• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • دپارتمان آموزشی هنر

  دپارتمان هنر موسسه ایرانتز

  دپارتمان هنر موسسه ایران تز به عنوان یکی از تخصصی ترین  دپارتمان های آموزشی انجام پایان نامه محسوب می شود . در این دپارتمان کلاس های آموزشی ، دوره های مشاوره و کلیه خدمات مربوط به رشته های هنر مدیریت می شود. 

  مهم ترین دسته بندی خدماتی این دپارتمان شامل موارد زیر است . که براساس مقاطع تحصیلی خدمات این دپارتمان در موسسه انجام پایان نامه ایرنتز مدیریت و رهبری می شود . با مطالعه این بخش ها میتوانید اطلاعات لازم را در هر زمینه کسب کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید درباره انجام پایان نامه سوالات خود را از کارشناسان این موسسه درخواست کنید. 

  آموزش انجام پایان نامه هنر 

  آموزش انجام پایان نامه ارشد هنر 

  آموزش انجام پایان نامه دکترا هنر

   

  در این دپارتمان قادرخواهید بود اطلاعات لازم در زمینه انجام پایان نامه در مقاطع مختلف تحصیلی از رشته های هنر را کسب کنید . 

  در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته هنر و انواع دسته بندی های این دپارتمان میتوانید از طریق لینک  زیر اطلاعاتت لازم را کسب کنید . 

  سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

  فصول پایان نامه 

  فصل اول : کلیات تحقیق

  فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق

   فصل سوم:  روش اجرای تحقیق

  فصل چهارم : یافته های تحقیق

   فصل پنجم: نتیجه گیری تحقیق

   انجام پروپوزال اولین قدم برای شروع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پروپوزال اسکلت و شمای کلی از یک طرح تحقیقی یا پژوهشی ست که اصل کار نیست بلکه طرح اولیه است. انجام پروپوزال اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کار تحقیقی یا پژوهشی است.درست است که پروپوزال اصل  تحقیق نمی باشد ولی طرح کلی ست .

  در واقع پروپوزال شمای کلی یک تحقیق است که استاد راهنما با خواندن آن بتواند اساس کاری که در پایان نامه قرار است انجام شود را دریابد.در واقع پروپوزال ماکت یک ساختمان است بطوری که با دیدن آن بتوان ساختمانی که قرار است بر مبنای آ« ساخته شود را مجسم کرد.

   

  در ابتدای شروع هر کار تحقیقی مثل انجام پایان نامه ابتدا باید موضوع تحقیق را انتخاب کرد.موضوع باید تحت نظر استاد راهنما انتخاب شود.به هیچ وجه نباید از موضوع تکراری استفاده شود برای استعلام اینکه موضوع انتخابی شما تکراری نیست به سایت ایرانداک مراجعه کنید.موضوع باید به روز و جدید باشد در عین حال رسا و روشن و گویای تحقیق مورد نظر باشد.

  مرحله بعد انتخاب عنوان مناسب برای موضوع مورد نظر می باشد.عنوان در دیدترین سمت یک پایان نامه می باشد لذا باید دقت کافی در انتخاب بهترین عنوان برای پایان نامه را بخرج داد.براین مبنا می توان نتیجه گرفت که یک پایان نامه خوب در گرو انتخاب یک موضوع مناسب می باشد و برای اینکه بتوانیم یک پایان نامه خوب نگارش کنیم باید پروپوزال و اسکلت بندی درستی داشته باشیم.

   

   اجزای تشکیل دهنده یک پروپوزال:

  عنوان تحقیق

  اهمیت و لزوم تحقیق

  طرح مسئله

  بیان مسئله

  اهداف تحقیق

  سوالات تحقیق

  فرضیات تحقیق

  پیشینه تحقیق

  روش تحقیق

  ابزار اندازه گیری تحقیق

  جامعه آماری

  تجزیه تحلیل داده ها

  فهرست منابع تحقیق

  هنر چیست 

  برخی از رشته هایی که ایران تز آماده خدمت رسانی است را در زیر میتوانید مشاهده نمایید. در صورت تمایل میتوانید با مراجعه به بخش های زیر اطلاعات لازم را در مورد هر یک از رشته ها کسب نموده و با تماس با موسسه ایرانتز خدمات درخواستی خود را اعلام نمایید . 

  06