• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • برترین پایان نامه های عمران در سال 98_97

  بهترین پایان نامه های عمران در سال 98_97

  یکی از مهمترین رمز های موفقیت در انجام پایان نامه را میتوان این موضوع دانست که درباره مطالب و مقالات و پایان نامه هایی که پیشتر منتظر شده اند اطلاعاتی داشته باشیم.شاید برخی از آنها با موضوع و متن پایان نامه ما نقاط مشترکی داشته باشند که بسیار مفید باشد.مهمترین پایان نامه های عمران در سال 96 موضوعی است که موسسه ایران تز به عنوان برترین موسسه انجام پایان نامه در ایران در دامه این مقاله به بررسی آن خواهد پرداخت.میتوانید در ادامه این مطلب اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید.اما پیش از هر بحث و یا صحبتی این موضوع را برای شما روشن خواهیم کرد موسسه ایران تز در کدام زیرشاخه های رشته عمران فعالیت خواهد داشت پس در ادامه با ما همراه باشید.

  آموزش انجام پایان نامه 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه

  مشاوره انجام پایان نامه

   برخی از دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه ها یکی از سختترین کار هایی است که هر دانشجویی باید انجام دهد .اما موسسه ایران تزبه عنوان یکی ازشاخص ترین و بهترین موسسه انجام پایان نامه در ایران این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن بهترین کادر درمشاوره در ارائه خدمات آموزشی پایان نامه نویسی و برگزاری دوره های انجام پایان نامه،  در تمامی مقاطع، از جمله انجام پایان نامه  در مقطع کارشناسی،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای دانشجویا ن گام ها را بسیار ساده تر کند.

  در زیر تلاش شده است تا اطلاعات اولیه در باب بهره گیری از خدمات مشاوره و اموزشی پایان نویسی در قالب محتوای مفید به شما کاربران گرامی داده شود. میتوانید با بهره گیری از لینک های زیر نسبت به استفاده از خدمات این موسسه اقدام نمایید. علاوه بر موارد اشاره شده میتوانید با تماس تلفنی به مجموعه ایرانتز از همکاران ما درخواست مشاوره و راهنمایی داشته باشید. 

  موسسه ایرانتز فعال در زمینه فعال های پژوهشی  با چندین سال سابقه پژوهش در زمینه انجام پایان نامه، پروپوزال نویسی، پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی وچاپ مقالات ISI، کدنویسی و شبیه سازی، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی، آموزش دروس و نرم افزارهای تخصصی و... و با کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر سطح تهران ( شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و تربیت مدرس) آماده ارائه هرگونه خدماتی به دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی در رشته های مختلف فنی مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه و پزشکی است.

  آموزش انجام پایان نامه عمران سازه

  انجام پایان نامه عمران سازه یکی دیگر از تخصص های موسسه ایران تز می باشد. این موسسه با دارا بودن متخصصین زبده و با تجربه به آموزش و مشاوره برای انجام پایان نامه می پردازند. انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه با روش های مطالعات تحلیلی، عددی و آزمایسشگاهی انجام می پذیرد.همان طور که میدانید، گرایش سازه از گرایش های بسیار کلیدی و مهم رشته عمران به حساب می آید. به دلیل اینکه گرایش سازه بیشتر زمینه های کاری مهندسی عمران را دارا می باشد.یک مهندس عمران در گرایش سازه باید توانایی آنالیز و همچنین طراحی انواع سازه ها را داشته باشد.

  عمران سازه یکی از رشته های مهندسی به حساب می آید و به طبع هر رشته مهندسی با نرم افزار های بسیار زیادی سرو کار دارد.یک مهندس عمران سازه خوب با بهره گیری از این نرم افزارها میتواند پایان نامه خود را به بهترین شیوه ممکن انجام دهد.ما در اموسسه ایران تز این افتخار را داریم که به بررسی نرم افزار های مهندسی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ،انجام پایان نامه دکتری و همچنین انجام پایان نامهبپردازیم تا علاوه بر دانشجویان رشته های مهندسی عمران سازه دیگر مهندسان بتوانند به خوبی از این موضوع بهره مند شوند.

