• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه دکتری | آموزش انجام پایان نامه دکترا

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترین پایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  انجام پایان نامه کارشناسی

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  مراحل انجام پایان نامه دکتری

  شرح روي جلد پايان نامه (نمونه در انتها آورده شده است)

  ١ .آرم پژوهشگاه
  ٢ .نام پژوهشگاه
  ٣ .نام پژوهشكده
  ٤ ..پايان نامه دكتري
  ٥ .عنوان
  ٦ .نگارنده (نام دانشجو )
  ٧ .استاد يا اساتيد راهنما
  ٨ .سال تحصيلي: بر اساس ماه و سال (اسفند ١٣٨٤)
  ٩ .جلد اول ، جلد دوم ( در صورتيكه پايان نامه بيش از يك جلد باشد.)

   

  مشاوره انجام پایان نامه

   برخی از دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه ها یکی از سختترین کار هایی است که هر دانشجویی باید انجام دهد .اما موسسه ایران تز این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن بهترین کادر درمشاوره  انجام هر گونه پایان نامه در تمامی مقاطع، از جمله انجام پایان نامه کارشناسی ، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای دانشجویا ن گام ها را بسیار ساده تر کند.

  در زیر تلاش شده است تا اطلاعات اولیه در باب بهره گیری از خدمات مشاوره و اموزشی پایان نویسی در قالب محتوای مفید به شما کاربران گرامی داده شود. میتوانید با بهره گیری از لینک های زیر نسبت به استفاده از خدمات این موسسه اقدام نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده میتوانید با تماس تلفنی به مجموعه ایرانتز از همکاران ما درخواست مشاوره و راهنمایی داشته باشید. 

  موسسه ایرانتز فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه، پروپوزال نویسی، پذیرش مقالات علمی پژوهشی و ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و... و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح تهران ( شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

   پایان دادن به انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از دانشجویان دکتری در حال حاضر در پایان نهایی نوشتن برای پایان نامه خود هستند. تبدیل سال های تحقیق به یک قطعه واحد، یکپارچه می تواند دشوار باشد، بنابراین ما از راهنمایی های ناظران و فارغ التحصیلان دکترای اخیر درخواست کردیم که مارا در این باره راهنمایی کنند. آنچه در ادامه میخوانید بهترین نکاتی است که این دانشجویان به ما یادآورشده اند.

  1) اطمینان حاصل کنید که شما الزامات PhD موسسه را برآورده می کنید
  "دانشجویان دکترا و ناظران آنها اغلب چیزها را بدون چک کردن فرض می کنند. یک سرپرست به دانش آموز خود گفت که یک دکترا حدود 300 صفحه طول دارد، بنابراین او 300 صفحه را نوشت. سرپرست منظوری برای داشتن یک پایان نامه مفصل داشت درصورتی که دانشجو فقط کلمات را اضافه کرده بود. خلاص شدن از 40،000 کلمه اضافی با دو هفته رفتن به آموزشگاه و دانشگاه توصیه نمیشود. »(هانا فریموند، سخنران در جامعه شناسی پزشکی، دانشگاه اکستر)

  2) چشم انداز را حفظ کنید
  "هر کس می خواهد پایان نامه های خود را شگفت انگیز، بنویسد. اما مهمترین نتیجه کار شما در آینده خواهد آمد.دکتری خود را به عنوان یک دوره کارآموزی در نشر بگیرید. همسالان شما از پایان نامه شما برای قضاوت شما و عملکرد شما به عنوان معیار یاد میکنند. آنها احتمال بیشتری دارند که مقالات (مقالات، فصل ها، کتاب ها) که از آن نتیجه می گیرند، بخوانند. »(دین دسوزا، PhD در علوم اعصاب شناختی، Birkbeck، دانشگاه لندن)

  انجام پایان نامه دکتری

  3) بررسی مهم است
  "در روزهایی که مغز شما خسته است برای نوشتن، نقل قول ها، کتابشناسی و غیره را چک کنید، بنابراین هنوز پیشرفت چشم گیری نکرده اید." (جولیا رایت، استاد انگلیسی در دانشگاه دالوشی، کانادا)

  4) دریافت بازخورد در کل thesis
  "ما اغلب بازخورد در مورد فصل های مختلف را دریافت می کنیم اما قصد داریم بازخورد از سرپرست خود را در مورد دکترا به طور کلی به دست بیاوریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه آن را باهم به هم بزنیم" (Mel Rohse، PhD در مطالعات صلح، دانشگاه برادفورد) 
  اینها نکاتی بسیار کوچک اما کاربردی در انجام پایان نامه دکتری بود که برخی از فارغ التحصیلان دانشگاهی در دنیا در اختیار موسسه ایران تز قرار داده اند.مهم این امر است که انجام پایان نامه با یک مشاور بسیار خوب پیش برود چرا که میتواند در موفقیت شما بسیار تاثیر گذارباشد.

   سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

  فصول پایان نامه 

  فصل اول : کلیات تحقیق

  فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق

   فصل سوم:  روش اجرای تحقیق

  فصل چهارم : یافته های تحقیق

   فصل پنجم: نتیجه گیری تحقیق

   انجام پروپوزال اولین قدم برای شروع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پروپوزال اسکلت و شمای کلی از یک طرح تحقیقی یا پژوهشی ست که اصل کار نیست بلکه طرح اولیه است. انجام پروپوزال اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کار تحقیقی یا پژوهشی است.درست است که پروپوزال اصل  تحقیق نمی باشد ولی طرح کلی ست .

  در واقع پروپوزال شمای کلی یک تحقیق است که استاد راهنما با خواندن آن بتواند اساس کاری که در پایان نامه قرار است انجام شود را دریابد.در واقع پروپوزال ماکت یک ساختمان است بطوری که با دیدن آن بتوان ساختمانی که قرار است بر مبنای آ« ساخته شود را مجسم کرد.

   

  در ابتدای شروع هر کار تحقیقی مثل انجام پایان نامه ابتدا باید موضوع تحقیق را انتخاب کرد.موضوع باید تحت نظر استاد راهنما انتخاب شود.به هیچ وجه نباید از موضوع تکراری استفاده شود برای استعلام اینکه موضوع انتخابی شما تکراری نیست به سایت ایرانداک مراجعه کنید.موضوع باید به روز و جدید باشد در عین حال رسا و روشن و گویای تحقیق مورد نظر باشد.

  مرحله بعد انتخاب عنوان مناسب برای موضوع مورد نظر می باشد.عنوان در دیدترین سمت یک پایان نامه می باشد لذا باید دقت کافی در انتخاب بهترین عنوان برای پایان نامه را بخرج داد.براین مبنا می توان نتیجه گرفت که یک پایان نامه خوب در گرو انتخاب یک موضوع مناسب می باشد و برای اینکه بتوانیم یک پایان نامه خوب نگارش کنیم باید پروپوزال و اسکلت بندی درستی داشته باشیم.

  برخی از مهمترین پیان نامه هایی که موسسه ایران تز به آنها میپردازد را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

  آموزش انجام پایان نامه دکتری پرستاری
  آموزش انجام پایان نامه دکتری مهندسی کشاورزی
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
  27بهم