• برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا ایمیل ارسال نمایید
 • آموزش انجام پایان نامه حقوق عمومی، حقوق خصوصی، حقوق جزا

  مشاوره انجام پایان نامه حقوق عمومی

  آموزش انجام پایان نامه حقوق عمومی از جمله دوره های اموزشی انجام پایان نامه در موسسه آموزشی ایرانتز می باشد. که با توجه به نیاز های دانشجویان این گروه های تحصیلی برنامه ریزی و عملیاتی میگردد. از این رو میتواند مورد استفاده دانشجویان زیادی قرار گیرد. 

  با توجه به تخصص های موسسه ایران تز در گام اول دوره های اموزشی این موسسه در گروه های کلی زیر تقسیم بندی میگردد . این گروه ها براساس مقاطع مختلف تحصیلی بنا شده اند و با توجه به مقاطع مختلف تحصیلی در طول دوره انجام پایان نامه همراه با دانشجویان هستند . 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی
  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 
  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  کلاس های ایران تزانواع مختلفی دارند که یکی از آنها کلاس های پایان نامه نویسی ارشد و دکتری حقوق است که در ادامه  این مطلب ما قصد داریم که برای شما به بررسی بهترین اطلاعات درباره انجام پایان نامه که در موسسه ایران تز انجام میشود بپردازیم.پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

   

  آموزش انجام پایان نامه حقوق خصوصی

  یکی دیگر از شاخه های بسیار مهم از زیر شاخه های رشته حقوق را میتوان حقوق خصوصی دانست که در سطح بین المللی دارای طرفداران بسیار زیادی نیز هست.اما ما همانند پیشین ماقبل بررسی شیوه های انجام پایان نامه تمامی دورس و همچنین انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه های کشور به اصولی و معرفی کلی این رشته خواهیم پرداخت.

  در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که حل و فصل مشکلات امروزه در جامعه و در دنیای امروز به طور کلی ترین این موضوع را مطرح میکند که باید بر اساس قوانین و مقراراتی به حل آنها بپردازیم. همین امر سبب می ‌شود که قوانین و مقرراتی برای رفع آن معضلات بوجود آید و در سطح  بین‌ المللی برخورد این قواعد باعث ایجاد یک پدیده یا به عبارت دیگر یک پیچدگی خاص حقوقی می‌شود ، که آن را تعارض قوانین می ‌نامند که از طریق استفاده از قوانین داخلی کشورهای مختلف ، راه حلی بین المللی ارائه می‌شود.

  هنگامی که یک مساله بین‌المللی مربوط به حقوق خصوصی مطرح می‌شود قبل از هر مطلب باید تشخیص دهیم قانونی که در مورد این مساله خاص باید رعایت شود قانون کدام یک از کشورهایی است که به طریقی در موضوع دخالت دارند.

  مشاوره انجام پایان نامه حقوق خصوصی

  هرگاه یک عامل بین‌المللی در مسایل مربوط به حقوق خصوصی دخالت کند بین دو یا چند قانون تعارض حاصل می‌شود و برای تعیین "صلاحیت قانونی" یا تشخیص قانون صلاحیت‌دار در سطح بین‌المللی باید این تعارض حل شود.

  به همین جهت در هر کشوری علاوه بر قوانین داخلی و مقررات بین‌المللی نوعی قواعد خاص به نام قواعد حل تعارض پیش‌بینی می‌شود ، که صرفاً جهت حل مسایل بین‌المللی و از بین بردن تعارض بین قوانین کشور با سایر کشورها به کار می‌رود و معمولاً در بین مواد قانون داخلی هر کشور ذکر می‌شود.

  در دوره های آموزشی انجام پایان نامه حقوق خصوصی با توجه به اولویت های روز جامعه تلاش می شود موضی مناسب برای دانشجویان انتخاب شود . به گونه ای که بتوانند علاوه بر انجام پایان نامه فرصتی مناسب برای حضور در بازار کار برای خود فراهم کنند . 

