• برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا ایمیل ارسال نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه | مشاوره انجام پایان نامه

  مشاوره انجام پایان نامه

   برخی از دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه ها یکی از سختترین کار هایی است که هر دانشجویی باید انجام دهد .اما موسسه ایران تزبه عنوان یکی ازشاخص ترین و بهترین موسسه انجام پایان نامه در ایران این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن بهترین کادر درمشاوره در ارائه خدمات آموزشی پایان نامه نویسی و برگزاری دوره های انجام پایان نامه،  در تمامی مقاطع، از جمله انجام پایان نامه  در مقطع کارشناسی، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای دانشجویا ن گام ها را بسیار ساده تر کند.

  در زیر تلاش شده است تا اطلاعات اولیه در باب بهره گیری از خدمات مشاوره و اموزشی پایان نویسی در قالب محتوای مفید به شما کاربران گرامی داده شود. میتوانید با بهره گیری از لینک های زیر نسبت به استفاده از خدمات این موسسه اقدام نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده میتوانید با تماس تلفنی به مجموعه ایرانتز از همکاران ما درخواست مشاوره و راهنمایی داشته باشید. 

  موسسه ایرانتز فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه، پروپوزال نویسی، پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی وچاپ مقالات ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و... و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح تهران ( شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

  آموزش انجام پایان نامه  

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  همانور که میدانید موسسه ایران تز به عنوان برترین موسسه انجام پایان نامه در ایران فعالیت های بسیار بزرگی را پوشش میدهد یکی از مهمترین این فعالیت هارا میتوان انجام پایان نامه دکترا دانست که شما دانشجو عزیز میتوانید با استفاده از لینک هایی که در ادامه آماده است به صفحه اختصاصی انجام پایان نامه دکتری مراجه کنید و اطلاعات لازم را درباره این موضوع کسب کنید.

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترینپایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.گروه صنعتی پایا دکور در خصوص خدمات بسیار مهمی مانند طراحی دکوراسیون کلینیک دندانپزشکی همراه شما خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

   

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی

  دراین مطلب برای شما بررسی خواهیم کرد که یک پابان نامه در مقاطع تحصیلی مختلف به چه شیوه هایی انجام خواهد گرفت.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

  پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه کتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب،نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد و رساله دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند.

  به طور کلی انجام پایان نامه کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. گروه تحقیقاتی ایران تس با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش پایان نامه در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی


  پایان‌نامه  یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در انجام پایان‌نامه دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند.

  به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی اساتید نگارش و تدوین می‌شود.

  انجام پایان‌نامه با عنوان و محتوای تکراری در هیچ سیستم آموزشی و در هیچ مقطع تحصیلی‌ای تعریف نشده‌است و همهٔ دانشجویان موظف به نگارش پایان‌نامه با موضوع و محتوای جدید هستند. اغلب پایان‌نامه‌های دوره کارشناسی به صورت نوشتاری حاصل از گردآوری تحقیقات دیگر می‌باشد. در حالی که پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری لزوماً باید موضوع جدیدی را مورد هدف قرار دهد.

   

  آموزش انجام پایان نامه جغرافیا
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد جغرافیا

   

   

  مشاوره انجام پایان نامه چه گام هایی را دنبال میکند

  در نظام آموزشی پژوهش محور پایان نامه مهمترین تحقیق علمی محسوب می گردد که در دوره ی تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه حائز اهمیتی دو چندان می شود. اکثر رشته های آکادمیک روال انجام پایان نامه به لحاظ ساختار از ترتیب یکسانی پیروی می کنند که به شرح زیر می باشد:

   

  موضوع پایان نامه
  طرح تحقیق (پروپوزال)
  انجام پایان نامه

  هر کدام از این مراحل می تواند نقش بسزایی در انجام یک پایان نامه ی خوب داشته باشد. طرح موضوع پایان نامه در هر رشته ای بر اساس نیازهای علمی روز کشور در آن زمینه خاص انجام می پذیرد. این نیاز می تواند در پیوند با بنیان های علمی و نظری بروز کند و یا معطوف به عمل و مشکل گشایی در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و صنعتی باشد.

