• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه پرستاری،کارشناسی ارشد پرستاری،دکتری پرستاری

  مشاوره انجام پایان نامه پرستاری

  انجام پایان نامه پرستاری در مقاطع مختلف میتواند دارای اهمیت  زیادی باشد . از این رو در این مقاله تلاش داریم تا به نکات مهم در باب انجام پایان نامه این رشته تحصیلی بپردازیم و شرایط لازم برای ارائه پایان نامه موفق را بررسی کنیم . نکته مهم برای این قسمت توجه به نکاتی است که میتواند در طی این پروسه اهمیت زیادی داشته باشد. از این رو در این مقاله به بررسی همه چالش ها و راه کار های پیش رو خواهیم پرداخت .

  موسسه ایران تز یکی از مهمترین موسسات انجام پایان نامه در سراسر کشور است که به شیوه های مختلف به انجام پایان نامه میپردازد.پس در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که انجام پایان نامه پرستاری چگونه انجام میشود.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 
  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  آموزش های لازم برای انجام پایان نامه پرستاری

  پرستار فردی که در زمینه اصول علمی و مهارتهای حرفه‌ای مراقبت، درمان و آموزش بیماران تحصیل کرده و در آن مهارت داشته باشد. هرچند در گذشته به تمام مراقبین بیماران و ناتوانان پرستار می‌گفتند ولی امروزه پرستار فردی است که دارای تحصیلات دانشگاهی در این زمینه است. در ایران پرستارانی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای پرستاری وجود دارند.

  رشته‌های جدیدی در مقطع کارشناسی ارشد با مبنای پرستار وظیفه‌مدار راه‌اندازی شده‌است، همچنین آموزش مداوم پرستاران با همکاری سازمان نظام پرستاری در کل ایران عملیاتی شده‌است.

  پرستار نمی‌تواند مرکز درمانی مستقلی داشته باشد بلکه در مراکز درمانی تأسیس شده مانند بیمارستان، درمانگاه یا مطب عضوی از تیم درمانی است. در ایران سازمان نظام پرستاری به عنوان سازمان صنفی پرستاران می‌باشد.اما با تمامی این تفاسیر رشته پرستاری را میتوان یکی از بهترین رشته های دانشگاهی دانست که میتوان با انجام یک پایان نامه بسیار موفق آینده شغلی بسیار خوبی را برای خود رقم زد.

  براساس استانداردها، می‌بایست تعداد پرستاران سه برابر تعداد پزشکان یا دو برابر تعداد تخت‌های بیمارستانی باشد یا در ازای هر هزار نفر جمعیت، سه پرستار وجود داشته باشد. همچنین استانداردهای جهانی نشان می‌دهد در بخش داخلی و جراحی، هر ۴ تا ۶ بیمار باید یک پرستار داشته باشند (که در ایران، هر ۱۲ بیمار یک پرستار دارند (چاپ‌در۱۳۸۹)).

   

  انجام پایان نامه پرستاری

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  موسسات مختلف برای آموزش انجام پایان نامه در ایران فعالیت میکنند از جمله مهمترین خدماتی که این موسسه ارائه میدهد را میتوان مجری آموزشی  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری دانست.اما یکی از مهمترین این موسسات میتوان موسسه ایران تز را نام برد.
  آموزش پرستاری در ایران، بخصوص برای زنان، همواره دچار مشکلاتی بوده‌است. بطور مثال تا دهه ۱۹۵۰ میلادی، آموزش پرستاری برای زنان در ایران یک تابوی اجتماعی محسوب می‌گردید.

  تاریخچه پرستاری در ایران 

   

  نکات انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  نخستین موسسه‌ای که به زنان ایران آموزش پرستاری ارائه می‌داد بیمارستان پرزبترین آمریکاییان در تهران از سال ۱۸۹۳ بود. مدارس دیگری در رشت (۱۹۲۴)، همدان (۱۹۲۷)، و کرمانشاه (۱۹۳۱) سپس تأسیس گردیدند. در سال ۱۹۳۶ بود که دانشگاه‌های کشور همانند: ارومیه، تبریز و سپس تهران آموزش پرستاری مدرن را در ایران آغاز کردند. دانشگاه شیراز نیز کار خود را در سال ۱۹۳۷ آغاز کرد. مدیریت و تدوین دوره‌های این موسسات بنا بر درخواست وزارت آموزش عالی کشور تماماً بر عهده متخصصین پرستاری از آمریکا واگزار گردید.

