• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه دکترا هنر

  آموزش انجام پایان نامه دکتری هنر 

   انجام پایان نامه دکتری هنر به عنوان گام نهایی برای اتمام دوره های اکادمیک دانشگاهی محسوب می شود . دانشجویان این مقاطع تحصیلی در گرایش های مختلف رشته های هنر در تلاشند با به کارگیری از مشاوره خبره ترین مشاوران آموزشی پروسه انجام پایان نامه دکترای هنر را با موفقیت پشت سر بگذارند. 

  انجام پایان نامه برای دانشجویان هنر در تمامی مقاطع یکیار  دشوارترین مراحل تحصیلی است. ما در این مطلب برای شما مطالبی را تهیه کرده ایم که پایان نامه نویسی با توجه به آنها بسیار آسان میشود اما پیش از گذراندن باید درباره دکتری کمی اطلاعات کسب کنیم.موسسه ایران تز این افتخار را دارد که به عنوان یکی از برترین موسسات مشاوره انجام پایان نامه در ایران به یاری شما در  انجام پایان نامه دکتری هنر بپردازد.

  آموزش انجام پایان نامه 

  آموزش انجام پایان نامه ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری 

   

  مشاوره انجام پایان نامه دکتری هنر

  «دکترا» واژه‌ای فرانسوی است که از لاتین برگرفته شده و به معنای درجه یا مقام اجتهاد است، «دکتری» مرکب است از واژهٔ فرانسویِ «دکتر» (به فرانسوی: Docteur) به‌معنای مجتهد یا پزشک به‌اضافهٔ پسوند اسم‌سازِ فارسی، و معنای «دکتر بودن» (مجتهد بودن) یا «پزشک بودن» می‌دهد.

  ازنظر دستوری، ترکیب «دکتر» و «دکتری» مانند ترکیب «استاد» و «استادی» است. باوجود اختلاف معنایی، به باور ابوالحسن نجفی، واژهٔ «دکتری» که از واژهٔ بیگانهٔ «دکتر» گرفته شده و تابع قواعد فارسی شده‌است، بر «دکترا» رجحان دارد.

  انجام پایان نامه دکتری هنر

  ضمناَ در مورد پزشکان دارای دکتری حرفه‌ای هم کلمه دکتر استفاده می‌شود که اصطلاح عامیانه پزشک محسوب شده و از نظر مقطع تحصیلی برابر با مدرک کارشناسی ارشد در دیگر علوم است.

  ایرانتز با بهره گیری از اساتید خبره آموزشی در گروه های مختلف و مقاطع تحصیلی مختلف خدمات آموزشی انجام می دهد که می توانید با توجه به فعالیت های مد نظر خودتان یکی از گروه ها را در نظر بگیرید. 

  آموزش انجام پایان نامه هنر

  آموزش انجام پایان نامه ارشد هنر

   

  آموزش انجام پایان نامه دکترا هنر

  گذراندن دوره‌های پس از دکتری تخصصی، که دوره‌های پسادکترا (Post Doctorate) نامیده می‌شوند، مدرک دانشگاهی محسوب نشده، بلکه فقط همان‌گونه که از عنوان لاتین آن برمی‌آید، تجربهٔ کاریِ «پس از فارغ‌التحصیلیِ دکتری» به‌حساب می‌آید.

   

  موضوع پایان نامه دکتری هنر

  مهمترین مرحله برای انجام پایان نامه و داشتن یک پایان نامه خب که علاوه بر کسب نمره خوب به آینده ای درخشان نیز کمک میکند را میتوان انتخاب موضوع دانست.به همین منظور ما در این مطلب برای شما پیشنهاداتی درباره موضوع پایان نامه در نظر گرفته ایم.پس با ما همراه باشید.