  SAP2000 
  ABAQUS 
  ANSYS 
  OPENSEES 
  PERFORM 
  CSI Bridge
  DIANA 
  MATLAB

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه

  با توجه به تخصصی بودن انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران سازه ،موسسه ایران تز با در اختیار داشتن برترین کادر کشوری متشکل از اساتید برتر و همچنین رتبه  های برتر کنکوری و نخبگان کشوری به انجام پایان نامه عمران سازه در تمامی مقاطع تحصیلی از جملهکارشناسی ،انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و به طبع انجام پایان نامه دکتری نیز بپردازد تا شما دانشجوی عزیز در هر کجای ایران و با تحصیل در هر دانشگاهی بتوانید به بهترین شیوه ممکنه به انجام پایان نامه خود بپردازد و رتبه های بسیار خوبی را برای خود کسب کنید.

  Springer
  Science Direct.
  Taylor and Francis

  انجام پایان نامه عمران سازه

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش پروپوزال، پایان نامه ارشد  به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند

  انجام پایان نامه ارشد به عنوان مهم ترین گام در تحصیلات تکمیلی محسوب می شود.  کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) دوره‌ای از آموزش عالی است که پیش‌نیاز ورود به آن، داشتن مدرک کارشناسی است. گذراندن دورهٔ کارشناسی‌ارشد، برحسب رشته به دو طریق ناپیوسته و پیوسته امکان‌پذیر است.در این مقطع تحصیلی یکی از مهمترن گام ها را میتوان انجام پایان نامه دانست.

  . به طور کلی انجام پایان نامه ارشد  کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است. موسسه ایرانتز با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد. دانشجویان می توانند از طریق بخش تماس با ما جهت آموزش و مشاوره با ما در ارتباط باشند.

  آموزش انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت بازرگانی

  آموزش انجام پایان نامه عمران خاک و پی

  مهندسی ژئوتکنیک (نام علمی: Geotechnical engineering) شاخه‌ای از مهندسی عمران است که به بررسی رفتار مهندسی مصالح زمین و مخاطرات محتمل در رابطه با احداث ابنیه می‌پردازد.

  ابزارهای علمی مورد استفاده در مهندسی ژئوتکنیک علوم پایه‌ای نظیر مکانیک خاک، مکانیک سنگ، زمین‌شناسی مهندسی و علوم کاربردی مرتبط نظیر پی سازی، تونل سازی، و سدسازی است. در ابتدای هر پروژه عمرانی، با برنامه‌ریزی و انجام شناساییهای محلی ژئوتکنیکی، ویژگی‌های فیزیکی، مکانیکی، و شیمیایی زمین ساختگاه پروژه ارزیابی شده و مخاطرات محتمل از قبیل زمین لرزه، زمین لغزش، و روانگرایی در ارتباط با پروژه مد نظر قرار می‌گیرد.

  سپس، انواع پی‌ها، سازه‌های نگهبان، عملیات خاکی، و روسازی‌های پروژه تحلیل و طراحی می‌گردند. رادیه‌ها، شمع‌ها، و کیسون‌ها، نمونه هائی از پی‌ها، دیوارهای حائل و سدهای خاکی نمونه هائی از سازه‌های نگهبان، و احداث خاکریزها، گودها، تونل‌ها، کانال‌ها، مخازن، و مدفن‌های زباله نمونه هائی از عملیات خاکی می‌باشند.

  آموزش انجام پایان نامه ارشد خاک و پی

  پیش از بررسی رشته مهندسی عمران و به طور کلی انجام پایان نامه برای این رشته باید این مورد را برای شما دانشجوی عزیز به میزان بسیار زیادی روشن کنیم که این رشته مانند سایر رشته های تحصیلی میان شغل و مدرک تحصیلی اش تفاوت های بسیار زیادی را قاعل است.

  ذکر این نکته ضروری است که مهندسی عمران، یک مدرک تحصیلی است که به فرد پس از تحصیل در دانشگاه اعطا میشود، ولی به عنوان شغل به حساب نمی­آید. بلکه بدلیل گسترده بودن حوضه فعالیت دانش آموختگان این رشته، شغلهایی که یک مهندسی عمران میتواند داشته باشد بصورتهای مختلفی طبقه­بندی می­شوند.