   

  می توانید جهت آگاهی بیشتر و اطمینان از صحت انجام پایان نامه ها و مقالات خود با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پایان نامه را تکمیل نمایید

   

  مشاوره پژوهشی انجام پایان نامه

  موسسه آموزشی ایرانتز  از زمان تاسیس تا کنون  با پشتیبانی پرسنل فنی و تیم پژوهشی مجرب و فعال در مجموعه و سال ها فعالیت در عرصه خدمات مشاوره پژوهشی به بیش از صدها مشاوره پژوهشی و آموزشی به دانشجویان و محققین پرداخته است .ایرانتز کلیه اصول اخلاق پژوهش و نگارش علمی را ارج می نهد و با مشاوره و آموزش گام به گام شما را به دستیابی به یک پژوهش علمی معتبر سوق می دهد و شما را در تمامی مراحل یک پژوهش یاری مینماید.

   

  راه کار های اختصاصی ایرانتز برای انجام پایان نامه کارشناسی

  ما شما را یاری خواهیم داد تا با رعایت مهم ترین نکته ها در انجام پایان نامه موفقیت خود را در انجام پایان نامه در مقاطع مختلف تضمین کنید . از این رو ما در در بخش های زیر دنبال کنید .

  چارچوب انجام پایان نامه

  پیش از بررسی چارچوب ها و مراحل انجام پایان نامه ها باید برای شما این نکته را یادآوری کنیم که انجام هر پایان نامه ای در هر مقطع تحصیلی دارای مراحل و چارچوب خاص ای است.اما با همه این تفاسیر یک چار چوب کلی برای انجام دادن این مرحله ی بسیار مهم در تحصیل وجو دارد که ما در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

  انتخاب موضوع (با هماهنگی استاد)

  تدوین مقدمات پایان نامه (پروپوزال) شامل اهداف تحقیق، روش تحقیق، فرضیات، بیان مسئله.

  تکمیل فصل اول

  تدوین و تنظیم پرسشنامه

  تدوین فصل دوم + توزیع پرسشنامه ها

  تدوین فصل سوم و چهارم (مربوط به روش تحقیق ،آنالیز آماری و … )

  تدوین فصل پنجم (خلاصه و نتیجه گیری)

   

  دائما در مسیر انجام پایان نامه خود آموزش ببینید و مشاوره بگیرید

  انجام پایان نامه یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پژوهشی یک دانشجو در دوران تحصیل است که با توجه به مقطع تحصیلی بدون شک می‌تواند سختی‌ها و در مقابل دستاوردهای متفاوتی به همراه داشته باشد. اما آنچه اهمیت دارد جهت‌گیری پژوهشی مناسب دانشجویان برای رفع یکی از مشکلات جامعه است. برای مثال نتیجه نگارش دقیق و علمی یک پایان نامه بخصوص در مقطع ارشد و دکتری می‌تواند منجر به افزایش بهره‌وری یک سازمان، بهبود یک روش درمانی جدید، ایجاد یک محصول و … باشد.

   

  به همین منظور مهم‌ترین هدفی که در موسسه ایرانتز به عنوان شاخصی مهم هدف گذاری شده است  آموزش اصولی بر پایه ارزیابی سطح توانایی دانشجویان است. این آموزش برای دانشجویان  در جهت کسب نمره‌ی عالی همراه با کسب تخصص موردنیاز بسیار ارزشمند بوده تا بتوانند در دیگر عرصه‌های پژوهشی کاملاً مستقل و فعال‌تر عمل کنند.

   

  گام های اساسی در انجام پایان نامه

   

  انتخاب موضوع پایان نامه برای انجام پایان نامه کارشناسی

  بدون شک انتخاب موضوع پایان نامه اصلی‌ترین و مهم‌ترین قدمی است که یک دانشجو برای شروع فعالیت تحقیقاتی خود بر می‌دارد. انتخاب اشتباه بدون توجه به اصول علمی (باید از لحاظ علمی قابل پیاده سازی و همچنین دارای نوآوری باشد) و عملی (باید قابل اجرا در صنایع، سازمان‌ها و … باشد) ممکن است راه را برای شما به شدت دشوار و یا حتی غیر ممکن کند. به یاد داشته باشید موضوع پایان نامه نقطه شروع برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و همچنین ورود به بازارکار است.

   

  انتخاب موضوع پایان نامه

  انتخاب عنوان مناسب و علمی-کاربردی برای پایان‌ نامه ارشد و دکتری

  موضوع در نهایت باید به تایید استاد راهنما و گروه آموزشی برسد.

  تضمین تأییدیه ایران داک

  موضوع تکراری نبوده و دارای نوآوری است.

  ارائه مقاله بیس یا مقاله مبنای لاتین سال ۲۰۱۸ از سایت Emerald، Science Direct و Springer.

