ابزار پرده خوش آمدگویی
ابزار وبلاگ
 • برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا ایمیل ارسال نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه مکانیک

  آموزش انجام پایان نامه مکانیک

  انجام پایان نامه مکانیک از دشوارترین و پیچیده ترین انواع انجام پایان نامه در میان رشته های مهندسی تلقی می گردد. این رشته در مقاطع، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو میپذیرد و انجام پایان نامه مکانیک از پیچیدگی های خاص خود برخوردار است . 

  در ایرانتز تلاش خواهیم کرد با ارائه خدمات مشاوره و آموزش اصول پایان نامه نویسی به دانشجویان، بهترین راه کار ها را برای انجام بهترین پایان نامه ارائه کنیم . برای آشنایی بیشتر با خدمات موسسه ایرانتز میتوانید ما را از طریق لینک های زیر دنبال کنید. 

  آموزش انجام پایان نامه 

  آموزش انجام پایان نامه ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکترا 

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک

  آموزش انجام پایان نامه دکتری مکانیک 

  انجام پایان نامه دکترای مکانیک از جمله مهم ترین فعالیت های دانشجویان مقطع دکترا در رشته مهندسی مکانیک محسوب میشود . دانشجویان این مقطع تحصیلی ملزم به ارائه تز دکترا در مقطع دکترای مکانیک هستند. 

  موسسه آموزشی ایرانتز تلاش دارد تا با ارائه بهترین راه کار ها و مشاوره های اموزشی توسط اساتید مجرب به دانشجویان این امکان را بدهد که بتواند به بهترین نحو از تز خود دفاع کنند . برای آشنایی با فعالیت های ایرانتز میتوانید لینک های زیر را دنبال کنید . 

  مشاوره انجام پایان نامه مکانیک 

  در ادامه برررسی شیوه های انجام برای انواع پایان نامه ها در رشته های بسیار مختلف برای شما خواهیم گفت که رشته مکانیک به عنوان یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی در ایران دارای پروسه ای شاید پیچیده برای انجام پایان نامه باشد.

  پس موسسه ایرانتز به عنوان یک یاری گر در امر انجام پایان نامه برای شما خواهد گفت که رشته مکانیک به چه میزان میتواند برای شما بسیار موثر باشد.

  مهندسی مکانیک شاخه‌ای از مهندسی است، که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشید، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است. این رشته یکی از قدیمی‌ترین و گسترده‌ترین رشته‌های مهندسی است.

  مهندسی مکانیک نیازمند فهم مفاهیمی همانند مکانیک، دینامیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است.

  مهندسان مکانیک، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را به کار برده و با دانش تخصصی خود، سیستم‌های مکانیکی و دستگاه‌ها و فرایندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌سازند. مهندسان مکانیک، گسترهٔ وسیعی از دستگاه‌ها، فراورده‌ها و فرایندهارا تولید می‌کنند؛ از آن جمله می‌توان به موتورها و سیستم‌های کنترل، نیروگاه‌های الکتریکی، دستگاه‌های پزشکی، چرخ‌دنده‌ها، فناوری لیزر، طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و تولید به کمک رایانه، خودکارسازی و رباتیک، دستگاه‌های تهویهٔ مطبوع و تجهیزات کارخانه‌ها اشاره کرد.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  مهندسی مکانیک ابتدا در طی انقلاب صنعتی در اروپا در قرن ۱۸ میلادی به عنوان یک شاخهٔ مجزا شناخته شد؛ با این وجود این شاخهٔ دانش در طی هزاران سال توسعه پیدا کرده‌است. دانش مهندسی مکانیک در قرن ۱۹ میلادی درنتیجهٔ پیشرفت‌های فیزیک نشأت گرفت.

  این شاخه به‌طور پیوسته‌ای تکامل یافته تا پیشرفت‌های فناوری را به‌کار گیرد و امروزه مهندسان مکانیک به دنبال گسترش دانش در رشته‌هایی چون مواد مرکب، مکاترونیک و نانوتکنولوژی هستند.

  مهندسی مکانیک به میزان زیادی هم‌پوشانی‌هایی با مهندسی هوافضا، مهندسی خودرو، مهندسی مکاترونیک، مهندسی برق، مهندسی پزشکی (بیومکانیک)، مهندسی شیمی، مهندسی عمران،مهندسی متالورژی، مهندسی دریا، مهندسی راه آهن (ماشینهای ریلی)، مهندسی رباتیک، مهندسی صنایع، مهندسی معدن، مهندسی نفت و مهندسی هسته‌ای دارد.