  در ابتدای وروداین رشته به ایران در مقطع کارشناسی تنها این رشته تعریف شده و تنها برای فراغت از تحصیل ارائه طرح ازامی بود . به مرور این چرخه تکمیل شد. 

  مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  در سال ۱۹۵۶، نخستین کنفرانس سرتاسری آموزش پرستاری در ایران برگزار گردید که بسیاری از سیاستگذاری‌های آتی را باعث شد.

  ۱۴ مؤسسه آموزش عالی به سال ۱۹۶۹ در ایران رشته پرستاری را ارائه می‌کردند، اما تنها دانشگاه شیراز دوره چهارساله پرستاری ارائه می‌داد. دانشگاه شیراز به ویژه در زمینه آموزش پرستاری در کشور پیشرو بود و نخستین دانشگاهی بود که به پرستاران پروانه حرفه‌ای اعطا می‌کرد.همچنین تنها در دانشگاه شیراز بود که آموزش پرستاری به زبان انگلیسی ارائه می‌گردید.

  برای آشنایی بیشتر شما با این موضوع  از طریق لینک زیر میتوانید اطلاعات لازم درباره این دانشگاه کسب کنید. 

  دانشکده پرستاری دانشگاه شیراز

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  مقام‌های خانه پرستار در ایران می‌گویند سالانه بیش از ۷۰۰ پرستار ایرانی کشور را ترک می‌کنند. در حال حاضر بیشتر پرستاران ایرانی به آمریکا، کانادا و استرالیا و امارات رفته و در آنجا حقوقی به مراتب بالاتر از ایران دریافت می‌کنند. کمترین حقوق پرستاران با کمترین میزان تحصیلات در آمریکا، ۵۲ تا ۵۵ هزار دلار در سال است و بالاترین آن ۱۸۶ هزار دلار در سال (چاپ‌در۱۳۸۹). 

  بالاترین حقوق پزشک، ۶۶۵ هزار دلار در سال بوده و کمترین حقوق پزشک ۱۱۷ هزار دلار در سال (چاپ‌در۱۳۸۹). در همان کشورها، حقوق پرستاران نیز حداکثر ۱۸۶ هزار دلار در سال، یعنی به نسبتی حدود ۳ تا ۴ برابر، اما در ایران این اختلاف گاهی به ۴۰۰ برابر می‌رسد.

  این موارد دلایلی مهم برای ارائه پایان نامه قوی و انجام پایان نامه ارشد پرستاری و انجام پایان نامه دکتری پرستاری محسوب می شود . تا دانشجویان بتوانند با ارائه طرح موفق در انتخاب مقصد بعدی موفقیت چشمگیری داشته باشند. 

   

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  پس انجام پایان نامه در رشته های مختلف در تمامی مقاطع تحصیلی از جملع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و همچینین انجام پایان نامه دکتری دارای اهمیت بسیار زیادی است. بنا به اعتقاد برخی از پزشکان، کارانهٔ پزشکان در اجرا همیشه بالاتر از پرستاران بوده‌است و طبیعی است با افزایش تعداد بیماران، کارانهٔ آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند؛ ولی چون کارانه پرستاران مقداری حداقلی است، افزایش بیماران نیز تغییر چندانی در حقوق آنها ایجاد نمی‌کند.

  مراحل مهم انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  در مقابل برخی پرستاران اعتقاددارند آنهایی که کمتر کار می‌کنند حقوق بیشتری می‌گیرند، ولی پرستاران از حداقل حقوق برخوردار می‌شوند. در راستای جبران کمبود پرستار در مراکز درمانی، مجوز استفاده از دانشجویان پرستاری ترم شش به‌بعد داده‌شده‌است. با این ترتیبات فشار کاری پرستاران نیز کاهش یابد. الزام شرکت‌ها به بیمه کردن پرستاران، عقد قرارداد شفاف و با اطلاع طرفین (پرستاران و شرکت‌ها) و ارائه نسخه سوم قرارداد به پرستاران، از الزامات استخدام شرکتی پرستاران است.