  ارائه مقاله دارای مدل و فرضیه ها و سوالات پژوهشی روشن

  پیشنهاد نوآوری در روش حل و مدل مقاله بیس ارائه شده

   

   

  طراحی پرسشنامه برای انجام پایان نامه

  با توجه به اهمیت پرسشنامه در طرح‌های تحقیقاتی ازجمله انجام پایان نامه و همچنین تطابق نوع سؤالات و متغیرهای پرسشنامه با هدف پژوهش، یکی از خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود طراحی تخصصی پرسشنامه‌ها برای انواع پژوهش‌های علمی می‌باشد.

  پرسشنامه‌های طراحی‌شده مبتنی برای مقالات ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ می‌باشند که متناسب با سازمان‌های ایرانی بومی‌سازی شده است. همچنین اصل مقالات نیز به همراه آن ارائه خواهد شد.

   

  تحلیل آماری برای انجام پایان نامه

  تحلیل‌های آماری و منطق فازی به‌صورت کاملاً تخصصی توسط کارشناسان ارشد و دکتری آمار انجام می‌شود و همچنین به جهت آموزش دانشجویان از گزارش‌های ارائه شده در فصل ۴ پایان نامه، یک دوره آموزشی آنلاین نیز با تحلیل‌گر خود خواهند داشت.

  در این دوره کلیه بخش‌های نرم افزار که مرتبط با تحلیل بوده است به شما آموزش داده خواهد شد. همچنین کلیه فایل‌های نرم‌افزاری و خروجی نیز تحویل داده خواهد شد.

  انجام پایان نامه

   

  تشکیل گروه انجام مقاله

  یکی از مشکلات اساسی بسیاری از دانشجویان نداشتن هم‌گروهی مناسب برای نگارش مقالات علمی است. با توجه به اهمیت نگارش مقالات یکی دیگر از خدمات این مرکز که به‌صورت کاملاً رایگان بوده، معرفی دانشجویان به یکدیگر می‌باشد که به کمک هم بتوانند رزومه علمی خود را بهبود بخشند. در این همکاری هریک از دانشجویان وظیفه‌ای را برای تدوین مقاله به عهده می‌گیرد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن مقاله را تهیه کنند.

   

  تایپ سریع ارزان ترجمه تخصصی

  ترجمه کاملاً تخصصی متون علمی شامل مقالات، گزارش‌های علمی، قراردادها، کتب و … و همچنین تایپ و ویراستاری دقیق با بهره‌مندی از نرم‌افزارهای آفیس، لاتکس و زی‌پرشین در کمترین زمان ممکن و باکیفیتی مناسب از دیگر خدماتی است که در این مرکز به دانشجویان و سازمان‌ها مختلف عرضه می‌گردد. همچنین تهیه فایل‌های نمونه پاورپوینت جهت ارائه‌های علمی انجام می‌شود.

   مشاوره انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترین پایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه داده کاوی یادگیری ماشینی

   بهره‌گیری از نرم‌افزارهای R، Matlab، SPSS modeler(clementine)، rapidminer، Weka، کد نویسی برای الگوریتم‌های موردنظر، پیشنهاد روش‌های تحلیل مناسب، پیش‌پردازش و آماده‌سازی داده‌ها، طبقه‌بندی، خوشه‌بندی، رگرسیون، کاهش ابعاد، تشخیص داده‌های پرت، کاوش قواعد وابستگی و انواع شبکه‌های عصبی، انتخاب ویژگی یا Feature Selection و انواع الگوریتم های فراابتکاری برای پژوه های علمی-پژوهشی

   

  تحلیل آماری برای انجام پایان نامه کارشناسی

  فعالیت به‌منظور توسعه مدل‌های مدیریت کیفیت و تدوین استاندارد مؤثر و بومی استانداردهای سیستم مدیریت کیفیت و ارتقای اثربخشی این مدل‌ها در بنگاه‌های داخلی، پژوهش‌های کاربردی آمار در حوزه‌های سلامت (Bio Statistics)، کشاورزی و محیط زیست، بهبود مدیریت منابع انسانی و آسیب‌شناسی روش‌های فعلی بازاریابی سازمان‌ها و ارائه جدیدترین روش‌های علمی بازاریابی

   

  رفرنس نویسی در انجام پایان نامه

  یکی از ارکان نگارش علمی مقاله یا پایان نامه، رفرنس نویسی مناسب است. نویسنده یک تحقیق علمی یا مقاله پژوهشی باید یافته های خود را گزارش کند و اگر در بخشی از کار از منابع دیگر استفاده کرده باشد حتما باید به ان منابع ارجاع دهد. محقق مجاز نیست عین عبارت و جملات منبع اصلی را در مقاله یا پایان نامه خود تکرار کند (اصطلاحا کپی پیست). زیرا که چنین متن هایی باعث افزایش ضریب تشابه در خروجی نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی، می گردد.  بلکه بهتر است انها را به بیان دیگر بنویسد.

