طریق آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی انجام می‌شود. پذیرفته‌شدگان برحسب رشته با گذراندن ۲۸ تا ۳۲ واحد درسی که ۴ تا ۱۰ واحد آن به انجام پایان نامه اختصاص دارد، به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد ناپیوسته نائل می‌شوند.

  مدت تحصیل این دوره که دورهٔ تکمیلی غالب رشته‌های آموزش‌عالی محسوب می‌شود، به‌طور معمول دو سال و سقف مدت تحصیل این دوره ۳ سال تعیین شده‌است

  کارشناسی‌ارشد پیوسته: دوره‌ای از آموزش عالی است که در رشته‌های خاص به‌اجرا گذاشته می‌شود. پیش‌نیاز ورود به دوره، داشتن دیپلم یا مدرک پیش‌دانشگاهی است و پذیرفته‌شدگان برحسب رشته، با گذراندن حداقل ۱۷۲ و حداکثر ۱۸۲ واحد درسی به اخذ مدرک نائل می‌شوند.

  انجام پایان نامه

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  همانور که میدانید موسسه ایران تز به عنوان برترین موسسه انجام پایان نامه در ایران فعالیت های بسیار بزرگی را پوشش میدهد یکی از مهمترین این فعالیت هارا میتوان انجام پایان نامه دکترا دانست که شما دانشجو عزیز میتوانید با استفاده از لینک هایی که در ادامه آماده است به صفحه اختصاصی انجام پایان نامه دکتری مراجه کنید و اطلاعات لازم را درباره این موضوع کسب کنید.

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترینپایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  مدت تحصیل به‌طور معمول ۵ سال و طول مجاز دوره ۷ سال می‌باشد. پذیرش در رشته‌های تحصیلی با مقطع کارشناسی‌ارشد پیوسته، از طریق آزمون سراسری انجام می‌شود

  کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس، مقطع تحصیلی پس از کارشناسی در دانشگاه‌های ایران است. به دوره کارشناسی ارشد و دکترا به صورت کلی تحصیلات تکمیلی می‌گویند. کارشناسی ارشد معادل درجه مسترز (به انگلیسی: Masters) در دانشگاه‌های غربی است.

   

  آموزش‌ انجام پایان نامه ارشد یعنی چه ؟

  یعنی به شما گام به گام مراحل تدوین یه پژوهش علمی را به کمک دوره‌های مختلف آموزش خواهید دید، به این معنی که که بتوانید فعالیت های زیر را انجام بدهید.

   

  با نرم افزارهای تدوین متون علمی بخصوص ماکروسافت ورد  آشنا شوید.

  روش‌های ویراستاری را به کمک نرم افزارهای ویرایش فارسی یاد بگیرید.

  با اصول جستجو و دانلود صحیح مقالات علمی آشنا شوید تا بتوانید مبانی نظری خود را تدوین کنید.

  روش تحقیق را به درستی فرا بگیرید تا بتوانید جامعه و نمونه آماری پژوهش خود را به درستی انتخاب کنید.

  حداقل یک نرم افزار تخصصی که در فصل ۴ به آن نیاز خواهید داشت را در حد نیاز یاد بگیرید.

  بتوانید با اصول دقیق استخراج نتیجه از یافته‌های پژوهش خود آشنا شوید.

  نتایج پژوهش خود را بتوانید از دانش دانشگاهی به محیط صنعتی و اجتماعی تعمیم دهید.

   

   پایان نامه ارشد و کارشناسی ارشد

  در این مطلب برای شما به معرفی کلی مخفف های کارشناسی ارشد برای انواع رشته ها خواهیم پرداخت.پس ادامه این مطلب شاید برای شما بسیار جذاب باشد.

  بسته به رشته تحصیلی، یکی از عناوین زیر به فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد اطلاق می‌گردد:

  • کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم و مهندسی (به انگلیسی: Master of Science) یا بطور مخفف MSc در بریتانیا و بسیاری از کشورهای همسود آن، یا MS در آمریکا و کانادا
  • کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم انسانی و هنر (به انگلیسی: Master of Arts) یا بطور مخفف MA
  • کارشناسی ارشد در مهندسی (بدون پایان‌نامه) Master of Engineering یا بطور مخفف MEng یا ME
  • کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (به انگلیسی: Master of Business Administration) یا بطور مخفف MBA

   انجام پایان نامه دکتری

  مشاوره انجام پایان نامه

   برخی از دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه ها یکی از سختترین کار هایی است که هر دانشجویی باید انجام دهد .اما موسسه ایران تز این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن بهترین کادر درمشاوره  انجام هر گونه پایان نامه در تمامی مقاطع، از جمله انجام پایان نامه کارشناسی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای دانشجویا ن گام ها را بسیار ساده تر کند.