  نکات انجام پایان نامه ارشد پرستاری

  بنابر خبری در ۱۳۹۳/۰۷/۰۸ با عنوان «دیپلمه‌هایی که ۶ ماهه پرستار می‌شوند!»، محمد شریفی‌مقدم عضو شورای عالی نظام‌پرستاری، تربیت‌کمک‌پرستار به بهانهٔ رفعِ کمبود نیروی پرستاری در بیمارستان‌هارا، «ظلم» مضاعف در حق بیماران می‌داند و معتقد است در حالی که دنیا به سمت پرستاری تخصصی و فوق تخصصی می‌رود، استفاده از افراد دیپلمه که‌بایک دوره‌آموزشی ۶ ماهه در مراکز درمانی حاضر می‌شوند، ظلم به بیماران است.

  محمد شریفی‌مقدم همچنین می‌گوید، به بهانه کمبود کادر پرستاری، سعی در احیای کمک پرستاری دارند، در حالی که موضوع تربیت کمک پرستار در اوائل دهه هفتاد یکبار مطرح شد که آن زمان با واکنش جامعه پرستاری مواجه گردید و منتفی شد.

  آموزش انجام پایان نامه ارشد پرستاری

  معرفی رشته پرستاری

  پرستاری یکی از شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مراقبت از بیماران را به عهده دارد. البته با پیشرفت علم و تکنولوژی بر خلاف گذشته پرستاری نیازمند مدرک معتبر است و وظیفه ی یک پرستار تنها محدود به مراقبت از بیماران نمی شود. در تقسیم بندی ها آکادمیک ارزش یک پرستار هم تراز ارزش یک پزشک بیان شده است زیرا بیمار بیشترین ارتباط را در بیمارستان با پرستار دارد و رضایت بیمار از پرستار به معنای رضایت او از بیمارستان است.یکی از مهمترین مواردی که باید درباره رشته پرستاری اهمیت داد را میتوان انجام پایان نامه دانست .ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری و همچنین انجام پایان نامه دکتری پرستاری چگونه انجام میشود.

  به طور کلی نقش های یک پرستار را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  -وظیفه مراقبت از بیماران در بیمارستان و انجام کار پانسمان و تزریقات

  -وظیفه ی مراقبت از بیماران در همه ی مراحل زندگی به منظور تصحیح عادات غذایی و دارویی و پیشگیری از بیماری ها

  -نقش آموزش دهنده به افراد جهت رفع نیاز های یادگیری آنها در زمینه مراقبت از بیمار

  -نقش هماهنگ کننده و ارتباط دهنده بیمار و پزشک

  -تحقیق درباره نحوه کاهش تعداد روزهای بستری بیمار و بهبود هر چه سریعتر

  -انتقال خواست ها و نیاز های بیمار به خانواده بیمار

  -مسؤولیت مدیریت بخش(نظارت وکنترل گروه پرستاری و بررسی مشکلات این بخش)

  آموزش انجام پایان نامه  

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

   

  مهارت های لازم برای اشتغال در حرفه ی پرستاری

  پرستار شخصی است که در بیمارستان بیشترین برخورد با بیماران و همراهان آنها داراست بنابراین سلامت کامل جسمی و روانی لازمه ی شغل پرستاری است. پرستار باید عاشق خدمت به انسان ها باشد و صبر و علاقه ی لازم برای این حرفه را داشته باشد. پرستار باید شخصیت منظم و دقیقی داشته باشد زیرا که نظم و دقت اساس این رشته است. پرستار باید تسلط روحی و روانی کامل روی خود داشته باشد تا بتواند در سخت ترین شرایط جسمی و روحی رفتار مناسبی با بیماران و همراهان آنها داشته باشد. علاوه براین دانشجوی پرستاری از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشد زیرا مشکلات به ظاهر کوچک همچون لرزش دست و لکنت زبان باعث کاهش کارایی شدید یک پرستار می شود.

  همچنین متقاضیان این رشته باید روی برخی از دروس دبیرستان از جمله زبان انگلیسی، شیمی و زیست تسلط لازم را داشته باشند. تسلط بر زبان انگلیسی برای به روز بودن و استفاده از مجلات و منابع علمی در این رشته ضروری است.شیوه های بسیاری را برای انجام پایان نامه باید در نظر داشت اما یکی از بهترین این شیوه های را میتوان مراجعه به موسسات انجام پایان نامه دانست که به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و همچنین انجام پایان نامه دکتری نیز میپردازند.