  در سال های اخیر بسیاری از مجلات و دانشگاه ها بر نتایج نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی استناد می کنند و مقالات یا پایان نامه هایی که ضریب تشابه بالاتر از حد مجاز دارند را مورد تایید قرار نمی دهند. از نویسندگان انتظار می رود قبل از ارسال مقاله به ژورنال یا تحویل پایان نامه به دانشکده، میزان اصالت نوشته خود را با نرم افزارهای همانند جو مورد ارزیابی قرار دهند و بخش های مشخص شده را به بیان دیگر بنویسند (اصطلاحا پارافرایز – paraphrase کنند).

   موسسه ایرانتز با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته و دسترسی به بیش از ۱۰ میلیارد منبع مکتوب و تمام متن انگلیسی و فارسی، مقاله یا پایان نامه انگلیسی و فارسی شما را اسکن کرده و با هزینه بسیار اندک موارد احتمالی پلاگیاریسم را به شما گزارش خواهد داد. همچنین متخصصان آسان مشاور آمادگی پارافرایز کردن مقالات یا پایان نامه شما را دارند.

  خصوصیات تشخیص سرقت ادبی

  ۱- دسترسی به بیش از ۱۰ میلیارد منبع مکتوب

  ۲- نامحدود بودن حجم فایل مقاله ارسالی برای ارزیابی

  ۳- نامحدود بودن تعداد ارسال مقاله

  ۴- مقایسه دقیق متن با نشان دادن محل تشابه و نشاندار کردن محدوده متن

  ۵- گزارش درصد تشابه

  ۶- ارائه لینک منبع تشابه بر روی متن گزارش

  ۷- هزینه پایین

  ۸- paraphrasing

   

  ویراستاری علمی در انجام پایان نامه 

  رعایت استانداردهای نگارش متون علمی (از قبیل کتاب، پروپوزال، پایان نامه، طرح پژوهشی، مقاله و غیره) یکی از شاخص های کلیدی در پذیرش یا رد یک اثر می باشد که گاها ایجاب می کند تا نویسنده یا نویسندگان از راهنمایی ها و مشورت افراد حرفه ای و مجرب در این زمینه بهره مند شوند.  متخصصان موسسه انجام پایان نامه  ایرانتز  به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در جهت ارایه خدمات ویراستاری علمی در خدمت دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و پژوهشگران آزاد هستند. خدمات ویراستاری ما به صورت تخصصی و مطابق با صفحه بندی استاندارد دانشگاه ها، پژوهشکده ها، مراکز پژوهشی و مجلات علمی تحویل داده می شوند.

   

   

   هشدار جدی : این مرکز تحت هیچ شرایطی پایان نامه آماده ای برای فروش ندارد. استفاده از پایان‌نامه‌های دیگر دانشجویان از لحاظ قانونی و اخلاقی کاملاً ناپسند است. باید دقت داشته باشید که استفاده از آثار پژوهشی دیگران بدون کسب اجازه از مبادی ذی‌ربط، و معرفی آن به عنوان یک پژوهش اصیل علمی، از مصادیق سرقت علمی است. خدمات این مرکز نیز نیز باید به عنوان الگو با هدف آموزش مورد استفاده قرار بگیرد. لازم به ذکر است درصورتی که قصد خرید کامل پایان نامه های دفاع شده را دارید حتما از سایت های معتبر وزارت علوم مانند ایرانداک خریداری کنید.

   

  کارشناسی  مهم ترین مقطع تحصیلی برای شروع فعالیت های پژوهشی است که مرکز اهمیت آن انجام پایان نامه  بوده و علت آن درواقع این است که این مقطع پل عبور برای دستیابی به دانش برتر و ثبت اثرات علمی هست و این پل باید اصولی ساخته شود.

   

  دانشجویان در این دوره نخست با انتخاب موضوع منطبق بر جدیدترین مقالات از مجلات بین‌المللی معتبر با هدف به بررسی یک مشکل شروع می شود و در نهایت علاوه بر رفع مشکل مورد نظر، ماحصل پژوهشی خود را در نشریات معتبر به چاپ میرسانند. امید است که با آموزش های مختلف که توسط کارشناسان ایرانتز  به شما ارائه میشود بتوانید به‌راحتی در حوزه صنعتی نیز واردشوید و خدمات ارزنده‌ای به ایران عزیز ارائه کنید.