  در زیر تلاش شده است تا اطلاعات اولیه در باب بهره گیری از خدمات مشاوره و اموزشی پایان نویسی در قالب محتوای مفید به شما کاربران گرامی داده شود. میتوانید با بهره گیری از لینک های زیر نسبت به استفاده از خدمات این موسسه اقدام نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده میتوانید با تماس تلفنی به مجموعه ایرانتز از همکاران ما درخواست مشاوره و راهنمایی داشته باشید. 

  موسسه ایرانتز فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه، پروپوزال نویسی، پذیرش مقالات علمی پژوهشی و ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و... و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح تهران ( شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

  انجام پایان نامه ارشد موفق، راهی برای پذیرش در مقطع دکتری

  بسیاری از دانشجویان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های ایران و یا خارج از کشور می باشند. اما بدون شک تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر حتی حد نصاب امتیاز لازم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری را فراهم کنید، اما در جلسه مصاحبه نتوانید نظر داوران را به خود جلب کنید چگونه می‌توانید در این مسیر موفق باشید و بتوانید در یک دانشگاه خوب پذیرش بگیرید؟ به این منظور توصیه میشود در حین انجام پایان نامه ارشد دانش لازم و کافی برای حوزه پژوهشی خود را نیز کسب کنید.

   

  مراحل تصویب تا دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد

  1- اطلاع از ظرفیت راهنمایی و مشاوره اساتید مورد نظر جهت همکاری در پایان‌نامه (رجوع به مدیر گروه)

  2- انتخاب موضوع پایان نامه با راهنمایی استاد راهنما

  3- دریافت و تایپ پروپوزال (دانلود فرم پروپوزال ) و ثبت پروپوزال در سایت دانشگاه مربوطه و پرینت فرم الف

  4- تأیید پروپوزال و فرم الف توسط اساتید راهنما و مشاور و مدیرگروه

  5- تحویل پروپوزال به همراه فرم الف به مدیر گروه جهت طرح در شورای تخصصی گروه

  6- تحویل پروپوزال و فرم الف تأیید شده به حوزه معاونت پژوهشی جهت طرح در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه

  7- مراجعه به سایت دانشگاه، جهت اطلاع از تصویب یا رد موضوع پروپوزال

             - در صورت تصویب موضوع پایان نامه دریافت ابلاغ تصویب پروپوزال برای اساتید راهنما و مشاور و دریافت کد پایان نامه

             - در صورت عدم تصویب موضوع پایان نامه تحویل پروپوزال و رفع اشکالات مطرح شده

  8- شروع تحقیق و کار بر روی موضوع تصویبی به مدت حداقل شش ماه از تاریخ صدور کد پایان‌نامه

  9- ارائه گزارش پیشرفت کار پایان نامه به استاد راهنما و استاد مشاور و مدیر گروه به صورت ماهیانه

  10- پس از پایان تحقیق و گذشت حداقل شش ماه از تاریخ صدور کد پایان نامه، تکمیل فرم درخواست تشکیل جلسه دفاع

  11- تحویل فرم تکمیل شده درخواست تشکیل جلسه دفاع به حوزه معاونت پژوهشی و اعلام نظر و انتخاب داوران پایان‌نامه توسط حوزه معاونت پژوهشی حداقل 48 ساعت پس از ارایه فرم

  12- ارائه یک نسخه از پایان نامه به همراه فرم ارزشیابی به هر یک از داوران پایان نامه

  13- اعلام نظر داوران در خصوص قابل دفاع بودن یا نبودن پایان نامه به معاونت پژوهشی

  14- در صورت داشتن امتیاز لازم جهت دفاع، هماهنگی با استادان راهنما، مشاور و داوران جهت تاریخ دفاع و گرفتن نامه تشکیل جلسه دفاع از حوزه معاونت پژوهشی و تحویل CD فرم ب

  15- ارائه یک نسخه پایان نامه دفاع شده به حوزه معاونت پژوهشی قبل از صحافی جهت بررسی و تأیید

  16- صحافی پایان نامه تأیید شده حداقل به تعداد3 نسخه و تحویل آن طبق فرم تحویل پایان‌نامه (دانلود فرم تحویل پایان نامه) تحویل پایان نامه ها به ترتیب مندرج در فرم الزامی است.

   

  تذکر :

  -         شایان ذکر است. پیگیری کلیه امور پایان نامه از طریق سایت امورپايان نامه ها امکان پذیر می باشد.

  -         دانشجو ملزم به رعایت موارد فوق می‌باشد و مسئولیت هر گونه تأخیر در این زمینه به عهده دانشجو می‌باشد.

   

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه ارشد برق 

   آموزش انجام پایان نامه ارشد جغرافیا

  آموزش انجام پایان نامه ارشد زمین شناسی

  05اسف