  یک مهندس عمران می­تواند در حوضه پیمانکاری، مشاوره، نظارت و یا اگر دقیقتر به موضوع بنگریم در قسمتهای ساختمان سازی، سدسازی، راه سازی، پالایشگاه و سازههای صنعتی، مدیریت ساخت، سازه­های دریایی و ... فعالیت داشته باشد که سعی خواهم کرد در ادامه مطلب توضیحات بیشتری را در این مورد ارائه نمایم.پس انجام پایان نامه ارشد عمران خاک و پی و همچنین انجام پایان نامه دکتری این رشته میتواند دارای اهمیت های بسیار زیادی باشد.

  انجام پایان نامه عمران خاک . پی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  بسیاری از مردم و دانشجویان بر این باورند که انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی ارشد کاری بسیار دشوار است.ما در این مطلب برای شما به معرفی مراحل کلی برای انجام پایان نامه دکتری صحبتی خواهیم کرد.علاوه بر این میخواهیم به معرفی رکورد هایی که توسط یکی از مهمترینپایان نامه دکتری بپردازیم.پس ادامه این مطلب برای شا بسیار جالب خواهد بود.

  جالب است بدانید که پیش از اقدام اخیر دانشگاه کمبریج، پایان نامه استیون هاوکینگ (که در زمینه نسبیت و سیاهچاله ها تخصص دارد) بیشترین تقاضا برای مطالعه را در میان تمام رساله های موجود در کتابخانه دانشگاه (با 200 مورد تقاضا از اردیبهشت سال گذشته تا کنون) داشته، که برای مقایسه پایان نامه پر مخاطب بعدی تنها 13 بار از کتابخانه درخواست شده است.

  یکی از پر طرفدارترین کارهای پژوهشی دنیا پایان نامه دکتری استیون هاوکینگ است. که تعداد زیادی از دانشجویان و داشمندان اشتیاق بسیار زیادی به مطالعه ی آن دارند. که البته برای دسترسی به رساله ی مورد بحث یا باید حضوری به دانشگاه کمبریج مراجعه کنند یا برای دریافت نسخه ی دیجیتالی آن 85 دلار بپردازند.

  خوشبختانه دانشگاه کمبریج امروزه اعلام کرده تز دمتری 134 صفحه ای استیون هاوکینگ با موضوع «ویژگی های جهان های در حال انبساط» که در سال 1966 و زمانی که هاوکینگ تنها 24 سال سن داشت نوشته شده، در دسترس عموم قرار گرفته و علاقه مندان می توانند آن را به رایگان از وبسایت دانشگاه دانلود کنند. که از زمان عمومی شدن این موضوع، فایل اصلی بیش از 60هزار بار دانلود شده است.

  آموزش انجام پایان نامه ادبیات فارسی

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ادبیات فارسی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری ادبیات فارسی

  شرح روي جلد پايان نامه (نمونه در انتها آورده شده است)

  ١ .آرم پژوهشگاه
  ٢ .نام پژوهشگاه
  ٣ .نام پژوهشكده
  ٤ ..پايان نامه دكتري
  ٥ .عنوان
  ٦ .نگارنده (نام دانشجو )
  ٧ .استاد يا اساتيد راهنما
  ٨ .سال تحصيلي: بر اساس ماه و سال (اسفند ١٣٨٤)
  ٩ .جلد اول ، جلد دوم ( در صورتيكه پايان نامه بيش از يك جلد باشد.)

  بسیاری از دانشجویان دکتری در حال حاضر در پایان نهایی نوشتن برای پایان نامه خود هستند. تبدیل سال های تحقیق به یک قطعه واحد، یکپارچه می تواند دشوار باشد، بنابراین ما از راهنمایی های ناظران و فارغ التحصیلان دکترای اخیر درخواست کردیم که مارا در این باره راهنمایی کنند. آنچه در ادامه میخوانید بهترین نکاتی است که این دانشجویان به ما یادآورشده اند.