   

  با مشاوره پایان نامه مشخص می شود که اولین بحث انجام پایان نامه انتخاب عنوان مناسب برای پایان نامه است.عنوان پایان نامه رسا و تا حد امکان مختصر باشد. از کلمات ابهام زا و گنگ در عنوان پایان نامه استفاده نشود. عنوانی که برای پایان نامه در گروه آموزشی تصویب می شود با عنوانی که روی پایان نامه درج می شود یکی باشد.پایان نامه نمی تواند بیش از یک عنوان داشته باشد.

   سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

  فصول پایان نامه 

  فصل اول : کلیات تحقیق

  فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق

   فصل سوم:  روش اجرای تحقیق

  فصل چهارم : یافته های تحقیق

   فصل پنجم: نتیجه گیری تحقیق

   انجام پروپوزال اولین قدم برای شروع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پروپوزال اسکلت و شمای کلی از یک طرح تحقیقی یا پژوهشی ست که اصل کار نیست بلکه طرح اولیه است. انجام پروپوزال اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کار تحقیقی یا پژوهشی است.درست است که پروپوزال اصل  تحقیق نمی باشد ولی طرح کلی ست .

  در واقع پروپوزال شمای کلی یک تحقیق است که استاد راهنما با خواندن آن بتواند اساس کاری که در پایان نامه قرار است انجام شود را دریابد.در واقع پروپوزال ماکت یک ساختمان است بطوری که با دیدن آن بتوان ساختمانی که قرار است بر مبنای آ« ساخته شود را مجسم کرد.

   

  در ابتدای شروع هر کار تحقیقی مثل انجام پایان نامه ابتدا باید موضوع تحقیق را انتخاب کرد.موضوع باید تحت نظر استاد راهنما انتخاب شود.به هیچ وجه نباید از موضوع تکراری استفاده شود برای استعلام اینکه موضوع انتخابی شما تکراری نیست به سایت ایرانداک مراجعه کنید.موضوع باید به روز و جدید باشد در عین حال رسا و روشن و گویای تحقیق مورد نظر باشد.

  مرحله بعد انتخاب عنوان مناسب برای موضوع مورد نظر می باشد.عنوان در دیدترین سمت یک پایان نامه می باشد لذا باید دقت کافی در انتخاب بهترین عنوان برای پایان نامه را بخرج داد.براین مبنا می توان نتیجه گرفت که یک پایان نامه خوب در گرو انتخاب یک موضوع مناسب می باشد و برای اینکه بتوانیم یک پایان نامه خوب نگارش کنیم باید پروپوزال و اسکلت بندی درستی داشته باشیم.

   

   اجزای تشکیل دهنده یک پروپوزال:

  عنوان تحقیق

  اهمیت و لزوم تحقیق

  طرح مسئله

  بیان مسئله

  اهداف تحقیق

  سوالات تحقیق

  فرضیات تحقیق

  پیشینه تحقیق

  روش تحقیق

  ابزار اندازه گیری تحقیق

  جامعه آماری

  تجزیه تحلیل داده ها

  فهرست منابع تحقیق

   گروه های کاری کلی در موسسه ایرانتز برای مشاوره و آموزش انجام پایان نامه به شرح زیر هستند. 

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی 
  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 
  مشاوره انجام پایان نامه دکترا

  موسسه انجام پایان نامه 

  موسسه انجام پایان نامه از  مهمترین فعالیت هایی است که یک دانشجو باید در طول تحصیلش برگزیند.شاید بتوان انجام پایان نامه بدون مشاور را غیر ممکن دانست اما باید به این نکته نیز دقت و توجه داشته باشیم که هر کس و هر موسسه ای قابل اعتماد برای انجام پایان نامه نیست از این رو در این مطلب برای شما به معرفی موسسه ایران تز به یکی از برترین موسسات انجام پایان نامه خواهیم پرداخت تا شما دانشجوی عزیز بتوانید پایان نامه های خود را در هر مقطع تحصیلی در سراسر ایران به انجام برسانید.پس در ادامه این مطلب با موسسه ایران تز همراه باشید تا با نکات بیشتری آشنا شوید.

  موسسه انجام پایان نامه

  مراحل انجام پایان نامه در موسسه انجام پایان نامه 

  • دانشجویان می توانند در انتهای ترم دوم و ابتدای ترم سوم نسبت به ارائه پروپوزال خود به گروه اقدام نمایند.