  انجام پایان نامه حقوق

  آموزش انجام پایان نامه ارشد حقوق خصوصی

  پیش از شروع به انجام پایان نامه باید برای شما بگوییم که انجام پایان نامه ارشد حقوق خصوصی دارای ویژگی های بسیار گسترده ایست. اما هر کشوری علاوه بر قوانین داخلی و مقررات بین‌المللی نوعی قواعد خاص به نام قواعد حل تعارض پیش‌بینی می‌شود ، که صرفاً جهت حل مسایل بین‌المللی و از بین بردن تعارض بین قوانین کشور با سایر کشورها به کار می‌رود و معمولاً در بین مواد قانون داخلی هر کشور ذکر می‌شود.

  قاعده حل تعارض ایران در خصوص احوال شخصیه مقرر می‌دارد که هر خارجی که در ایران اقامت دارد از نظر اهلیت و وضعیت ، ازدواج و طلاق ، ارث و وصیت تابع قانون کشور متبوع خود است به همین ترتیب یک نفر ایرانی نیز که در کشور دیگری اقامت دارد طبق این قاعده باید از نظر احوال شخصیه تابع قانون ایران باشد.

  مشاوره انجام پایان نامه ارشد حقوق خصوصی

   قاعده حل تعارض فرانسوی نیز در مورد احوال شخصیه به همین صورت است در حالی که قاعده حل تعارض انگلیسی ، احوال شخصیه را تابع قانون اقامتگاه شخص می داند و به تابعیت شخص از این نظر اهمیتی نمی‌دهد.

   قاعده حل تعارض انگلیسی مقرر می‌دارد شخص خارجی که در انگلیس اقامت دارد از نظر احوال شخصیه تابع قانون انگلیس است به همان ترتیب که یک فرد انگلیسی که در کشور خارجی اقامت دارد از نظر احوال شخصیه تابع قانون کشور خارجی محل اقامت خود خواهد بود.

  اانتخاب موضوع برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با توجه به نیاز های روز جامعه و بر اساس کارایی موضوع پایان نامه انجام میگیرد و تلاش میگیرد موضوعی کاربردی و با قدرت دفاع بالا برای دانشجویان انتخاب شود . تیم مشاوره ایرانتز در طول دوره انجام مکالمه شما را یاری خواهند داد، تا به بهترین نحو ممکن از پایان نامه خود دفاع کنید. 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری حقوق خصوصی

  در ادامه معرفی رشته حقوق خصوصی و پیش از بررسی شیوه های انجام پایان نامه برای این رشته و انجام پایان نامه دکتری حقوق خصوصی باید این موارد را برای شما بگوییم که 

  اهمیت انجام پایان نامه برای این مقطع تحصیلی به وضوح برای همه مشخص است، چرا که میتوان با بهره گیری از موضوعات کاربردی در انجام پایان نامه دکترای حقوق خصوصی فرصت های شغلی مناسبی برای خود فراهم کرد. 
  کارشناسان گروه ایرانتز در گوه حقوق خصوصی دانشجویان دکتری حقوق خصوصی را به طور ویژه برخورد میکنند. تا بتوانند باارائه پایان نامه قوی و کاربردی فرصت های شغلی مناسبی برای خود فراهم کنند . 

   

  انجام پایان نامه حقوق عمومی

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا حقوق خصوصی

   گروه مشاوران ایرانتز در طی انجام پایان نامه دکترای حقوق سیاسی همراه با دانشجویان هستند و آن ها را تا رسیدن به هدف نهایی به صورت گام به گام هدایت خواهند کرد. از این رو انتظار میرود که پایان نامه های قوی و کاربردی توسط دانشجویان ارائه شود. 

  برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاوران ما در ایرانتز در تماس باشید و سوالات خود را مطرح نمایید. 