  1) اطمینان حاصل کنید که شما الزامات PhD موسسه را برآورده می کنید
  "دانشجویان دکترا و ناظران آنها اغلب چیزها را بدون چک کردن فرض می کنند. یک سرپرست به دانش آموز خود گفت که یک دکترا حدود 300 صفحه طول دارد، بنابراین او 300 صفحه را نوشت. سرپرست منظوری برای داشتن یک پایان نامه مفصل داشت درصورتی که دانشجو فقط کلمات را اضافه کرده بود. خلاص شدن از 40،000 کلمه اضافی با دو هفته رفتن به آموزشگاه و دانشگاه توصیه نمیشود. »(هانا فریموند، سخنران در جامعه شناسی پزشکی، دانشگاه اکستر)

  2) چشم انداز را حفظ کنید
  "هر کس می خواهد پایان نامه های خود را شگفت انگیز، بنویسد. اما مهمترین نتیجه کار شما در آینده خواهد آمد.دکتری خود را به عنوان یک دوره کارآموزی در نشر بگیرید. همسالان شما از پایان نامه شما برای قضاوت شما و عملکرد شما به عنوان معیار یاد میکنند. آنها احتمال بیشتری دارند که مقالات (مقالات، فصل ها، کتاب ها) که از آن نتیجه می گیرند، بخوانند. »(دین دسوزا، PhD در علوم اعصاب شناختی، Birkbeck، دانشگاه لندن)

  انجام پایان نامه دکتری

  3) بررسی مهم است
  "در روزهایی که مغز شما خسته است برای نوشتن، نقل قول ها، کتابشناسی و غیره را چک کنید، بنابراین هنوز پیشرفت چشم گیری نکرده اید." (جولیا رایت، استاد انگلیسی در دانشگاه دالوشی، کانادا)

  4) دریافت بازخورد در کل thesis
  "ما اغلب بازخورد در مورد فصل های مختلف را دریافت می کنیم اما قصد داریم بازخورد از سرپرست خود را در مورد دکترا به طور کلی به دست بیاوریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه آن را باهم به هم بزنیم" (Mel Rohse، PhD در مطالعات صلح، دانشگاه برادفورد) 
  اینها نکاتی بسیار کوچک اما کاربردی در انجام پایان نامه دکتری بود که برخی از فارغ التحصیلان دانشگاهی در دنیا در اختیار موسسه ایران تز قرار داده اند.مهم این امر است که انجام پایان نامه با یک مشاور بسیار خوب پیش برود چرا که میتواند در موفقیت شما بسیار تاثیر گذارباشد.

  آموزش انجام پایان نامه عمران آب

  انجام پایان نامه و چگونگی انجام آن دغدغه اکثر دانشجویان می باشد. انجام پایان نامه عمران آب نیز از این قضیه مستثنی نیست. اگر به دنبال این هستید که پایان نامه خود را به شیوه عالی به اتمام برسانید این است که ابتدا باید ازرشته و  دروس تخصصی خود اطلاعات کسب نمایید و در مرحله بعد با تحقیق و بررسی به انتخاب موضوع بپردازید.انتخاب موضوع مناسب اولین قدم برای شروع به کار است.برای اینکه موضوع مناسب برای پایان نامه خود انتخاب کنید می توانید به موسسسه ایران تز که یکی از بهترین مشاوران انجام پایان نامه در کلیه رشته ها می باشد،مراجعه کنید .این موسسه با داشتن کادری متخصص و با تجربه ، شما را با تمامی مراحل انجام پایان نامه آشنا خواهند ساخت تا بتوانید در کوتاه ترین زمان، به نتیجه مطلوب دست یابید. شما دانشجویان عزیز با کمک متخصصان این مرکز می توانید با کیفیت ترین پایان نامه با کمترین هزینه ی ممکن را در اختیار داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات دیگر موسسه ایران تز به لینک های زیر مراجعه نمایید.

  این دوره به منظور تربیت متخصصانی تدوین شده است كه بتوانند در زمینه‌های شناخت منابع آب و كنترل و بهسازی كیفیت منابع آب اطلاعات لازم را به دست آورند تا بتوانند در مراحل مختلف طراحی، نظارت و مدیریت پروژه‌های آب كار كنند. با توجه به اینكه توسعه كشور در زمینه‌های كشاورزی، صنعتی، عمران و ... بستگی به میزان آب قابل استفاده دارد می‌توان صنعت آب را در ایران در زمره صنایع مادر به حساب آورد.