  • فرمهای پروپوزال در پورتال اصلی دانشگاه قابل دانلود می باشد.

  • تمامی فرمها می بایست با فونت هر فرم تایپ شود (فونتهای مورد نیاز در سایت دانشگاه مربوطه قابل دانلود می باشد)

  • طبق بخش نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد انتخاب یک استاد راهنما الزامی است.

  • دانشجویانی که اساتید مدعو از دانشگاه های دیگر (با هماهنگی مدیر گروه فقط درصورت پر بودن ظرفیت اساتید) برای راهنمایی و مشاوره پایان نامه خود انتخاب نموده­اند بایستی کپی آخرین حکم کارگزینی، کپی شناسنامه، کارت ملی و صفحه اول دفترچه بیمه دریافت همراه پروپوزال به اداره پژوهش تحویل نمایند.

  • درصورت تصویب پروپوزال در شورای تخصصی گروه و پس از اخذ مجوز دفاع ، شش ماه بعد از تاریخ تصویب شورای تخصصی گروه دانشجو اجازه دفاع دارد.

  • برای پروپوزال های ایراد­دار و ناقص مجوز دفاع گرفته نخواهد شد و دانشجو موظف به رفع نواقص پروپوزال می باشد.

  • اطلاع رسانی مجوزهای دفاع صادر شده توسط واحد پژوهشی انجام خواهد شد لذا دانشجویان از تماس و پرسش اجتناب نمایند.

  • ترم بندی از اول مهر تا آخر بهمن و از اول اسفند تا آخر شهریور می باشد دانشجویانی که مجوز دفاع آنها صادر شده با رعایت زمان شش ماه بعد از تصویب شورای تخصصی گروه می توانند دفاع نمایند، بایستی ۴۵ روز قبل از دفاع برگ اعلام آمادگی دفاع خود را به حوزه پژوهش ارائه فرمایند و یک نسخه از پایان نامه که که به امضاء مدیر گروه و استاد راهنما رسیده است مبنی بر اینکه از نظر علمی و ویرایشی مورد تائید می باشد تحویل اداره پژوهش نمایند.

  • دانشجو موظف است یک ماه قبل از دفاع اطلاع رسانی عمومی در مورد زمان و مکان دفاع نصب نماید در غیر اینصورت اجازه دفاع داده نخواهد شد.

  • تائید مدیران گروه و اساتید راهنما مبنی بر مطابقت آیین آموزش نگارش پایان نامه ها طبق آیین نگارش دانشگاه جهت اخذ مجوز ضروری می باشد.

  • دانشجو می بایست یک جلد از پایان نامه نهایی خود را که به تائید اساتید راهنما و مشاور رسانده جهت ارسال به داور حداقل ۴۵ روز قبل از دفاع تحویل اداره پژوهش دهند.

  • حضور اساتید راهنما، مشاور، داور و مدیر گروه در جلسه دفاع الزامی است درصورت عدم حضور، جلسه دفاع به زمان دیگر موکول خواهد گردید.

  بهترین موسسه انجام پایان نامه 

  یکی از چالش های مهم دانشجویان و کسانی که کار های علمی تحقیقاتی انجام می دهند، انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه برای کسب مهارت های لازم در انجام پایان نامه و ارائه مشاوره های مفید در حوزه پایان نامه نویسی در رشته تحصیلی فرد مورد نظر می باشد. از این رو می توان با بررسی همه جوانب خصوصیاتی را برای شناخت  موسسات برترانجام پایان نامه ذکر کرد .

  1- داشتن دپارتمان های مختلف برای آموزش و مشاوره در رشته های مختلف 

  2- ارائه خدمات آموزشی در حوزه انتخاب بهترین موضوع با بالاترین کاربرد در تجارت 

  3- بهره گیری از اساتید خبره برای خدمات آموزشی و مشاوره ای 

  4- ارائه برنامه زمان بندی مدون برای انجام پایان نامه 

  5- همراهی با دانشجوبان از زمان انتخاب موضوع تا اتمام جلسه دفاع و تحویل نسخه چاپی پایان نامه 

  6- درصورت درخواست دانشجویان، همکاری و ارائه آموزش های لازم در خصوص چاپ مقالات isi

  7- استخراج و چاپ مقالات علمی پژوهشی براساس پایان نامه دانشجویان 

  8- نظارت دقیق بر انجام پایان نامه و جلوگیری از اشکالی از جمله مشکلات مربوط به کپی رایت محتوا

  برترین موسسه انجام پایان نامه 

  برای اینکه شما به توانایی لازم برای شناخت بهترین موسسه انجام پایان نامه در ایران برسید لازم است که در این مطلب برای شما به بررسی چند نکته درباره شیوه های انجام و همچنین نکات ریز و درشتی که موسسه ایران تز به عنوان یک موسسه انجام پایان نامه به آنها توجه دارد بپردازیم.