  کلاس های انجام پایان نامه ارشد حقوق


  ایران تز به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش انجام پایان نامه در ایران آماده است که با کادر مجرب و متخصص خود دوره های آموزشی پایان نامه ارشد حقوق شما را با کیفیتی بالا برگزار نماید .موسسه ایران تز فعال در زمینه برگزاری دوره های آموزشی پایان نامه نویسی  مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته حقوق در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و آموزش دوره ها با کیفیتی بالا کمک نماید. شما دانشجویی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست شرکت در دوره آموزشی پایان نامه نویسی حقوق به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید

   

  آموزش انجام پایان نامه حقوق عمومی

  پیش از بررسی شیوه های انجام پایان نامه باید برای شما بگوییم که حقوق عمومی چه رشته ای است و چگونه در ایران تدریس میشود.اما برای شما خواهیم گفت که انجام پایان نامه حقوق عمومی برای دانشجویان این رشته میتواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

  علم حقوق در یک تقسیم‌بندی نخستین به حقوق خصوصی و حقوق عمومی تقسیم می‌شود. اما موضوع حقوق خصوصی در درجه نخست فرد است ولی موضوع حقوق عمومی کلیت جامعه است. حقوق عمومی بیشتر متشکل از قواعد آمره است و عامل اجبار و یک سویگی از طرف قوای عمومی در آن نقش اول را بازی می‌کند.

  از منظری دیگری می‌توان گفت: پیکره جامعه از دو رکن تشکیل شده است فرمانروایان و فرمانبران. حقوق خصوصی روابط بین فرمانبران را انتظام می‌بخشد و حقوق عمومی روابط بین فرمابران و فرمانروایان را مورد توجه قرار می‌دهد.

  در گذشته به این رشته «حقوق سیاسی» می‌گفتند این نامگذاری خود گویای موضوع این رشته است. از عنوان «حقوق سیاسی» ارتباط بسیار نزدیک این رشته حقوق با علم سیاست روشن می‌شود. پس می‌توان گفت: حقوق عمومی رشته‌ای از حقوق است که به پدیده‌های سیاسی می‌ نگرد و آن را بررسی می ‌کند و چون حقوق است، بدیهی است که مسائل سیاسی و نهادهای سیاسی را به طور حقوقی بررسی می‌کند.

  حقوق عمومی قواعد مربوط  به سازمان دولت و طرز عمل آن و مقررات مربوط به سازمان‌های دولتی و به طور کلی روابط بین مردم و دولت را تنظیم می‌ کند. بررسی روابط  دولت و سازمان‌های وابسته به آن و مامورین آن‌ها با افراد جامعه در قلمرو این علم است. معمولا مهمترین مقررات حقوق عمومی هر کشور در قانون اساسی آن کشور بیان می‌شود (البته ممکن است قانون اساسی کشوری مدون یا گاهی هم غیرمدون باشد)

  اهداف عمده حقوق عمومی عبارتند از:

  1- تهیه و ارائه خدمات عمومی در جهت منافع عمومی.

  2- برقراری امنیت و نظم عمومی

  3- تنظیم روابط فرد با دولت و دولت با فرد (که در این زمینه حقوق عمومی از حقوق مدنی جدا می‌شود)

  4- مهار و کنترل قدرت دولت یا حاکمیت و برقراری حکومت قانون و یا همان قانون مداری

  5- اعلام و حفظ و حمایت حقوق طبیعی فرد و حقوق سیاسی شهروندان

   

  آموزش انجام پایان نامه ارشد حقوق عمومی

  انجام پایان نامه با توجه به رشته تحصیلی به شیوه های بسیار مختلفی انجام میشود اما موسسه ایران تز به عنوان یکی از اصلی ترین موسسات انجام پایان نامه در ایران به انجام پایان نامه ارشد حقوق عمومی میپردازد.اما ما پیش از بررسی شیوه های انجام پایان نامه برای شما از شاخه های مختلف این رشته تحصیلی صحبت خواهیم کرد.

  حقوق عمومی دارای شاخه‌های اصلی زیر است:

  1-حقوق اساسی: حقوق اساسی پایه و مبنای حقوق عمومی است. زیرا در آن ساختمان حقوقی دولت و رابطه سازمان‌های آن با یکدیگر مطرح می‌شود هم چنین در آن حقوق سیاسی مردم و نیز تکالیف اصلی که برعهده دولت ‌ها است گفته می‌ شود.

  2-حقوق اداری: در این شاخه درباره اشخاص حقوق اداری و تشکیلات و وظایف ادارات دولتی و جاهایی مثل شهرداری‌ها و نیز تقسیمات کشوری و روابط این سازمان‌ها با مردم بحث می‌شود.