   

  مشاوره انجام پایان نامه ارشد پرستاری

  پرستاری حرفه ای در ایران برگرفته از کشور های اروپایی است. اولین بار در سال ۱۲۹۴ در ارومیه مدرسه پرستاری دایر گردید.در سال ۱۳۳۷ طبق مصوبه صنف پرستاران پذیرش داوطلبان با مدرک دیپلم در دوره ی ۳ ساله ی پرستاری شروع شد و ارزش مدرک پرستاری معادل لیسانس در نظر گرفته شد. در سال ۱۳۵۴دوره ی لیسانس پرستاری در وزارت علوم تصویب گردید و طول این دوره به ۴ سال افزایش یافت. در سال ۱۳۶۵ با تشکیل دانشکده ی پرستاری این رشته ی دانشگاهی توسعه ی فراوان یافت. اولین زن پرستار ایرانی فاطمه توانایی و اولین پرستار مرد دارنده ی مدرک دانشگاهی پرستاری در ایران مرتضی حسن پور بود.از این رو میتوان انجام پایان نامه پرستاری را دارای اهیمت بسیار زیادی دانست.این موضوع همانند دیگر رشته های تخصیلی است که انجام پایان نامه در تمامی آنها اهیمت بسیار زیادی دارد.از جمله انجام پایان نامه کارشناسی ارشد وانجام پایان نامه دکتری .

  نگارش پایان نامه پرستاری

  تعداد واحد های درسی پرستاری در مقطع کارشناسی ۱۳۰ واحد و طول مدت تحصیل مقطع کارشناسی این رشته حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال بوده و پس از آن امکان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا وجود دارد. دروس این رشته ی تحصیل را به دو گروه علوم پایه و علوم تخصصی میتوان تقسیم بندی کرد.

  که دروس پایه شامل مواردی همچون: انگل شناسی، میکروب شناسی، بیوشیمی، ایمونولوژی و فیزیولوژی تشریح است.

  و دروس تخصصی شامل مواردی همچون: پرستاری بهداشت،پرستاری بهداشت جامعه، پرستاری مادران و نوزادان، بیماری های داخلی، بیماری ها و پرستاری های مربوط، اخلاق پرستاری و پرستاری در فوریت ها است.

  انجام پایان نامه پرستاری

  آموزش انجام پایان نامه دکتری پرستاری

  فرصت های شغلی و تحصیلی رشته پرستاری

  رشته ی پرستاری در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های علوم پزشکی وجود دارد. رشته ی کارشناسی پرستاری، عمومی بوده و گرایش خاصی ندارد اما از مقطع کارشناسی ارشد به گرایش های متنوعی تقسیم می شود.

  از جمله گرایش های مقطع کارشناسی ارشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  -روان پرستاری

  -پرستاری ویژه

  -بهداشت

  -مدیریت

  -داخلی جراحی

  -اطفال

  ارزان ترین مشاوره انجام پایان نامه پرستاری

  و همچنین گرایش های مقطع دکترا موارد زیر را شامل می شود:

  -آناتومی

  -بافت شناسی

  -اپیدمیولوژی

  اشتغال در پست های مختلف بیمارستانی همچون سرپرستار، پرستار شیفت، سوپروایزر بالینی، سوپروایزر کنترل عفونت، ریاست پرستاری و سوپروایزر آموزشی به سطح تحصیلات پرستار و سابقه ی کاری وی برمی گردد.

  یک پرستار می تواند محل های زیر را به عنوان آینده ی کاری خود انتخاب کند:

  بیمارستان ها، کلینیک ها و پاراکلینیک ها، ادارات و سازمان های پرستاری و به عنوان مربی در دانشکده ها.از جمله موارد مهم در تحصیل رشته پرستاری میتوان به انجام پایان نامه اشاره کرد که به بخش های انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری تقسیم بندی میشوند.

   

  آموزش انجام پایان نامه دکترا پرستاری

  درآمد یک پرستار بستگی به محل استخدام، پست های بیمارستان، ساعت شغلی و موقعیت جغرافیایی دارد. متاسفانه بر خلاف سختی زیاد این کار، درآمد مناسبی ندارد و اکثرا اعلام نارضایتی از حقوق دریافتی را دارند، به خصوص در مراکز خصوصی که با حداکثر کار و شیفت های اجباری حداقل دریافتی به پرستاران می رسد.