  • پایان نامه باید بر روی قالب کاغذ A4 تایپ و بر روی یک نوع کاغذ چاپ شود.
  • نویسنده باید در مواردی از قبیل نوع تایپ، تمیز و مرتب بودن، املاء صحیح کلمات، به کاربردن قواعد و اصول نگارش و دستور زبان و علامتهای دیگر توجه و دقت کافی مبذول دارد.
  • اولین سطر هر پاراگراف به فاصله چهار حرف از کادر اصلی شروع می شود. برای این کار در قسمت Paragraph نرم افزار Word مراجعه کنید.
  • فاصله بین دو پاراگراف برابر فاصله معمولی بین دو سطر است.
  • نقل قول مستقیم طولانی در وسط صفحه آورده میشود و با کادری که از هر دو طرف کادر اصلی به اندازه چهار حرف فاصله داشته باشد. تایپ می شود و فاصله دو سطر تا متن و یک سطر تا زیر نویس آورده شود.
  • فاصله بین دو سطر زیرنویس (پاورقی) به اندازه نصف فاصله بین دو سطر در متن اصلی است.
  • شماره گذاری جداول و اشکال و عناوین فرعی با دو یا چند عدد صحیح که با خط تیره از هم جدا شده باشند (به ترتیب آمدن آنها در متن پایان نامه) به طور مسلسل، در هر فصل انجام می گیرد. شمارهگذاری جداول در بالای جداول و شماره گذاری اشکال در پایین هر شکل به فاصله یک سطر از کادر جدول و یا شکل انجام می گیرد.
  • در متون فارسی اعداد اصلی و فرعی به ترتیب از راست به چپ آورده میشود. مثلاً شکل از فصل ٣ به صورت (شکل ٣-۵) نوشته می شود. در متون انگلیسی اعداد اصلی و فرعی به ترتیب از چپ به راست آورده می شود.
  • فاصله بالانویسی جدول تا سطر قبلی و زیر نویسی تا سطر بعدی به اندازه ۵/۱ فاصله در نظر گرفته می شود.
  چاپ مقالات علمی پژوهشی 

  مقالات علمی پژوهشی

  به یاد داشته باشید دانشگاههای مختلف بعضا شرایط اختصاصی برای فرآیند اخذ و آموزش نگارش پایان نامه دارند که دانشجویان می توانند از طریق سایت دانشگاه مربوطه از این موارد مطلع شوند

  در این جزوه شکل و شیوه ای یکسان در نگارش پایان نامه (رساله فارغ التحصیلی) ارائه می‏گردد که رعایت آن الزامی است و در ارزیابی پایان نامه مؤثر می باشد.

  رعایت این نکات موجب ارتقای کیفی شده و دانشجو با روش های استاندارد و تدوین جزوه، پروژه و… آشنا می شود.  هر پایان نامه به لحاظ نگارش دارای دو وجه قابل تأمل است:

  ۱-  مکان نوشتن مطالب در هر صفحه پایان نامه، نحوه حاشیه بندی، شماره گذاری، صفحات و بخشها، معادلات، تصاویر جداول و منحنی ها.

  ۲-  ترتیب ارائه مطالب در مجموع پایان نامه.

  اهمیت موسسه انجام پایان نامه

  انجام پایان نامه میتواند در ایران بسیار مهم و بسیار سخت باشد.بنابراین شما دانشجویان عزیز باید نهایت دقت را در انتخاب مشاوری برتر برای خود به کارببرید اما شاید برای شما مهم باشد که ما در موسسه ایران تز به چه صورتی به انجام پایان نامه میپردازیم.ابتدا لازم است بدانید ما در موسسه ایران تز انجام پایان نامه را به دو فصل تقسیم میکنیم.

  فصــل اول

  نکاتی که می بایست در مورد انتخاب کاغذ پایان نامه و نحوه تنظیم و کادربندی مطالب روی کاغذ رعایت  گردد عبارتند از:

  * از کاغذ مرغوب و در قطع A4  به منظور نگارش پایان نامه استفاده شود و در مواردی که نیاز به کاغذ در قطع بزرگتر می باشد،‌ ضمن استفاده از اندازه های استاندارد رده A به هنگام ضمیمه نمودن کاغذ مربوطه به اندازه A4 تا شده و حتماً‌ داخل صحافی قرار داده شود.

