• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

  آموزش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

  انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی از مهمترین فیلد های انجام پایان نامه برای دانشجویان مدیریت محسوب میشود . ارائه پایان نامه موفق و کاربردی در این شاخه منجر به موفقیت در انتخاب شغل مناسب خواهد شد . از این رو انتخاب  موضوع مناسب برای انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی اولویت بسیار بالایی خواهد داشت. 

  یکی از رشته های بسیار پرطرفدار در کشور ما را میتوان رشته مدیریت بازرگانی دانست.اما همه ما میدانیم که یکی از سختی ها و مشکلاتی که در این رشته وجود دارد را میتوان این دانست که باید برای فارغ التحصیل شدن از این رشته یک پایان نامه ارائه داد.

   

  آموزش انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت بازرگانی 

   انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

  به همین منظور و در راستای همین مشکل بسیاری از دانشجویان این رشته  با انجام پایان نامه به دردسر های بزرگی مواجه میشوند.ما در این مطلب برای شما راهکار هایی برای انجام پایان نامه در نظر گرفته ایم.اما پیش از بررسی کلی این مطلب به بررسی برخی از موضوعات پیشنهادی برای انجام پایان نامه در این رشته خواهیم پرداخت.

  ایرانتز ارائه دهنده خدمات آموزشی در حوزه پایان نامه نویسی و مشاوره انجام پایان نامه با شما خواهد بود تا بتوانید در مقاطع مختلف تحصیلی در رشته مدیریت  پایان نامه موفقی تنظیم و ارائه کنید. میتوانید از طریق لینک های زیر اطلاعات لازم را کسب کنید. 

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی 
  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 
  مشاوره انجام تز دکترا

  پیشنهاد چند موضوع برای پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی

  • بررسی‌ پیامدهای‌ نگرش‌ نامطلوب‌ دبیران‌ دبیرستانهای‌ دولتی‌ شهر x
  • نگرش کارکنان شهرداری شهر x نسبت به سیستم اطلاعاتی مکانیزه
  • مقایسه‌ تاثیر انگیزاننده‌ها و پاداش‌ها بر جذب‌ و نگهداری‌ منابع‌ انسانی‌ یروی‌ شرکت x
  • بررسی‌تاثیر فشارهای‌ شغلی‌ بر رضایت‌ شغلی‌ و عملکرد شغلی‌ در بین‌ مدیران‌ شرکت x
  • رابطه‌ بین‌ برداشت‌ عدم‌ تساوی‌ در پاداش‌ و رضامندی‌ شغلی‌ در شرکت x
  • بررسی اثر بخشی آموزش ضمن خدمت در واحدهای سازمان سیاحتی و مراکز تفریحی شرکت x
  • نقش‌ اطلاعات‌ حسابداری‌ در تصمیم‌ گیریهای‌ مدیران‌ عالی‌ شرکت x
  • تاثیر آموزش ضمن خدمت بر افزایش کارایی کارکنان در شرکت x
  • بررسی استراتژی های باریابی مناسب جهت توسعه صادرات در صنایع غذائی
  • بررسی تاثیرانگیزاننده ها و پاداشها در نگهداری کارکنان شرکت x
  • کاربرد مدل اطلاعاتی مدیریتی نومن در بخش سفارشات خارجی گروه صنعتی x
  • ارزیابی وضعیت تکنولوژی در شرکت x
  • تاثیر تکنولوژی اطلاعات بر ساختار سازمان در موسسات صنعتی و خدماتی استان x
  • خط مشی های تقسیم سود و تاثیراتشان بر ارزش سهام در بورس اوراق بهادارx
  • بررسی ارتباط بین ریسک و بازده سهام در بورس اوراق بهادارx
  • بررسی روابط جو سازمانی و رضایت شغلی در بین کارکنان شرکتx
  • بررسی عوامل تعیین کننده و موثر بر ساختار مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار در شهرx
  • بررسی و تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر میزان سرمایه گذاری داخلی (تولیدات صادراتی) در منطقه آزاد تجاری x
  • بررسی تاثیر تعمیم مارک محصول بر سهم بازار در صنایع غذایی و لوازم بهداشتی در شهر x
  • بررسی و تجزیه و تحلیل سیستم ارزشیابی عملکرد کارکنان دولت (مورد شرکت x
  • بررسی‌ کارآیی‌ داخلی‌ پخش‌ آگهی‌ بازرگانی‌ تلویزیونی‌ در صدا و سیمای‌ ج‌.ا.ا. مرکز شهر x
  • ارزیابی شیوه های مختلف خرده فروشی از دیدگاه مصرف کنندگان و تمایل آنها به تاسیس فروشگاههای زنجیره ای در شهر x
  • آزمون مدل هاکمن-الدهام در پالایشگاه x