  3-حقوق مالیه: قواعد مربوط به مباحث مالی مثل مالیات ها و نیز عوارضی  که  دولت از مردم دریافت می‌ کنند و مقررات  مربوط به آن‌ ها و مباحث بودجه  کشور، در این شاخه  قرارمی‌گیرد.

  4-حقوق کار: رابطه  بین کارگر و کارفرما و مسائل اجتماعی  ناشی از آن و نیز تامین اجتماعی در این شاخه مورد توجه و بررسی قرار می‌ گیرد.

  5-حقوق جزا: شاخه‌ای از حقوق است که اعمال و اقدامات و یا ترک اقدامات لازم که به منافع عمومی و یا امنیت عمومی آسیب وارد می ‌کند و باید مورد پادافره (مجازات) قرار گیرد را در برمی ‌گیرد. در این شاخه آن  گونه رفتارهای مجرمانه که اعمال مجازات از سوی دولت را در پی دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  6-حقوق بشر: آن دسته از حقوق بنیادین و طبیعی را که انسان‌ها باید داشته باشند به عنوان حقوق بشر می‌خوانند و حقوق بشر نیز در زمره مباحث حقوق عمومی می‌تواند قرار گیرد.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

  انجام پایان نامه حقوق عمومی

  آموزش انجام پایان نامه دکتری حقوق عمومی

  آموزش انجام پایان نامه دکترا حقوق عمومی

   

  آیا ایران تز در انتخاب موضوع پایان نامه ارشد و دکتری حقوق ما را راهنمایی خواهد کرد ؟

   

  در این بخش سعی بر آن داریم تا بهترین موضوعات موجود در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته حقوق را به شما معرفی نماییم . این موضوعات پایان نامه رشته حقوق مورد توجه بسیاری از پژوهشگران اساتید دانشگاه میباشد و توانسته است در بهترین دانشگاه های ایران به مرحله قبولی دست پیدا نماید.قطعا ایران تز در انتخاب موضوع و عنوان پایان نامه شما و سرفصل بندی پایان نامه حقوق شما را یاری خواهند رساند و شما را تا زمان ارائه پایان نامه تنها نخواهد گذاشت.

   

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی 

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد 

  آموزش انجام پایان نامه دکتری

  ارشد : مفهوم انحلال قرارداد و مبانی قراردادی و قهری
  ارشد : خیار فسخ و ضمانت اجرای قرارداد
  ارشد : نقش عامل روانی در مسئولیت مدنی
  ارشد:تاثیر گذشت زمان بر جرائم تعزیری
  : بررسی جرم شناختی جرایم زنان و راه های پیشگیری از آن
  ارشد : اثر توافق زوجین بر حضانت فرزندان
  پایان نامه ارشد : آثار حقوقی حکم موت فرضی
  پایان نامه ارشد : تحلیل ماده 265 قانون مدنی در فقه امامیه و حقوق ایران با تأکید بر رویه قضایی
  پایان نامه ارشد : تبیین ماهیت اقاله و بررسی آثار حقوقی آن در عقود معین قانون مدنی
  پایان نامه ارشد : بررسی تاثیر استراتژ های تقسیم سود سهام برروی ارزش بازار شرکت در شرکتهای پذیرفته شده در بورس
  حقوق :بررسی مسئولیت مدنی ناشی از جبران خسارت وسائل نقلیه موتوری زمینی
  ارشد:جایگاه داوری تجاری بین الملی در دعاوی بین المللی حوزه نفت و گاز
  ارشد:اثر حقوقی تحریم های بین المللی بر قراردادهای حقوقی ایران
  :رویکرد ایران به کنوانسیون 1982 حقوق دریاها و علل عدم تصویب آن توسط جمهوری اسلامی ایران
  :بررسی عوامل بازدارنده میزان مشارکت زنان شهرستان جهرم در فعالیتهای ورزش تفریحی
  : بررسی تطبیقی عنصر معنوی قتل شبه عمد در فقه و قانون مجازات اسلامی سال 1392 و مقایسه با قانون مجازات سال 1370
  : بررسی دلایل عدم شکل گیری رژیم کنترل تسلیحات منطقه ای در خاورمیانه از سال 2001 تا کنون
  پایان نامه ارشد : علل شکل گیری داعش در عراق در سال های 2010 تا 2014
  ارشد : بررسی نسبت دولت هویدا با معیارهای توسعه گرایی از دید آدریان لفت ویچ
  : چالش های حقوقی ناشی از تورم قوانین کیفری و راههای برون رفت از بحران مربوط در ایران 