  • ررسی سیر تحول مبلمان (اثاثه توقف و استراحت) در فضای شهری ایران
  • کاربرد آجر و کاشی در معماری و تزیینات مسجد جامع اصفهان (گنبد نظام‌الملک و تاج‌الملک صفه‌های صاحب استاد، درویش و شاگرد
  • نقوش انسانی، حیوانی و گیاهی سفالینه‌های نیشابور (قرون چهارم و پنجم هجری قمری)
  • بررسی تطبیقی آتش و نمادهای آن، میان دو فرهنگ و تمدن هند و ایران باستان
  • رنگ در تصویر سینمائی
  • بررسی سیر تحول منبت کاری در استان اصفهان از سده ‎? تا ‎?? ه.ق
  • بررسی مکتب درویش عبدالمجید طالقانی
  • مقایسه نگارگری مانویان با نگاره‌های پس از اسلام
  • واقعیت مجازی و هنر
  • بررسی سیر تحول نقش فرشته در نگارگری دوران اسلامی با تاکید بر عنصر بال
  • مقایسه مقوله بازنمایی در دو رسانه عکاسی و نقاشی
  • بررسی بنای گنبد سلطانیه، نقوش تزئینی آن با تاکید بر کتیبه‌ها
  • بررسی نمایش عروسکی در کانون پرورش و فکری کودکان و نوجوانان
  • تزئینات کتیبه‌ای بقعه شیخ صفی و سنگ نبشته‌های آن
  • بررسی تطبیقی و احیاء نقوش فرش مناطق زنجان و همدان
  • بررسی هویت سازمانی و فرهنگ سازمانی در گرافیک
  • تجلی خیال در نگارگری ایرانی

   

  گروه مشاوره انجام پایان نامه دکتری هنر

  گروه مشاوره انجام پایان نامه ایران تز در مقاطع مختلف تحصیلی و رشته های مختلف تحصیلی خدمات مربوط به آموزش های پایان نامه نویسی ارائه می دهد از این رو میتوانید با گروه های مختلف این موسسه ارتباط بر قرار کنید . در خواست های خود را اعلام کنید و خدمات ویژه خود را دریافت کنید . 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی هنر

   

  رشته های هنری مربوط به هنر های زیبا

  منظور از هنرهای زیبا هنرهایی است که تنها به دلیل زیبا بودنشان خلق شده‌اند. به عبارتی «نه به خاطر چیزی دیگر، بلکه به خاطر خودشان به وجود آمده‌اند». مانند: نقاشی، مجسمه‌سازی، موسیقی، رقص.

  واژه هنر امروزه در زبان فارسی در معنایی متفاوت از گذشته به کار می‌رود و بیشتر منظور از آن اشاره به نتیجه خلق انسان‌ها در زمینه هنرهای زیبا است. معنای این واژه امروز معادلی برای واژه هنرهای زیبا در زبان انگلیسی است.

  به‌طور سنتی مجموعه هنرهای زیبا به ۷ دسته تقسیم می‌شوند:

  موسیقی
  هنرهای دستی: مجسمه‌سازی، شیشه‌گری، و …
  هنرهای ترسیمی: نقاشی، خطاطی، عکاسی و …
  ادبیات: شعر، داستان، نمایشنامه، فیلمنامه و نثر
  معماری
  رقص و حرکات نمایشی
  هنرهای نمایشی: سینما، تئاتر و …

  برای دریافت مشاوره درزمینه انجام پایان نامه دکتری هنر میتوانید با مشاوران ما در گروه ایرانتز در تماس باشید

  رشته های هنری شاخه کاربردی 


  منظور از هنرهای مفید هنرهایی است که نخست، کارکرد و سودمندی آن‌ها اهمیت دارد و هدف از خلقشان کاربردشان بوده‌است. مانند: طراحی خودرو، معماری، طراحی صنعتی.

   

  در موسسه آموزشی و مشاوره پایان نامه نویسی ایرانتز تلاش داریم با بهره گیری از اساتید خبره و مجرب در حوزه مشاوره پایان نامه دکترای هنر  کمک های لازم را در اختیار دانشجویان دکترای هنر انجام دهیم . 

  گروه های اموزشی ایرانتز مقطع دکترا، رشته هنر 
  آموزش انجام پایان نامه دکتری هنر رشته طراحی لباس

  طراحی لباس دانش تکنیک ها، ابزار و اصول طراحی مورد نیاز برای تولید طرح های فنی دقیق، طرح اولیه، ترسیم فنی و مدلها است

  آموزش انجام پایان نامه دکترا هنر رشته مجسمه سازی


  مجسمه‌سازی، تندیسگری یا پیکرتراشی هنر همگذاری یا ریخت دادن به اشیا است و ممکن است در هر اندازه یا با هر سازمایه‌ای (مصالحی) یا تکنیکی انجام گیرد. به فراورده‌های این هنر تندیس، پیکره یا مجسمه گفته می‌شود. هر پیکر سه بعدی که به منظور دارا بودن یک بیان هنری آفریده شده را می‌توان تندیس نامید. هر شکل‌دادنی مجسمه‌سازی نیست بلکه باید در ورای آن، یک فکر، خلاقیت یا یک نوآوری وجود داشته باشد.