  هر یک از این گرایش ها نیازمند انجام پایان نامه بوده و در همه آن ها انجام پایان نامه مکانیک موضوع اصلی پایان نامه نویسی خواهد بود. متناسب با رشته های مختلف پایان نامه نویس انجام خواهد شد. 

  بهترین شیوه های انجام پایان نامه مکانیک

  گرایش های بسیار مختلفی از رشته مکانیک برای شما وجود دارد اما در این مطلب برای شما خواهیم گفت که گرایش ورشته ای که شما در آن تحصیل میکنید چه تاثیری در انجام پایان نامه دارد.پس ادامه این مطلب برای شمایی که قصد انجام پایان نامه برای رشته مکانیک را دارید بسیار مفید خواهد بود.

  ۱. گرایش طراحی کاربردی
  رشته‌ی مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی، به بررسی انواع نیروها، حرکت‌ها و تأثیر آن‌ها بر اجزای مختلف ماشین و طراحی خلاقانه و بهینه‌ی مکانیزم‌ها در زمینه‌های سیستم‌های دینامیکی و کنترل، صنایع خودرو، هوافضا، رباتیک، بیومکانیک، تحلیل و طراحی سیستم‌های مکانیکی و همچنین نانو فناوری، مواد و سایر زمینه‌ها می‌پردازد.
  دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد گرایش طراحی کاربردی، مستلزم به گذراندن واحدهای درسی تا سقف ۳۲ واحد می‌باشند.


  ۲. گرایش تبدیل انرژی
  رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، به تجزیه‌وتحلیل مسائل مختلف در زمینه‌های گوناگون مانند سیالات، انتقال حرارت، تبدیل انرژی، احتراق، تهویه و محیط‌زیست، هوافضا، علوم دریایی، خودرو و زمینه‌های متعدد دیگر می‌پردازد و همچنین تحلیل و طراحی سیستم‌ها از دیدگاه حرارتی و سیالاتی را مدنظر دارد.
   دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد گرایش تبدیل انرژی، مستلزم به گذراندن واحدهای درسی تا سقف ۳۲ واحد می‌باشند.
  ۳. رشته مهندس مکانیک گرایش ساخت و تولید 

  هدف ترتیب کارشناسانی است که با به کار بردن تکنولوژی مربوط به ابزارشناسی و ابزارسازی، ریخته‌گری، جوشکاری، فرم دادن فلزات و … کارگاه یا کارخانه‌های تولیدی آماده کار در زمینه ساخت و تولید ماشین‌آلات صنایع را طراحی کنند.

  انجام پایان نامه دکتری مکانیک

  مشاوره انجام پایان نامه مکانیک

  ۴. مهندسی مکانیک گرایش بیومکانیک

  بیومکانیک در واقع کاربرد علم مکانیک در بیولوژی (زیست‌شناسی) می‌باشد و در بیومکانیک هدف درک مکانیزم سیستمهای زنده است. در مورد یک اورگانیزم هم بیومکانیک کمک به درک عملکرد طبیعی آن، تخمین تغییرات در اورگانیزم و پیشنهاد روشهای مصنوعی در مورد آن می‌نماید. گرایش بیومکانیک توانایی طراحی و ساخت تجهیزات و مواد لوازم پزشکی، ایمپلنت‌ها، اورتزها و پروتزهای مناسب و سازگار با بدن موجود زنده‌ را به متخصصان می دهد.

   

  ۵. رشته مهندسی مکانیک گرایش سیستم محرکه خودرو

  در گرایش سیستم محرکه مهندسین در جهت طراحی بهینه موتور برای کاهش مصرف سوخت و بهبود پارامترهای عملکردی موتور نظیر توان و گشتاور تلاش می­کنند. همچنین سیستم­های جانبی همچون سیستم­های خنک‌کاری موتور و سیستم‌های تهویه مطبوع خودرو از جمله مواردی است که در فضای رقابتی طراحی باعث چشمگیر شدن ویژگی­های یک سیستم طراحی شده می­گردد. مهندسین خودرو در این گرایش نیاز به تسلط بر مکانیک جریان سیالات و انتقال حرارت ناشی از آن دارند.

   

  ۶. رشته مهندسی مکانیک گرایش سیستم‌های تعلیق ترمز و فرمان

  در این گرایش مباحثی مرتبط با سیستم های تعلیق ترمز و فرمان خودرو مورد بررسی قرار می گیرد.  هدف، طراحی کارآمد خودرو از جنبه های فرمان پذیری ، قابلیت کنترل و پایداری و جذب ارتعاشات و نوسانات جاده می باشد.