  انجام پایان نامه حقوق خصوصی

   

  آموزش انجام پایان نامه حقوق جزا

  پیش از انجام پایان نامه حقوق جزا به طور کلی حقوق جزا مربوط جرائم و تخلفات افراد از قوانین حاکم بر سرزمین است.اما برای دریافت این موضوع که این رشته از حقوق در دانشگاه ها به چه صورتی آموزش داده میشود  و انجام پایان نامه این رشته به چه صورتی در دانشگاه های کشور صورت میگیرد باید به خوبی با این موضوع آشناییت پیدا کنیم.پس در ابتدا به اصولی ترین مطالب حاکم در حقوق جزا خواهیم پرداخت

  اصل برائت

  اصل بر اين است كه هيچ كس فعلي را كه عنوان مجرمانه دارد، انجام نداده است تا زمانی که انجام فعل مجرمانه در دادگاه صلاحيتدار، بر اساس دلايل قانوني به اثبات برسد؛ در آن صورت شخص به عنوان مجرم شناخته مي‌شود که قانون اساسی در اصل 37 به این موضوع پرداخته است.

  اصل 37: اصل، برائت است و هیچ کس از نظر قانون مجرم شناخته نمی‌شود، مگر اینکه جرم او در دادگاه صالح ثابت شود.

   اصل قانونی بودن جرایم و مجازات‌ ها

  فعل يا ترك فعل انساني، هر اندازه زشت و براي نظام اجتماعي زيان‌بخش باشد، اما تا زماني كه حكمي بر آن وارد نشده يا در قانون پيش‌بيني نشده باشد، قابل مجازات نيست. به بيان ديگر مادامی كه قانونگذار فعل يا ترك فعلي را جرم نشناخته، نمی‌تواند برای آن كيفري تعيين كند. در حقیقت همچنان كه هيچ جرمي بدون تصريح قانوني وجود ندارد، هيچ مجازاتي نيز بدون پيش‌بيني و تصريح قانونگذار ممكن نيست.

   همه افراد نه فقط بايد بدانند كدام دسته از افعال انساني جرم است، بلكه بايد از ضمانت‌هاي اجراي دستورهاي قانونگذار نيز باخبر شوند چرا که مجازات مقرر در قانون آنها را از اهميتي كه جامعه براي نقض اين دستورها قايل است، آگاه خواهد كرد.

  به اين ترتيب هر كس مي‌تواند پيامد افعال و سود و زيان خود را از پيش سنجيده و در اين ارزيابي مجازات فعل مورد نظر را نيز لحاظ كند.اصل 36 قانون اساسی و مواد 2، 12 و 13 قانون مجازات اسلامی به اصل قانونی بودن جرایم و مجازات‌ها اختصاص دارد.اصل 36 قانون اساسی: حكم به مجازات و اجراي آن بايد تنها از طريق دادگاه صالح و به موجب قانون باشد.

  ماده ۲ قانون مجازات اسلامی سال 92- هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است، جرم محسوب می‌شود.

  ماده ۱۲- حکم به مجازات یا اقدام تأمینی و تربیتی و اجرای آنها باید از طریق دادگاه صالح، به موجب قانون و با رعایت شرایط و کیفیات مقرر در آن باشد.

  ماده ۱۳- حکم به مجازات یا اقدام تأمینی و تربیتی و اجرای آنها حسب مورد نباید از میزان و کیفیتی که در قانون یا حکم دادگاه مشخص شده است، تجاوز کند و هرگونه صدمه و خسارتی که از این جهت حاصل شود، در صورتی که از روی عمد یا تقصیر باشد، حسب مورد موجب مسئولیت کیفری و مدنی است و در غیر این صورت، خسارت از بیت‌المال جبران می‌شود.