  شغل پرستاری از دیدگاه برخی کارشناسان در رده دوم مشاغل سخت قرار می گرد. زیرا پرستاران با حداکثر ساعت کاری، سر و کار داشتن با بیمار های مختلف روانی، استرس بالا و در معرض بیماری های مختلف بودن، حداقل درآمد دریافتی را دارند. بنابراین علاقه ،شرط اصلی انتخاب این رشته ی تحصیلی است.

  رشته ی پرستاری و کنکور سراسری

  رشته ی پرستاری در زیرگروه ۱ رشته های علوم تجربی قرار می گیرد. بنابراین ضرایب دروس اختصاصی برای این رشته به قرار زیر است:

  زمین شناسی———>0

  زیست شناسی ——–>4

  شیمی—————–>3

  فیزیک—————>2

  ریاضیات————–>2

   

  توجه داشته باشید که همه دروس بالا اختصاصی بوده و ضرایب همه در سه ضرب می شود.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  مشاوره انجام پایان نامه دکتری پرستاری

  آموزش پرستاری در ایران، بخصوص برای زنان، همواره دچار مشکلاتی بوده است. بطور مثال تا دهه ۱۹۵۰ میلادی، آموزش پرستاری برای زنان در ایران یک تابوی اجتماعی محسوب می‌گردید.

  نخستین موسسه‌ای که به زنان ایران آموزش پرستاری ارائه می‌داد بیمارستان پرزبترین آمریکاییان در تهران از سال ۱۸۹۳ بود. مدارس دیگری در رشت (۱۹۲۴)، همدان (۱۹۲۷)، و کرمانشاه (۱۹۳۱) سپس تأسیس گردیدند. در سال ۱۹۳۶ بود که دانشگاه‌های کشور همانند مشهد، تبریز، و تهران آموزش پرستاری مدرن را در ایران آغاز کردند. دانشگاه شیراز نیز کار خود را در سال ۱۹۳۷ آغاز کرد. مدیریت و تدوین دوره‌های این موسسات بنا بر درخواست وزارت آموزش عالی کشور تماماً بر عهده متخصصین پرستاری از آمریکا واگذار گردید.

   

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پرستاری

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا پرستاری

  استانداردهای جهانی نشان می‌دهد در بخش داخلی و جراحی، هر ۴ تا ۶ بیمار باید یک پرستار داشته باشند (که در ایران، هر ۱۲ بیمار یک پرستار دارند (چاپ در۱۳۸۹)).مقام‌های خانه پرستار در ایران می‌گویند سالانه بیش از ۷۰۰ پرستار ایرانی کشور را ترک می‌کنند. در حال حاضر بیشتر پرستاران ایرانی به آمریکا، کانادا و استرالیا رفته و در آنجا حقوقی به مراتب بالاتر از ایران دریافت می‌کنند. کمترین حقوق پرستاران با کمترین میزان تحصیلات در آمریکا، ۵۲ تا ۵۵ هزار دلار در سال است و بالاترین آن ۱۸۶ هزار دلار در سال (چاپ در۱۳۸۹).

  بهترین شیوه انجام پایان نامه دکترا پرستاری

   بالاترین حقوق پزشک، ۶۶۵ هزار دلار در سال بوده و کمترین حقوق پزشک ۱۱۷ هزار دلار در سال (چاپ در۱۳۸۹). در همان کشورها، حقوق پرستاران نیز حداکثر ۱۸۶ هزار دلار در سال، یعنی به نسبتی حدود ۳ تا ۴ برابر، اما در ایران این اختلاف گاهی به ۴۰۰ برابر می‌رسد. بنا به اعتقاد برخی از پزشکان، کارانهٔ پزشکان در اجرا همیشه بالاتر از پرستاران بوده است و طبیعی است با افزایش تعداد بیماران، کارانهٔ آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند؛ ولی چون کارانه پرستاران مقداری حداقلی است، افزایش بیماران نیز تغییر چندانی در حقوق آنها ایجاد نمی‌کند. در مقابل برخی پرستاران اعتقاددارند آنهایی که کمتر کار می‌کنند حقوق بیشتری می‌گیرند، ولی پرستاران از حداقل حقوق برخوردار می‌شوند.

