• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکترا کامپیوتر

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر 

  در مقاله آموزش انجام پایان نامه ارشد و دکتری کامپیوتر همراه با شما خواهیم بود ، با معرفی خدمات موسسه ایرانتز در زمینه انجام پایان نامه کامپیوتر در مقاطع ارشد و دکتری . از شما دعوت میکنیم که با ما همراه باشید. 


  یکی از دشوار ترین مراحل تحصیلی برای هر دانشجوی علوم کامپیوتر انجام پایان نامه است. چرا که انجام پایان نامه میتواند بزرگترین معیار ممکن برای سنجش علم و اطلاعات این دانشجو باشد. موسسه ایرانتز این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن برترین اساتید کشوری و بهترین رتبه های کشوری میتواند در انجام پایان نامه برای شما راهنما و مشاور قوی  باشد.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 
  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر
  مشاوره انجام پایان نامه انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر

  موسسه ایران تز به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر در ایران آماده است که با کادر مجرب و متخصص خود دوره های آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر شما را با کیفیتی بالا برگزار نماید .موسسه ایران تز فعال در زمینه برگزاری دوره های آموزش انجام پایان نامه  مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم کامپیوتر در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش دوره ها با کیفیتی بالا کمک نماید.

  شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست شرکت در دوره آموزشی به انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا کامپیوتر

  در این بخش سعی بر آن داریم تا بهترین موضوعات موجود در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم کامپیوتر را به شما معرفی نماییم . این موضوعات در انجام پایان نامه ارشد کامپیوترو در انجام پایان نامه دکترا کامپیوتر مورد توجه بسیاری از پژوهشگران اساتید دانشگاه میباشد و توانسته است در بهترین دانشگاه های ایران به مرحله قبولی دست پیدا نماید.

  قطعا ایران تز در انتخاب موضوع و عنوان در انجام پایان نامه شما و سرفصل بندی پایان نامه علوم کامپیوتر شما را یاری خواهند رساند و شما را تا زمان ارائه پایان نامه تنها نخواهد گذاشت.

  علوم کامپیوتر یکی از علوم پایه ای بوده و در آن خصوصیات و اساس برنامه های کامپیوتری بررسی می شود بر طبق تعریف جامعه علوم کامپیوتر موسسه مهندسین برق و الکترونیک و انجمن سیستمهای اطلاعاتی علوم کامپیوتر بر مبنای 4 اصل استوار است:نظریه محاسبات، الگوریتمها و ساختمان داده، زبان‌های برنامه سازی و معماری رایانه. علوم کامپیوتر مجموعه ای از علوم و تکنیک هاست که زیربنای نظری، طراحی و ساخت رایانه را تشکیل می دهد. به گفته پیتر جی. دنینگ علوم کامپیوتر پاسخ به این سوال است: چه چیزی می تواند خودکار انجام گردد؟

  علوم کامپیوتری زمینه های مختلفی چون مطالعات نظری روی الگوریتم‌ها و محدودیت محاسبات گرفته تا مسائل کاربردی و ساخت سخت‌افزار و نرم‌افزار را شامل می‌شود. رشتهٔ علوم کامپیوتر رشتهٔ اصلی در زمینهٔ علوم و مهندسی کامپیوتر و سیستم‌های اطلاعاتی در اکثر دنیاست.علوم کامپیوتر جزو رشته های تخصصی داشنگاهی محسوب شده و در رتبه‌بندی شانگهای، نام دانشگاه‌های تهران، صنعتی امیرکبیر و صنعتی شریف در بین’ ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان’ در زمینه علوم کامپیوتر دیده می شود.

  نکات انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر

  اگرچه آغاز ساخت رایانه‌های رقمی الکترونیک را می‌شود از اواخر دههٔ ۱۹۳۰ میلادی دانست، ریشه‌ها، مبادی و سرچشمه‌های دانش رایانه را باید در روش‌های محاسباتی کهن با تاریخ و سوابق هزاران ساله نشان گرفت. در بسیاری از روش‌های محاسباتی بابلیان الگوریتم‌هایی به کار می‌رفته‌اند که هم‌اکنون نیز رایج‌اند. کتاب الجبر و مقابله خوارزمی پر از روش‌های محاسباتی الگوریتمی است و بی‌دلیل نیست که نام الگوریتم از نام خوارزمی گرفته شده‌است.