  آموزشانجام پایان نامه ارشد حقوق جزا

  با توجه بر اصولی که پیشتر برای شما گفتیم در میابیم که انجام پایان نامه ارشد حقوق جزا برای شما درباره اصولی بسیار مهم درباره این رشته تحصیلی خواهیم پرداخت که انجام پایان نامه چگونه صورت میگیرد.

   اصل عطف به ماسبق نشدن قوانین کیفری

  این اصل بدین معناست که اثر قانون نسبت به آینده است و به گذشته تسری نمی‌یابد، مگر در موارد استثنایی. یعنی قانون اثر قهقرایی نداشته و از زمان تصویب، نسبت به آینده اثرگذار و لازم‌الاجراست. معنای قاعده عطف به ماسبق نشدن قوانین جزایی این است که این قوانین شامل وقایعی که قبل از لازم‌الاجرا شدن آن روی داده است، نمی‌شود که این موضوع در ماده 10 قانون مجازات اسلامی پیش‌بینی شده است.اثر قانونی بودن به این معناست که هیچ فعل یا ترک فعلی را نمی‌توان به عنوان جرم به موجب قانون جدید مجازات کرد. یعنی باید از قبل قانونی وجود داشته باشد که عمل را جرم بداند. بنابراین اثر قانون در مورد آینده است و اثر قهقرایی ندارد (یعنی اثر آن به گذشته بازنمی‌گردد). ماده 4 قانون مدنی: اثر قانون نسبت به آتيه است و قانون نسبت به ماقبل خود اثر ندارد مگر اينكه در قانون، مقررات خاصي نسبت به اين موضوع اتخاذ شده باشد.

   ماده 10 قانون مجازات اسلامی و اصل عطف به ماسبق نشدن قوانین کیفری

  این ماده 2 زمان را در نظر گرفته است: «تا صدور حکم قطعی» و «بعد از صدور حکم قطعی».در مورد «تا صدور حکم قطعی» باید گفت که در این موارد قانون مساعدتر به حال مرتکبف موثر بوده و حکم، متناسب با این قانون صادر خواهد شد.«بعد از صدور حکم قطعی» 2 مورد را شامل می‌شود. 1- قانون جدید آن عمل را دیگر جرم نداند (قانون جرم‌زدا) 2- قانون مبتنی بر تخفیف.بر اساس اصل 169 قانون اساسی، هیچ فعل یا ترک فعلی به استناد قانونی که بعد از آن وضع شده است، جرم محسوب نمی‌شود.

  همچنین وفق ماده ۱۰ قانون مجازات اسلامی مصوب سال 92، در مقررات و نظامات دولتی مجازات و اقدام تأمینی و تربیتی باید به موجب قانونی باشد که قبل از وقوع جرم مقرر شده است و مرتکب هیچ رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل را نمی‌توان به موجب قانون مؤخر، به مجازات یا اقدامات تأمینی و تربیتی محکوم کرد ولی چنانچه پس از وقوع جرم، قانونی مبنی بر تخفیف یا عدم اجرای مجازات یا اقدام تأمینی و تربیتی یا از جهاتی مساعدتر به حال مرتکب وضع شود، نسبت به جرائم سابق بر وضع آن قانون تا صدور حکم قطعی، مؤثر است.

  به این معنا که اگر پس از ارتکاب یک جرم، قانونی به تصویب برسد که بر اساس آن، تخفیف شامل حال مرتکب جرم شود یا بر اساس آن، دیگر قرار نباشد که مجازات تعیین‌شده برای مرتکب اجرا شود یا از جهتی به نفع مرتکب باشد، تا زمانی که دادگاه حکم قطعی را برای این فرد صادر کند، قانون جدید نسبت به جرایمی که قبل از وضع این قانون وجود داشت موثر است و اجرا می‌شود.

  انجام پایان نامه حقوق جزا

  هر گاه به موجب قانون سابق، حکم قطعی لازم‌الاجرا صادر شده باشد، به ترتیب زیر عمل می‌شود:

  الف- اگر رفتاری که در گذشته جرم بوده است به موجب قانون لاحق (قانون جدید) جرم شناخته نشود، حکم قطعی اجرا نمی‌شود و اگر در جریان اجرا باشد اجرای آن موقوف (متوقف) می‌شود. در این موارد و همچنین در موردی که حکم قبلاً اجرا شده، هیچ‌گونه اثر کیفری بر آن مترتب نیست.