  داوطلبان ورود به این دوره باید در دروس ریاضی، فیزیك و شیمی دبیرستان قوی بوده، علاقه‌مندی و استعداد لازم (خصوصا در زمینه طراحی ) را داشته باشند. دروس این دوره به صورت عمومی، پایه ، اصلی ، تخصصی، انتخابی و كارآموزی (كارآموزی صحرایی پروژه تخصصی و كارآموزی تخصصی) است. بعضی دروس اصلی و تخصصی این رشته عبارتند از : مكانیك خاك ، هواشناسی ، هیدرولیك ، آبهای زیرزمینی ، سدهای كوتاه ، پی‌سازی و ...اما باید توجه داشت که انجام پایان نامه میتواند در تمامی رشته ها و آینده ای که در انتظار دانشجوست بسیار موثر باشد.بنابر این موسسه ایران تز میتواند در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران آب به شما دانشجوی عزیز بسیار کمک کند.

  آموزش انجام پایان نامه دکتری عمران آب

  انجام پایان نامه دکترا عمران آب را با موسسه ایران تز تجربه کنید. موسسه ایران تز تخصصی ترین موسسه در زمینه انجام پایان نامه در کلیه رشته ها می باشد. این مجموعه با دارا بودن دپارتمان تخصصی در زمینه مشاوره و آموزش انجام پایان نامه، آماده ارائه خدمات و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران و همچنین انجام پایان نامه دکترا برای کلیه رشته ها می باشد. تمامی مراحل انجام پایان نامه دکتری عمران آب زیر نظر اساتید برجسته این رشته صورت می پذیر. لزا د رپایان کار، پایان نامه ای با کیفیت و عالی خواهید داشت.

  انجام پایان نامه عمران آب

  در اینجا برخی از موضوعات پایان نامه عمران آب آورده شده است. موسسه ایران تز با سابقه ای که در زمینه آموزش انجام پایان نامه در تمامی مقاطع دارد، شما را در انتخاب بهترین موضوع پایان نامه  یاری خواهد کرد.

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمران آب

  بهینه سازی حجم مخزن یک سد با استفاده از برنامه ریزی خطی
  بهینه سازی حجم مخزن یک سد با استفاده از برنامه ریزی غیرخطی 
  شبیه سازی جریان رودخانه با استفاده از روش مونت کارلو
  بررسی سهم عوامل مختلف کاهش تراز آب دریاچه ارومیه
  برآورد مقدار تبخیربا استفاده از داده های هواشناسی
  مدل سازی جریان ورودی به مخزن سد با شبکه های عصبی مصنوعی
  کلاس بندی کیفیت آبهای سطحی با استفاده از روش درخت تصمیم
  کلاس بندی کیفیت آبهای زیرزمینی استفاده از روش درخت تصمیم
  برآورد منطقه ای جریانهای کم در یک رودخانه
  استفاده ازروش سری های زمانی در مدل سازی جریان
  شبیه سازی جریان رودخانه با روش مونت کارلو
  بررسی سهم عوامل مختلف کاهش تراز آب در دریاچه...
  مدلسازی گرفتگی انواع قطره چکان در باغات
  ارزیابی انواع سامانه های آبیاری تحت فشار 
  برآورد تبخیر با روشهای مختلف و تعیین عدم قطعیت آنها
  بررسی کارایی مصرف آب برای کشت در مناطق مختلف 
  بررسی روش های تصفیه زمینی در کاهش آلودگی فاضلاب ها 
  بررسی کاربرد مواد های مختلف در تصفیه فاضلاب ها
  شبیه سازی مدل های بارش در مناطق مختلف
  برآورد مقدار رسوب در مخازن سدها

  یکی دیگر از نکاتی که باید در انجام پایان نامه عمران دقت نمایید استفاده از نرم افزارهای کاربردی انجام پایان نامه می باشد و شناخت این نرم افزارهاست. موسسه ایران تز در انتخاب و شناخت نرم افزار برای انجام پایان نامه عمران آب شما را یاری خواهد کرد.