  کارهایی غیر از محاسبات ریاضی استفاده کرد علم رایانه به تمام کارهای محاسباتی گسترش یافت.

  برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ علوم رایانه بصورت یک رشتهٔ تحصیلی مستقل بوجود آمد و آن را با مدارک معتبر در دانشگاه‌ها ارائه نمودند. از زمانی که رایانه‌ها در دسترس عموم قرار گرفتند، برنامه‌های کاربردی مختلف ارائه شده برای آن‌ها، زمینه‌های جداگانه برای مطالعه گشته‌اند.

  تشخیص استرس در تعامل انسان و کامپیوتر
  مدل سازی و تحلیل الگوریتمی مسائل مربوط به پخش و گسترش در شبکه‌های کامپیوتری و اجتماعی
  بهبود تخمین و تحلیل داده‌های ریزآرایه به کمک انتخاب ویژگی و خوشه‌بندی طیفی شبکه‌های شباهت ژن
  حل مسائل سهموی معکوس با استفاده از الگوریتم ABC
  رویت‌پذیری در هندسه محاسباتی
  حل برخی معادلات دیفرانسیل به کمک شبکه‌های عصبی مصنوعی
  الگوریتم تشخیص نوع دوربین براساس SPN و با استفاده از SVD/PCA و طبقه‌بندی کننده SVM
  بهبود الگوریتم مکان‌یابی و رسم نقشه به صورت همزمان با استفاده از صافی کالمن توسعه‌یافته برای یک روبات پایه متحرک‌
  یک سیستم سخت‌افزاری نشانه‌گذاری بی‌درنگ متن در سیگنال‌های صوتی
  سیستم حضور و غیاب خودکار بر پایه تکنیک‌های پردازش تصویر
  بکارگیری عامل‌ها در بازاریابی با رویکرد مدیریت دانش

  انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر

  نکات کلیدی انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر


  بخش‏‌بندی و استخراج اشیاء در تصاویر بافتی با بکارگیری مدلهای کانتور فعال تطبیق ‏پذیر
  بهبود ترجمه ماشینی آماری انگلیسی به فارسی با استفاده از اطلاعات زبان‌شناسی
  زمانبندی و کنترل پذیرش برای تضمین کیفیت خدمات در شبکه‌ی ترکیبی (IEEE 802.11(e و IEEE 802.16
  مدل تجاری سرویس‌های وبلاگ‌نویسی؛ مطالعه موردی: پارسی بلاگ
  بررسی مدیریت ریسکهای امنیتی و حقوقی در سیستم‌های بانکداری الکترونیک متمرکز در ایران ( مطالعه موردی سیستمهای بانکداری متمرکز الکترونیک در کشور ایران)
  مدل تجاری سرویس‌های وبلاگ‌نویسی؛ مطالعه موردی: پارسی بلاگ
  ارزیابی شباهت مستندات در وب با تکیه بر یک هستان‌شناسی معین
  بهبود الگوریتم مسیریابی در شبکه‌های حسگر بی‌سیم با استفاده از راهکار یادگیری تقویتی
  رویکرد جدید در اعتبارسنجی برای ارائه خدمات با کمک شبکه عصبی مصنوعی


  مراحل انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر


  با توجه به تخصصی بودن انجام پایان نامه کارشناسی ارشد کامپیوتر و همچنین انجام پایان نامه دکتری کامپیوتر تیم ایران تز این اطمینان را به شما خواهد داد که کلیه امور اموزشی جهت ویرایش و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری کلیه دانشگاه های کشور را با قیمتی مناسب برای شما ارائه دهد . جهت استعلام قیمت کلاس های انجام  پایان نامه ارشد کامپیوتر و پایان نامه دکتری کامپیوتر به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و اقدام به شروع انجام پایان نامه خود نمایید.

  میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی که موسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه ارشد پزشکی

  آموزش انجام پایان نامه حسابداری

  07