• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه هنر

  آموزش انجام پایان نامه هنر | انجام پایان نامه کارشناسی هنر

  انجام پایان نامه هنر از مواردی است که دانشجویان رشته های مختلف هنر با آن مواجه شوند. پیش از بررسی شیوه ها و نکته های لازم برای انجام پایان نامه لازم است که رشته مربوطه را بسیار با دقت بشناسیم. ما در این مطلب برای شما به بررسی دقیق رشته هنر و گرایش های آن خواهیم پرداخت.

  این رشته برنامه جامع آموزشی فراهم می کند که مطالعات هنری را در بر می گیرد. در قلب این رشته، خلاقیت، تفکر و فنون از طریق ادغام روش های تفکر و هنر بدست آمده است.

  موسسه ایران تز این افتخار را دارد که برای دانشجویان این رشته در تمامی مقاطع تحصیلی کمک های بسیار شایانی را در عرصه انجام پایان نامه در نظر گرفته است. با توجه به نیاز های مختلف گروه های تحصیلی خدمات این موسسه در سه قالب کلی ارائه میشود . 

  آموزش انجام پایان نامه 
  اموزش انجام پایان نامه ارشد 
  آموزش انجام پایان نامه دکترا

   انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر

  دوره های آموزشی انجام پایان نامه هنر در مقاطع زیر برای دانشجویان قابل ارائه می باشد. از این رو این دانشجویان میتوانند با مراجعه به بخش های زیر اطلاعات خود را در این باره تکمیل کنند. و در صورت نیاز با کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان هنر موسسه ایرانتز تماس برقرار کنند.

  آموزش انجام پایان نامه هنر

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هنر 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری هنر 

  مشاوره انجام پایان نامه هنر 

  در موسسه ایرانتز فعالیت ها در راستای آموزش دانشجویان در جهت کسب مهارت های لازم در انجام پایان نامه خواهد بود. اساتید این مجموعه در دوره های مشاوره و کلاس های آموزشی تلاش خواهند کرد تا با ارائه مشاوره های فردی و مشاوره های گروهی مهارت های لازم را برای انجام پایان نامه هنر در دانشجویان ایجاد ایجاد کنند. 

  در گام های اساسی انتخاب موضوع ، اجرای گام به گام پایان نامه و دفاع از پایان نامه با شما همراه هستند تا بتوانید با موفقیت از پایان نامه خود دفاع کنید . 

  گرایش های رشته هنر

  یک پایان نامه خوب مستلزم این است که شما به اندازه کافی درباره گرایش های این رشته بدانید تا بتوانید متناسب با آن به ارائه موضوعات بسیار مفید بپردازید. رشته هنرهای تصویری و طراحی دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

  تصوير متحرك (Animation)

  این رتشه شامل طراحی چند رسانه ای، مدل سازی ۳D، انیمیشن و طراحی شخصیت است. این رشته ، به طور کلی تکنیک های متحرک کلاسیک و کامپیوتری را پوشش می دهد. آن را به دانشجویان می آموزد تا “توهم زندگی” را از طریق دوره های داستان نویسی، ارائه، و توسعه شخصیت ها ارائه دهند. این رشته طراحی و ترکیب، فریم و ضبط حرکت کامپیوتری را نیز شامل می شود.

  ارتباط تصويری (Visual communication)

  دانشجویان این رشته مهارت در مفهوم سازی و طراحی پیام های بصری را به دست می آورند. همچنین چگونگی پیاده سازی پروژه های چاپی و رسانه های الکترونیکی را فرا می گیرند. از کاربرهای این رشته می توان به طراحی گرافیک و هنرهای چند رسانه ای اشاره کرد.

  تصويرسازی (Illustration)

  این رشته دانشجویان را برای ایجاد نقاشی های هنری، آوردن ایده ها و شخصیت ها به زندگی با استفاده از تکنیک های سنتی و دیجیتالی، آموزش می دهد. این رشته بیان دیدگاه منحصر به فرد برای شکل دادن به چشم اندازی جامع در طراحی آموزش می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به انیماتور، طراح گرافیک، تصویرگر، برنامه نویس چندرسانه ای و طراح تئاتر / تلویزیون / فیلم اشاره کرد.

  نقاشی  (Painting)

  این رشته دانشجویان را برای بازار حرفه ای آماده می کند، خلاقیت آنها در مورد بیان احساسات، دیدگاه های درونی و ایده ها را بهبود می بخشد. دانش آموزان می توانند ایده های خود را از طریق استفاده از رنگ ها و مواد رنگی دیگر بر روی پارچه و یا سایر مواد موجود ابراز کنند. بعضی از درس این رشته عبارتند از: دستورالعمل های رنگ آمیزی و رنگ، آبرنگ، آماده سازی سطح، تکنیک های نقاشی، طراحی سبک شخصی و ابزارهای نفتی و اکریلیک.

  عكاسی (Photography)

  این رشته دانشجویان را با اصول و فنون عکاسی سنتی و مدرن آشنا می سازد و تکنیک های مختلف را به آن ها آموزش می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به طراح گرافیک، عکاسی تبلیغاتی و عکاس خبری اشاره کرد.

  مرمت اشياء فرهنگی و تاريخی (Restoration of cultural and historical objects)

  این رشته کارشناسی به مطالعه هنر، فرهنگ و میراث تاریخی می پردازد و روش ها و تکنیک های نگه داری و بازسازی اشیا تاریخی را آموزش می دهددانش آموزان می توانند با مواد مختلف، دوره های زمانی و مجموعه ها در زمینه های تاریخی خود آشنا شوند.

  سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه
  آموزش انجام پایان نامه دکتری
  آموزش انجام پایان نامه دکترا
  06اسف