  ب- اگر مجازات جرمی به موجب قانون لاحق، تخفیف یابد، قاضی اجرای احکام موظف است قبل از شروع به اجرا یا در حین اجرا از دادگاه صادرکننده حکم قطعی، اصلاح آن را طبق قانون جدید تقاضا کند. محکوم نیز می‌تواند از دادگاه صادرکننده حکم، تخفیف مجازات را تقاضا کند. دادگاه صادرکننده حکم با لحاظ قانون لاحق، مجازات قبلی را تخفیف می‌دهد. مقررات این بند در مورد اقدام تأمینی و تربیتی که در مورد اطفال بزهکار اجرا می‌شود، نیز جاری است. در این صورت ولی یا سرپرست وی نیز می‌تواند تخفیف اقدام تأمینی و تربیتی را تقاضا کند.

  تبصره ـ مقررات فوق در مورد قوانینی که برای مدت معین یا موارد خاص وضع شده است، اعمال نمی‌شود مگر به تصریح قانون لاحق.

  ماده 11 قانون مجازات اسلامی- قوانين زير نسبت به جرائم سابق بر وضع قانون، فوراً اجرا مي‌شود:

  الف- قوانين مربوط به تشكيلات قضائي و صلاحيت.

  ب- قوانين مربوط به ادله اثبات دعوي تا پيش از اجراي حکم.

  پ- قوانين مربوط به شيوه دادرسي.

  ت- قوانين مربوط به مرور زمان.

  تبصره ـ در صورتي كه در مورد بند (ب) حكم قطعي صادر شده باشد، پرونده براي بررسي به دادگاه صادركننده حكم قطعي ارسال مي‌شود.

  آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق جزا

  آموزش انجام پایان نامه دکتری حقوق جزا

  در ادامه معرفی اصول مختلف در رشته حقوق جزا که به انجام پایان نامه برای این رشته خاتمه میابد .به اصولی خواهیم پرداخت که به نوعی دارای اهمیت خواهند بود.پس انجام پایان نامه دکتری حقوق جزا میتواند بر اصول بسیار مختلفی تاثیرپذیر خواهند بود.

  اصل صلاحیت شخصی

  طبق این اصل، قوانین جزایی نسبت به همه اتباع یک کشور قابل اعمال است اعم از اینکه در داخل یا خارج از کشور اتفاق افتاده باشد.

  اصل صلاحیت شخصی به رابطه میان شخص و دولت متبوع وی مربوط می‌شود. به‌گونه‌ای که دولت مزبور را برای رسیدگی به جرایم ارتکابی توسط یکی از اتباع خود یا علیه آنها صالح می‌کند.

  ماده ۷ قانون مجازات اسلامی: هر یک از اتباع ایران در خارج از کشور مرتکب جرمی شود، در صورتی که در ایران یافت یا به ایران اعاده شود، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران محاکمه و مجازات می‌شود مشروط بر اینکه:

  الف- رفتار ارتکابی به موجب قانون جمهوری اسلامی ایران جرم باشد.

  ب- در صورتی که جرم ارتکابی از جرائم موجب تعزیر باشد، متهم در محل وقوع جرم محاکمه و تبرئه نشده یا در صورت محکومیت، مجازات کلاً یا بعضاً درباره او اجرا نشده باشد.

  پ- طبق قوانین ایران موجبی برای منع یا موقوفی تعقیب یا موقوفی اجرای مجازات یا سقوط آن نباشد.

  ماده ۸- هرگاه شخص غیرایرانی در خارج از ایران علیه شخصی ایرانی یا علیه کشور ایران مرتکب جرمی به جز جرائم مذکور در مواد قبل شود و در ایران یافت یا به ایران اعاده شود، طبق قوانین جزائی جمهوری اسلامی ایران به جرم او رسیدگی می‌شود، مشروط بر اینکه:

  الف- متهم در جرائم موجب تعزیر در محل وقوع جرم، محاکمه و تبرئه نشده یا در صورت محکومیت، مجازات کلاً یا بعضاً درباره او اجرا نشده باشد.