  ارزان ترین پایان نامه مدیریت بازرگانی

  انجام پایان نامه همیشه برای دانشجویان مقاطع مختلف دردسرساز بوده است.یکی از مهمترین  دغدغه هایی که یک دانشجو درباره رشته و پایان نامه خود دارد را میتوان قیمت و میزان هزینه هایی که برای انجام آن پایان نامه پرداخت کند دانست.اما هیچ جای نگرای نیست.موسسه ایران تز به عنوان یکی از برترین موسسات انجام پایان نامه در ایران این افتخار را دارد که به انجام پایان نامه با کمترین قیمت ممکنه بپردازد تا دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی در تمامی دانشگاه های ایران موفق شوند پایان نامه هایی را ارائه دهند که نه تنها نمره های بسیار خوبی را برای آنها به ارمغان داشته باشد بلکه به ارتقا سطح علمی کشور نیز بسیار موثر باشد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید .شما دانشجوی عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیوه های درخواست انجام پایان نامه به بخش تماس با ما در همین صفحه مراجعه کنید.

  ارزان قیمت ترین انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

  از استادان مدیریت در ایران می‌توان اشخاصی همچون: دکتر مهدی الوانی، دکتر علی رضاییان، دکتر علی‌اکبر فرهنگی و دکتر سید رضا سید جوادین را نام برد. از دیگر بحث‌های مدیریت بازرگانی بازاریابی می‌باشد که در سال‌های اخیر به جایگاه باارزشی دست یافته‌است و به عنوان یک علم شناخته می‌شود. شرکت‌های بزرگ همواره درسال‌های اخیر هزینه‌های سنگینی را برای این مقوله در نظر گرفته و بازخورد مناسبی از آن دریافت نموده‌اند. بازاریابی خود به شاخه‌های متعددی تقسیم گردیده و دانشگاه‌ها سعی در پرورش متخصصین در شاخه‌های مختلف این علم نموده‌اند. بازاریابی را می‌توان به شاخه‌های متعددی تقسیم کرد که مهم‌ترین آن‌ها بازاریابی داخلی و بازاریابی بین‌المللی هستند.

  انجام پایان نامه دکتری مدیریت بازرگانی

  مشاوره انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی 

  رشته مدیریت از پر طرفدارترین رشته های دانشگاهی در سراسر جهان است که هر ساله علاقه مندان بسیاری را به خود جلب می کند.یکی از چالش­های تحصیل برای دانشجویان سطح کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مدیریت، نوشتن پایان نامه و پروپوزال می­باشد.

  بسیاری از دانشجویان این تفکر را دارند که پروپوزال مدیریت را خود بنویسند و در ادامه به ویژه در فصول مربوط به روش تحقیق، از خبرگان مدیریتی و آماری برای همکاری و کمک برای انجام پایان نامه مدیریت استفاده نمایند. باید بدانید که نوشتن پروپوزال مدیریت از بخش های دیگر مهم تر بوده و چالش های خاص خود را دارد.

   

  پروپوزال نویسی رشته مدیریت بازرگانی 


  در گام نخست یک پروپوزال رشته مدیریت باید مساله محور باشد. این بدان معنی است که محقق مساله ای را درک کرده باشد و سعی داشته باشد با ارایه آن به عنوان دلیل انتخاب موضوع، اساتید را راغب نمایند که با دانشجو و محقق رشته مدیریت همکاری نمایند. یک کار علمی، کار صحیحی است که بتواند یک مشکلی را شناسایی کند و برای حل آن راهی را پیشنهاد دهد.
  پس از شناسایی متغیرها، محقق باید به دنبال یک مقاله بیس به روز در رشته مدیریت با کلید واژه­های اصلی پایان نامه مد نظر خود باشد. دلیل استفاده از یک مدل مبنا برای انجام پایان نامه در رشته مدیریت آن است که دانشجویان سطح کارشناسی ارشد، به دلایل مختلف از جمله ضعف در زمینه مدل­سازی و ارایه مدل، اساتید سعی بر این دارند که از مدل­های مبنا برای انجام پژوهش استفاده نماید.

  در گام بعدی اساس مدل و مساله فرضیه­ ها و اهداف خود را بیان نماید. فرضیه ها و اهداف به عنوان چراغ روشن کننده ادامه مسیر شناخته می­ شود، که می­ تواند با تبیین درست زمینه لازم برای نوشتن صحیح روش تحقیق مشخص نماید. در نهایت مفاهیم روش شناسی و نحوه سنجش و دستیابی به فرضیه هایی که در انجام پایان نامه مدیریت مد نظر است، مطرح می ­شود .