  He-HMS و Hec-RAS
  Modflow
  ArcGIS
  Delft3D و Flow3D
  Tecplot
  CE-Qual-W2
  Matlab و Fortran

  انجام پایان نامه عمران مدیریت ساخت

  مهمترین پایان نامه های عمران سال 97

  تابه این مرحله با مهمترین خدماتی که موسسه ایران تز به عنوان یک موسسه انجام پایان نامه در ایران ارائه میدهد آشنا شدید.اما در ادامه این مطلب برای شما اطلاعاتی را ارائه خواهیم دادا پیرامون مهمترین پایان نامه های عمران در سال 96_97 که میتواند برای تمامی دانشجویان این رشته بسیار موثر و مفید باشد.

  1_بررسی رفتار قاب‌های بتن‌مسلح مقاوم‌سازی‌شده با مهاربند فولادی به روش تحلیل دینامیکی افزاینده (IDA)

  پایان‌نامه . دولتی - وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری - دانشگاه صنعتی شاهرود - دانشکده مهندسی عمران . 1395 . کارشناسی ارشد
  موضوع: مهندسی عمران > تحلیل دینامیکی فزاینده-سازه
  استاد راهنما: وحیدرضا کلات جاری | دانشجو: مراد پورعباسعلی عمران


  یکی از روش‌های مقاوم‌سازی قاب‌های بتن مسلح در برابر نیروهای جانبی، استفاده از مهاربندهای فولادی است. در میان انواع سیستم‌های مهاربندی، مهاربندهای هم‌محور ضربدری به دلیل سختی بالا و ساده بودن طراحی، کاربرد وسیعی دارند. در این تحقیق رفتار قاب‌های بتن‌مسلح ۴، ۸ و ۱۲ طبقه که با مهاربند ضربدری مقاوم‌سازی شده‌اند، توسط تحلیل استاتیکی غیرخطی و دینامیکی غیرخطی افزایشی (IDA) مورد بررسی قرار گرفته‌است. تحلیل استاتیکی غیرخطی بمنظور بررسی تاثیر مهاربند فولادی بر رفتار قاب‌های بتن‌مسلحِ کوتاه‌مرتبه، میان‌مرتبه و بلندمرتبه و تحلیل دینامیکی افزایشی بمنظور بررسی رفتار دینامیکی این سیستم سازه‌ای تحت رکوردهای لرزه‌ای صورت گرفته‌است. نتایج تحلیل استاتیکی غیرخطی نشان می‌دهد، مقاوم‌سازی قاب‌های بتن‌مسلح ۴، ۸ و ۱۲ طبقه با مهاربند فولادی علاوه بر افزایش قابل‌توجه در مقاومت و سختی سازه، سبب کاهش تغییرمکان‌های آن نیز می‌شود. البته درصد افزایش سختی در اثر افزودن مهاربند در قاب‌های بتن‌مسلح ۴ طبقه بیش از قاب‌های ۸ و ۱۲ طبقه می‌باشد. مقایسه منحنی ظرفیت حاصل از تحلیل استاتیکی قاب‌ها نشان می‌دهد که در یک تغییرمکان جانبی ثابت، افزایش ارتفاع سبب کاهش ظرفیت سازه می‌شود. مشابه این نتیجه از منحنی‌های IDA نیز برای این سیستم سازه‌ای به دست آمده‌است. در نهایت مقایسه منحنی‌های شکنندگی حاصل از تحلیل IDA نشان می‌دهد که در هر دو سطح عملکردی کاربری بی‌وقفه و آستانه فروریزش و در یک شدت لرزه‌ای ثابت، سیستم باربر جانبی قاب بتن‌مسلحِ مهاربندی‌شده در سازه‌های بلندتر احتمال شکستِ بیش‌تری دارد. 