   

  ۷. رشته مهندسی مکانیک گرایش سازه بدنه خودرو

  در این گرایش از مهندسی مکانیک، هدف تربیت متخصصانی در زمینه‌‌ سازه و بدنه خودرو برای طراحی خودروهایی با عملکرد بهتر در تصادفات، کمترین مقاومت در مقابل جریان هوا و مباحثی شامل مواد بکار رفته در ساخت بدنه خودرو می باشد.همچنین انجام پایان نامه های در گرایش ها و رشته های دیگر از دیگر خدماتی خواهد بود که موسسه ما ارئه خواهد داد.

   ۸. سیستمهای انرژی و محیط زیست 

  هدف تربیت متخصصانی برای طراحی سیستمهای بهینه مصرف سوخت بر اساس معیارهای اقتصادی می‌باشد. متخصصان این رشته از مهندسی مکانیک با واحدهای مربوط به اقتصادی که می‌گذرانند بحث‌های مکانیکی مورد نیازی که فرا می‌گیرند به طراحی سیستمهای انرژی بر اساس بهینه مصرف انرژی و بهینه آلودگی محیط زیست می‌پردازند.

   

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک 

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مکانیک میتواند به عنوان یکی از فعالیت های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در مقطع کارشناسی ارشد شناخته شود . از این رو با توجه به فعالیت های انجام شده در این رشته می توان اینگونه بیان کرد که نیاز به آموزش برای انجام پایان نامه میتواند از مهمترین نیاز های این دانش جویان تلقی گردد. 

  گروه آموزشی ایرانتز با برخورداری از کادر مجرب آموزشی این تعهد را برای خود مهم می شمارد که در انجام گام های پایان نامه نویسی با دانشجویان همراه باشد . دانشجویان ارشد مکانیک به عنوان یک گروه از دانشجویان شناخته شده در تحصیلات تکمیلی می توانند از سرویس های ایرانتز برخوردار باشند. 

  ۹. مهندسی هسته ای

  هدف تربیت متخصصانی برای طراحی و استفاده از انرژی هسته‌ای است و به ۳ گرایش پرتوپزشکی، طراحی راکتور و چرخ سوخت تقسیم می‌شود که در گرایش راکتور به تکنولوژی تولید سوخت هسته‌ای بر اساس طراحی راکتور مناسب و دینامیک راکتور صورت می‌گیرد. در گرایش چرخه سوخت به فرآیندهای سوخت هسته‌ای از استخراج از معدن تا لحظه‌ای که به سوخت تبدیل می‌شود پرداخته می‌شود و در گرایش پرتوپزشکی به استفاده از انرژی هسته‌ای در کاربردهای پزشکی از جمله MRI و CT scan و … پرداخته می‌شود.

   

  ۱۰. مهندسی دریا 

  هدف تربیت متخصصانی است که به طور تخصصی در ارتباط با کشتی و سازه‌های دریایی مثل اسکله‌ها و سکوهای نقتی متحرک مطالعه می‌کنند و طراحی بدنه، استحکام بدنه، سیستم‌های موتور گیربکس، پایداری کشتی در مقابل امواج جانبی کشتی و طراحی مربوط به ناوبری (مسیریابی کشتی) می‌پردازند.

   

  ۱۱. مکاترونیک

  مکاترونیک یا مهندسی مکانیک و الکــترونیک تلفیق سه رشته مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک و مهندسی کامپیوتر است. این رشته سعی بر آن دارد تا نگاهی یکپارچه به سیستم‌های تشکیل شده از اجزای مکانیکی - الکترونیکی - کنترلی و نرم‌افزار داشته باشد. هدف مکاترونیک ایجاد و استفاده از ارتباط داخلیِ میان ‌رشته‌های مهندسی مرتبط با اتوماسیون و خودکارسازی است، تا یک نمایه از کنترلِ پیشرفته‏ را در سیستم‌های ترکیبی به خدمت بگیرد. مهندسی مکاترونیک یک مجموعه بین‌ رشته‌ای تلفیقی از پوشش اهداف مشترک رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی کنترل و مهندسی کامپیوتر پدیدآمده ‌است. هدف مکاترونیک این است که به سیستم‌های ساده‌تر، ارزان‌تر، راحت‌تر و انعطاف‌پذیرتر دست یابیم.

  برای انجام پایان نامه کارشناسی مکانیک در گرایش های مختلف تیم خبره اساتید مجموعه ایرانتز شما را یاری خواهند داد تا به بهترین نحو فعالیت های خود را مدیریت کرده و گام به گام پایان نامه خود را ارائه دهید. 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترینپایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

   

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت

  این موسسه در دیگر مقاطع نیز میتوانید یاری گر شما باشد تا بهترین پایان نامه خود را ارائه دهید . 

  آموزش انجام پایان نامه ارشد مکانیک 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری مکانیک 

  30ارد