  بهترین پایان نامه مدیریت بازرگانی

  یکی از شیوه هایی که میتواند در انجام پایان نامه برای هر داشنجویی موثر باشد این است که به بهترین پایان نامه های انجام شده در رشته تحصیلی خود مراجعه کند و از نکاتی که باعث موفقیت آنها شده است.نکاتی را برداشت کند که در آینده تحصیلی و کاری خود نیز موثر باشد.موسسه ایرانتز در این مطلب برای شما دانشجویان عزیز اطللعات را جمعه آوره کرده است که با استفاده از آنها میتوانید به انجام پایان نامه خود به بهترین شیوه ممکن در تمامی رشته ها و در تمامی مقاطع تحصیلی بپردازید.شما دانشجوی عزیز میتوانید برای سفارش پایان نامه، سوالات متداول از شیوه های انجام پایان نامه در موسسه ایران تز در بخش تماس با ما به صورت تلفنی و همچنین باز طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.با آرزوی مووفقیت تمامی دانشجویان عزیز.

  انجام بهترین پایان نامه مدیریت بازرگانی

  ملاک ها و اولویت های بسیار زیادی برای اخذ نمره در ارائه یک پایان نامه موثر است.یکی از این ملاک ها که به میزان بسیار زیادی بر دیگران ارجعیت دارد را میتوان کیفیت مطلوب هر پایان نامه دانست.به میزانی که پایان نامه هایی که دارای کیفیت های بسیار زیاد ولی سطح نگارشی بسیار پایین بوده اند توانسته اند با نمرات قابل قبولی فارغ التحصیلی دانشجو را به همراه داشته باشند.اما موسسه ایران تز به عنوان برتین موسسه انجام پایان نامه در ایران این افتحار را دارد که به انجام پایان نامه هایی بسیار باکیفیت هم از دید علمی و هم از دید نگارشی بپردازد.شما دانشجوی عزیز میتوانید برای انجام پایان نامه های خود در تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی رشته های دانشگاهی به این موسسه اعتماد کنید.

  روش تحقیق در پروپوزال مدیریت بازرگانی


  بیشتر روش­های تحقیق از نظر هدف می­ تواند به صورت کاربردی ، نظری و بنیادی باشد. بیشتر تحقیق­ های در سطح کارشناسی ارشد از نوع کاربردی می­ باشند اما در سطح دکتری ممکن است در پایان نامه های مدیریت به صورت بنیادین و کاربردی توامان شود از نظر ماهیت و روش نیز روش تحقیق­های رشته مدیریت جزء تحقیق­های توصیفی – پیمایشی هستند.

  توصیفی از آن جهت که محققین بنا ندارند در نتایج به دست آمده از پژوهش تغییری ایجاد نمایند و پیمایشی یا به عبارتی میدانی از این بابت که محققین سعی دارند داده­ های خود را از جامعه هدف گردآوری نماید.

  انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی


  گام نهایی انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی


  بعد از نگارش پروپوزال مدیریت، برای انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی باید بدانیم، دانشگاه مورد نظر پایان نامه را در چند فصل تدوین نموده است. فصل بندی پایان نامه رشته مدیریت در دانشگاه های داخلی از یک قانون کلی 5 فصلی تبعیت می­ نماید:

  1. کلیات پژوهش پایان نامه مدیریت بازرگانی
  2. کلیات پژوهش پایان نامه مدیریت بازرگانی
  3. روش شناسی پژوهش پایان نامه مدیریت بازرگانی
  4. تجزیه و تحلیل داده ­های پایان نامه مدیریت بازرگانی
  5. نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات پایان نامه مدیریت بازرگانی


  در این فصل یک شمای کلی از پژوهش، طوری که استفاده کنندگان به درک صحیحی از پایان نامه و اقدامات در فصول آتی برسند.

  مقدمه پایان نامه مدیریت بازرگانی
  در مقدمه فصل نخست یک مختصر توضیحی در مورد انجام پایان نامه مدیریت می­ توان ارایه داد. تنها مقدمه ­ای که می­تواند رفرنس داشته باشد، همین فصل نخست است. در تمام مقدمه­ های فصول بعدی فقط به اقدامات که قرار است صورت بگیرد پرداخته خواهد شد.

  بیان مساله پایان نامه مدیریت بازرگانی 
  گویای مساله ای است که قرار است با انجام این پژوهش حل گردد. در این بخش محقق باید به خوبی مساله موجود را تبیین نمایند. 