   

  مشاوره انجام پایان نامه دکترای هنر رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر

  طراح طلا و جواهی آلات کسی است که با درهم آمیختن علم و هنر، به حلق زیورآلات می پردازد.

  آموزش انجام پایان نامه دکتری  هنر رشته عکاسی

  عکاسی در لغت به معنای روش عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمه یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است.

  عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود: نخست، به‌دست‌آوردن تصویر به وسیله دوربین و ثبت آن روی نگاتیو (فیلم) یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن.

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا هنر رشته نقاشی


  نقاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفه شخص باشد.

  نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آماده نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

   
  آموزش  انجام پایان نامه دکترای هنر رشته پژوهش هنر

  دوره دکتری پژوهش هنر یکی از دوره های آموزش عالی است که هدف آن تشویق و ترغیب تفکر در مقوله هنر، رشد خلاقیتهای هنری و ارتقاء سطح بینش هنری در فرهنگ اسلامی و همچنين تقويت حوزه هاي آموزش و پژوهش و تأليف و تصنيف در زمينه هاي هنري و جهت يابي و اصلاح حركت هاي هنري جامعه ي اسلامي است.

   

  انجام پایان نامه دکتری هنر رشته فلسفه هنر

  فلسفه‌ هنر به‌ تبیین‌ چیستی‌ هنر و مبانی‌ نظری‌ و فلسفی‌ آن می‌پردازد. گاهی‌ از این‌ مبانی‌ نظری‌ با‌ عنوان‌ مبانی‌ متافیزیکی‌ و ما بعد الطبیعی‌ هنر نیز نام برده‌ می‌شود. انسان همواره، برای شناخت خود و هستی، از ماهیت و چیستی نمودهای هستی پرسش می‌کند. در این رهگذر، وقتی انسان با آثار زیبا، جالب و جذاب، برخورد می‌کند، همواره پرسش‌هایی در ذهن دارد. از جمله این که زیبایی چیست؟ زیبایی چه مولفه‌هایی دارد؟ ملاک و معیار ارزیایی آثار زیبا چه چیزهایی است؟ و هزاران پرسش دیگر. رشته کارشناسی ارشد فلسفه هنر برای پاسخگویی به این سوالات تدوین شده است.

   انجام پایان نامه هنر

  دوره انجام پایان نامه نویسی هنر رشته طراحی صنعتی


  طراحی صنعتی حرفه‌ای است که با خلق مفاهیم جدید در حوزه‌های مختلف زندگی انسانی سروکار دارد. طراحی برابرنهاده یا معادلی است که برای واژه Design انگلیسی بکار رفته‌است، در حال حاضر آموزش طراحی صنعتی در ایران، با یک گرایش کلی و تحت عنوان کلی طراحی صنعتی انجام می‌شود.

     

  پایگاه های معتبر مقالات برای انجام پایان نامه هنر

  مهم ترین پایگاه های مقالات  رشته هنر بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

  Wiley Online Library: در این پایگاه علمی، دسترسی به نشریه ­ها و کتاب­های تخصصی حوزه­ های موضوعی مختلف از قبیل کشاورزی، معماری، هنر، تجارت و اقتصاد، شیمی، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، علوم زمین و زیست­ محیطی، علوم انسانی، حقوق، علوم زیستی، ریاضیات، پزشکی، پرستاری، روانشناسی، علوم اجتماعی و دامپزشکی، از انتشارات معروف وایلی امکان پذیر است.


  Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.


  civilica: اطلاع رسانی فراخوان کنفرانس ها، دسترسی به متن کامل مقالات منتشر شده در همایش ها، دسترسی به مقالات نشریات و امکان پرداخت آنلاین، مهم ترین خدمات این سایت به شمار می روند.


  Scopus: كي از بزرگترين پايگاه هاي چكيده نامه و نمايه نامه استنادي از متون تحقيقاتي و منابع تحت وب با كيفيت مي باشد.

   

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکترا و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترین پایان نامه دکترا بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه ارشد حقوق
  آموزش انجام پایان نامه پایان نامه ارشد کامپیوتر
  آموزش انجام پایان نامه دکترا حسابداری 
  09اسف