  مراحل انجام پایان نامه دکتری پرستاری

  بنا به اعلام مسئول هلال‌ احمر در دی ۱۳۹۴ بیماران در بیمارستان‌های دولتی که اغلب ازلحاظ کادر بهیاری و کمک بهیاری در مضیقه قرار دارند، از حیث مراقبت‌های پیرامونی برای بهبود وضعیت جسمی و روحی شدیداً نیازمند یک مراقب هستند. در راستای جبران کمبود پرستار در مراکز درمانی، مجوز استفاده از دانشجویان پرستاری ترم شش به بعد داده‌شده‌است تا با این ترتیبات فشار کاری پرستاران نیز کاهش یابد. الزام شرکت‌ها به بیمه کردن پرستاران، عقد قرارداد شفاف و با اطلاع طرفین (پرستاران و شرکت‌ها) و ارائه نسخه سوم قرارداد به پرستاران، از الزامات استخدام شرکتی پرستاران است.

  بهترین شیوه انجام پایان نامه دکتری پرستاری

  بنابر خبری در ۱۳۹۳/۰۷/۰۸ با عنوان «دیپلمه‌هایی که ۶ ماهه پرستار می‌شوند!»، محمد شریفی مقدم عضو شورای عالی نظام پرستاری، تربیت کمک‌پرستار به بهانهٔ رفعِ کمبود نیروی پرستاری در بیمارستان‌ها را، «ظلم» مضاعف در حق بیماران می‌داند و معتقد است در حالی که دنیا به سمت پرستاری تخصصی و فوق تخصصی می‌رود، استفاده از افراد دیپلمه که با یک دوره آموزشی ۶ ماهه در مراکز درمانی حاضر می‌شوند، ظلم به بیماران است. محمد شریفی مقدم همچنین می‌گوید، به بهانه کمبود کادر پرستاری، سعی در احیای کمک پرستاری دارند، در حالی که موضوع تربیت کمک پرستار در اوائل دهه هفتاد یکبار مطرح شد که آن زمان با واکنش جامعه پرستاری مواجه گردید و منتفی شد.

  سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

  فصول پایان نامه 

  فصل اول : کلیات تحقیق

  فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق

   فصل سوم:  روش اجرای تحقیق

  فصل چهارم : یافته های تحقیق

   فصل پنجم: نتیجه گیری تحقیق

   انجام پروپوزال اولین قدم برای شروع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پروپوزال اسکلت و شمای کلی از یک طرح تحقیقی یا پژوهشی ست که اصل کار نیست بلکه طرح اولیه است. انجام پروپوزال اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کار تحقیقی یا پژوهشی است.درست است که پروپوزال اصل  تحقیق نمی باشد ولی طرح کلی ست .

  در واقع پروپوزال شمای کلی یک تحقیق است که استاد راهنما با خواندن آن بتواند اساس کاری که در پایان نامه قرار است انجام شود را دریابد.در واقع پروپوزال ماکت یک ساختمان است بطوری که با دیدن آن بتوان ساختمانی که قرار است بر مبنای آ« ساخته شود را مجسم کرد.

  در ابتدای شروع هر کار تحقیقی مثل انجام پایان نامه ابتدا باید موضوع تحقیق را انتخاب کرد.موضوع باید تحت نظر استاد راهنما انتخاب شود.به هیچ وجه نباید از موضوع تکراری استفاده شود برای استعلام اینکه موضوع انتخابی شما تکراری نیست به سایت ایرانداک مراجعه کنید.موضوع باید به روز و جدید باشد در عین حال رسا و روشن و گویای تحقیق مورد نظر باشد.

  مرحله بعد انتخاب عنوان مناسب برای موضوع مورد نظر می باشد.عنوان در دیدترین سمت یک پایان نامه می باشد لذا باید دقت کافی در انتخاب بهترین عنوان برای پایان نامه را بخرج داد.براین مبنا می توان نتیجه گرفت که یک پایان نامه خوب در گرو انتخاب یک موضوع مناسب می باشد و برای اینکه بتوانیم یک پایان نامه خوب نگارش کنیم باید پروپوزال و اسکلت بندی درستی داشته باشیم.

   اجزای تشکیل دهنده یک پروپوزال:

  عنوان تحقیق

  اهمیت و لزوم تحقیق

  طرح مسئله

  بیان مسئله

  اهداف تحقیق

  سوالات تحقیق

  فرضیات تحقیق

  پیشینه تحقیق

  روش تحقیق

  ابزار اندازه گیری تحقیق

  جامعه آماری

  تجزیه تحلیل داده ها

  فهرست منابع تحقیق

  میتواند در ادامه با برخز از خدمات موسسه ایران تز آشنا شوید:

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

   

  30