  * در تحریر متن، از کامپیوتر و نرم افزارهای فارسی موجود استفاده گردد.

  * اندازه حروف در صورت استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری ، Pt 12 تا ۱۴ و در صورت استفاده از ماشین تحریر اندازه معمولی باشد.

  * حوالی بالا و پایین کاغذ به ترتیب ۵/۲ و ۲ سانتی متر و از راست و چپ نیز به ترتیب ۳ و ۲ سانتی متر باشند (۱۸ سطری و یا ۲۴ سطری)

  * شماره گذاری صفحات به دو نوع مجزا صورت می پذیرد. دسته اول صفحات پایان نامه،‌ از صفحه«چکیده» تا انتهای صفحات «لیست علائم و اختصارات» با حروف الفبا و به صورت متوالی (الف، ب، پ، ت و… ) و دسته دوم صفحات، از صفحه «مقدمه» تا انتهای پایان نامه به صورت عددی شماره گذاری می گردد.

  * روی صفحه اول هر تقسیم اصلی از پایان نامه، مانند صفحه چکیده، صفحه اول فهرست،‌صفحه اول هر فصل و.. شماره صفحه نوشته نمی شود ولی شماره آن به حساب می آید. شماره هر صفحه با ۱/۵ برابر فاصله بین سطرها از پایین کاغذ در وسط سطر نوشته می‏شود.

  * در نگارش «متن اصلی» ، عناوین اصلی در وسط سطر و عناوین فرعی در ابتدای سطر نوشته شود. قبل از شروع هر عنوان اصلی دو سطر و پس از آن یک سطر و قبل از شروع هر عنوان فرعی یک سطر خالی منظور شود. ولی بعد از هر عنوان فرعی سطری رها نگردد. به هر یک از عناوین (چه اصلی و چه فرعی) شماره ای تعلق می گیرد که نحوه شماره گذاری آن در فهرست آمده است.

  * بین معادلات و نوشته ها یک سطر خالی آورده می شود. شماره معادله در داخل پرانتز(XX-YY) نوشته شده، در مقابل معادله آورده می شود. XXشماره فصل و YY شماره معادله می باشد. مکان شماره معادله، حاشیه سمت راست خط معادله می باشد که در صورتی که سطر معادله دارای جای کافی نباشد از سطر بعدی استفاده می شود.

  * منحنی ها، جداول، تصاویر و یا اشکال درون کادر بسته قرار گرفته، طرف بالای آنها می‏بایست به طرف بالای کاغذ و یا در صورت لزوم در سمت چپ کاغذ قرار داده شود. هر یک از منحنی ها، جداول تصاویر و شکل ها دارای شماره و توضیح می باشند که در قسمت زیرین کادر به فاصله یک خط درج  می شود( توضیح بعد از شماره تایپ می‏شود). هر یک از منحنی ها،‌جداول، تصاویر و یا اشکال در طــی متن پایان نامه دارای شمـاره ای مستقل از یکدیگر بوده و بصورت متـوالی افزایش می یابد. لازم به ذکر است که چنانچه تعداد منحنی ها، جداول، تصاویر و یا اشکال در قسمتی از متن بیش از حد معقول باشد جهت تداوم نوشتار می بایست مجموعه آنها در یک پیوست قرارگیرند. دقت شود که در کلیه منحنی ها و نمودارها هر یک از محورهای مختصات معرفی شده و واحد مربوطه نیز در کنار محور مختصات درج شود. این موضوع در مورد سطرها و ستونهای جــداول نیز صـادق می باشد. به منظور افزایش کیفیت و دقت نمـودارها توصیه می شود که یکی از نرم افزارهای متداول کامپیوتری (مانند Excel ، HG ، HPG و .. ) در رسم نمودارها مورداستفاده قرار گیرد، تمام متن با یک قلم تایپ شود.

  * لازم است کلیه محاسبات منحصراً در سیستم آحاد بین المللی SI انجام شود . در موارد استثنایی که به علت محدودیت منابع موجود استفاده از سیستم های دیگر آحاد اجتناب‏پذیر به نظر می رسد، ضروری است که نتایج نهایی هر قسمت از محاسبات را علاوه بر سیستم آحاد مربوطه، پس از تبدیل واحد در سیستم SI نیز درج نمود. ضمناً‌ به این موضوع نیز حتماً‌ توجه شود که در مقابل تک تک نتایج محاسبات، واحد مربوطه باید ذکر شود.

  چاپ مقالات isi

  چاپ مقالات ISI

   

  27بهم