  2_بررسی تأثیرات تغییر تراز آب زیرزمینی بر اثر زهکشی در پایدارسازی گودهای شهری
  موضوع: مهندسی عمران > عمران-ژئوتکنیک
  استاد راهنما: محمدعلی ارجمند | استاد مشاور: بهنام جلالی . حامد ارزانی | دانشجو: فرشید قاسمی تبار 


  یکی از مهم‌ترین مسائل در احداث سازه‌ها، حفاظت از گود‌برداری و ساختمان‌های موجود در مجاورت آن می‌باشد که در صورت عدم رعایت روش‌های مناسب حفاظت گود‌ها منجر به خسارت جبران‌ناپذیری خواهد گردید و مخاطرات بوجود آمده ناشی از نشست‌های احتمالی و تقلیل ظرفیت بار‌بری و تغییر مکان جانبی موجب ایجاد ترک در سازه‌های مجاور گود خواهد شد. با توجه به اینکه در دهه اخیر در شهرهای بزرگ نیاز به اجرای گودهای عمیق رشد یافته است و با توجه به عمق زیاد آن‌ها و مواجه با آب زیرزمینی که باعث افزایش فشار آب حفره ای و تضعیف پارامترهای مقاومت برشی گود می‌گردد و ضریب اطمینان پایداری را با چالش مواجه می‌کند، لزوم بررسی پایداری گود به ازای ترازهای مختلف آب زیرزمینی حائز اهمیت شده است. پایدارسازی گودها به روش های حاضر در داخل کشور در صورت وجود تراوش آب های زیرزمینی از مشکلات مهمی به حساب می‌آید. متداول‌ترین روش حفاظت گود‌ها، روش میخکوبی یا انکراژ همراه با سولجر است که یک روش مطمئن و ارزان نسبت به سایر روش‌های پایدارسازی گود در حال حاضر در داخل کشور است. در همین راستا در این تحقیق تأثیر تغییر ترازآب زیرزمینی و شرایط زهکشی در پایداری گود حین گودبرداری‌های عمیق با روش سیستم میخ‌کوبی خاک بررسی شده است.

  3_نقش مشارکت عمومی در مدیریت و عمران روستایی (مطالعه موردی : روستای هوره، شهر سامان ، استان چهارمحال و بختیاری)


  مقاله‌های همایش‌های ایران . اولین کنفرانس بین المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری و علوم اجتماعی . شرکت کارآفرینان دانشگاهی منطقه آزاد انزلی . 1393


  نویسنده: سیداکبر نیلی‌پور طباطبایی . علی‌اکبر اسماعیل‌زاده دسترسی به فایل تمام‌متن پیشینه‌هایی (رکوردهایی) که نشانه «پی.دی.اف.» Pdf_note ندارند، شدنی نیست.


  شناخت عوامل موثر در ارتقاء مشارکت روستاییان در فرایند توسعه و به حداقل رساندن بازخوردهای منفی حاصل از دخالت ایشان در محیط و منابع محیطی پیرامون از جمله مباحثی است که امروزه در حوزه جغرافیا مطرح می شود، موضوعی که تاکنون نه تنها در قلمرو این تحقیق ، بلکه در سطح کشور به طور جدی به آن پرداخته نشده است. مقالهی حاضر که با عنوان بررسی نقش مشارکت عمومی در مدیریت و عمران روستایی استان چهارمحال و بختیاری در زمستان 1392 به رشته ی تحریر درآمده است ،با استعانت ازمطالعات میدانی و تکمیل پرسشنامه در بین 192 نفر نمونه آماری منتخب به روش کوکران، در روستای هوره نشان می دهد که با 99 درصد اطمینان میتوان اظهار نظر نمود که بین دو متغیر مشارکت مردمی در پذیرش طرح توسط روستاییان رابطه معناداری وجود دارد. همچنین میتوان گفت که چنانچه مردم و ساکنین روستا در امور عمرانی و مدیریتی روستا شرکت داده شوند در پذیرش طرح ها راغبتر خواهند بود.همچنین بین مشارکت مردمی در فرآیند تهیه طرح، اجرا و نظارت و ارزیابی نهایی طرح های روستایی رابطه معناداری دیده شد اما همبستگی بین متغیر مشارکت در ارزشیابی و بازنگری طرح ها با ضریب همبستگی ضعیفی تایید شد.

  در ادامه میتوانید با برخی از مهمترین موضوعات و مقالات موسسه ایران تز نیز آشنا شوید:

  آموزش انجام پایان نامه تربیت بدنی

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری تربیت بدنی

  16