  اهمیت و ضرورت انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی
  در بخش محقق باید به این موضوع اشاره نماید که اختلاف نظرها در مورد تحقیق خود چطور می ­­باشد، باید این موضوع را نیز تبیین نماید که در صورت حل شدن معضل و مساله چه عوایدی نصیب سازمان خواهد شد.

  اهداف، فرضیه ­ها و سئوال­های پایان نامه مدیریت
  این بخش بر اساس مدل که طراحی شده است و چارچوب نظری که پروپوزال جمع آوری شده است طراحی و تبیین می­شود. به عبارتی این بخش از پژوهش همانند چراغ راه پژوهش­گر خواهد بود و باید طوری انگاشته شود به ویژه در رشته های نظیر مدیریت، که قابلیت اندازه­ گیری در فصول آتی را داشته باشد. 

  قلمرو پژوهش پایان نامه مدیریت
  تحقیق ها از سه بابت از لحاظ قلمرو تقسیم می­شوند، قلمرو زمانی، مکانی و موضوعی.
  قلمرو زمانی به معنی این است که تحقیق در چه بازده ای صورت گرفته است.
  قلمرو مکانی به معنی شهری که پژوهش در آن صورت گرفته، منظور بوده است.
  قلمرو موضوعی نیز در برگیرنده موضوع و حوزه تحقیق می­باشد.

  تعاریف مفهومی و عملیاتی پایان نامه مدیریت
  تعاریف مفهومی اشاره به آن دسته از تعاریفی دارد که در کتاب ها و مقالات گردآوری شده است.
  تعاریف عملیاتی : اشاره به نحوه اندازه ­گیری متغیر در پژوهش خود می­باشد. به عنوان نمونه دقت شود:
  بدبینی سازمانی از نقطه نظر عملیاتی برای اندازه­ گیری آن از پرسشنامه استاندارد که روایی و پایایی آن مورد تایید خبرگان بوده است استفاده شده است. در این پژوهش از سئوال 1 الی 12 به اندازه­ گیری این بعد می­پردازد

  کلیات پژوهش پایان نامه مدیریت بازرگانی

  در این بخش باید محقق به بررسی مدل­ها و نظریه ها در مورد موضوع بپردازند. در بخش دوم نیز به تعداد کافی که غالبا ً 7 تا پژوهش داخلی و 7 پژوهش خارجی نیز می ­باشد باید اشاره نمایند. در انتها نیز مدل مفهومی پژوهش خود را به همراه چارچوب نظری تحقیق خود بیان نماید

  روش شناسی پژوهش پایان نامه مدیریت بازرگانی

  روش شناسی پژوهش پایان نامه مدیریت: از لحاظ آماری و روش شناسی تحقیق حاضر را تببین می­نمایند که در زمره کدام دسته از پژوهش ها می ­باشد.

  جامعه آماری، نمونه گیری و تعیین حجم نمونه: جامعه آماری اشاره به مکانی دارد که مساله در آنجا اتفاق افتاده است و محقق سعی دارد در آنجا تحقیق خود را انجام بدهد.محقق به دلایل مختلفی از جمله عدم امکان دسترسی به تمام اعضای جامعه هدف، هزینه و زمان بر بودن گردآوری از کلیه اعضا سعی بر این دارد که نمونه گیری نماید. انتخاب نوع روش نمونه­ گیری بسیار با اهمیت می باشد.

  برای تعیین حجم نمونه نیز دو روش عمده در رشته مدیریت وجود دارد نخست جدول مورگان و کرجسی می­باشد و دوم فرمول کوکران. با استفاده از دو روش معمول محقق حجم نمونه خود را می­تواند مشخص نماید.

   

  تجزیه و تحلیل داده ­های پایان نامه مدیریت

  این بخش از جمله موارد چالشی است که دانشجویان رشته مدیریت با مشکل رو به رو هستند. این بخش از پژوهش شامل دو بخش آمار توصیفی و استنباطی می­باشد. در آمار توصیفی به بررسی ویژگی های جمعیت شناختی پژوهش در نمونه آماری پرداخته می­شود و در بخش آمار استنباطی به بررسی فرضیه ها و تحقق اهداف پرداخته می­شود. 

   

  نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات پایان نامه مدیریت


  در این بخش نیز باید محققین در مورد نتایج به دست آمده بحث نمایند. چند نکته مهم که در نگارش فصل 5 توسط کارشناسان موسسه پایان نامه سرا دقت می­شود : بحث و تفسیر نتایج، مقایسه با سایر تحقیق های صورت گرفته در فصل دوم ، ارایه پیشنهادات کاربردی در انتهای هر فرضیه نیز می­باشد.

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه
  آموزش انجام پایان نامه دکتری
  آموزش انجام پایان نامه دکترا
  29بهم