  ب- رفتار ارتکابی در جرائم موجب تعزیر به موجب قانون جمهوری اسلامی ایران و قانون محل وقوع، جرم باشد.

  مشاوره انجام پایان نامه دکترا حقوق جزا

  مشاوره انجام پایان نامه دکتری حقوق

  با توجه به تخصصی بودن هر کدام از کلاس ها و دوره های آموزش انجام پایان نامه ،  موسسه ایران تز این اطمینان را به شما خواهد داد که کلیه امور اموزشی جهت ویرایش و اصلاح پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کلیه دانشگاه های کشور را با قیمتی مناسب برای شما ارائه دهد . جهت استعلام قیمت کلاس های پایان نامه نویسی ارشد و دکتری حقوق به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و اقدام به شروع انجام پایان نامه خود نمایید.

   

  کلاس های آموزش انجام پایان نامه دکتری حقوق

  .کلیه افرادی که در شهرهای تهران - کرج - شیراز - مشهد - اصفهان - تبریز - ارومیه - قزوین - قم - کیش - اراک - ایلام - همدان و رشت هستند میتوانند با سپردن پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق و دکتری حقوق خود به ایران تز نگرانی پایان نامه خود را برطرف نمایند.

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد حقوق در تهران

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد حقوق

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی ارشد حقوق

  قیمت آموزش کلاس های پایان نامه نویسی ارشد حقوق

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی کارشناسی ارشد حقوق

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی دکتری حقوق

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی علوم انسانی

  آموزش کلاس های پایان نامه نویسی

   سفارش انجام پایان نامه

  راه کار ها و شیوه های بسیار زیادی برای انجام پایان نامه وجود دارد اما یکی از مهمترین های انها را میتوان سفارش انجام پایان نامه دانست که موسسات و گروه های تحقیقاتی بسیار زیادی در ایران به آن میپردازند.یکی از مهمترین این موسسات را میتوان موسسه ایران تز دانست که علاوه بر انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به انجام پایان نامه دکتری خواهد پرداخت.همانطور که تا به این مزحله از این مطلب همراه ما بودید موسسه ایران تز فعالترین و همچنین موفق ترین موسسه انجام پایان نامه در ایران است که به انجام پایان نامه در تمامی رشته ها و در سراسر کشور میپردازد و شما دانشجوی عزیز را تا زمان دفاع همراهی خواهد کرد.پس ادامه این مطلب را طبق روال ابتدایی مطلب به بررسی نکاتی مهم در انجام پایان نامه و سفارش انجام پایان نامه خواهیم پرداخت.

  فصول پایان نامه 

  فصل اول : کلیات تحقیق

  فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق

   فصل سوم:  روش اجرای تحقیق

  فصل چهارم : یافته های تحقیق

   فصل پنجم: نتیجه گیری تحقیق

   انجام پروپوزال اولین قدم برای شروع انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.انجام پروپوزال اسکلت و شمای کلی از یک طرح تحقیقی یا پژوهشی ست که اصل کار نیست بلکه طرح اولیه است. انجام پروپوزال اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کار تحقیقی یا پژوهشی است.درست است که پروپوزال اصل  تحقیق نمی باشد ولی طرح کلی ست .

  در واقع پروپوزال شمای کلی یک تحقیق است که استاد راهنما با خواندن آن بتواند اساس کاری که در پایان نامه قرار است انجام شود را دریابد.در واقع پروپوزال ماکت یک ساختمان است بطوری که با دیدن آن بتوان ساختمانی که قرار است بر مبنای آ« ساخته شود را مجسم کرد.

   

  در ابتدای شروع هر کار تحقیقی مثل انجام پایان نامه ابتدا باید موضوع تحقیق را انتخاب کرد.موضوع باید تحت نظر استاد راهنما انتخاب شود.به هیچ وجه نباید از موضوع تکراری استفاده شود برای استعلام اینکه موضوع انتخابی شما تکراری نیست به سایت ایرانداک مراجعه کنید.موضوع باید به روز و جدید باشد در عین حال رسا و روشن و گویای تحقیق مورد نظر باشد.

  مرحله بعد انتخاب عنوان مناسب برای موضوع مورد نظر می باشد.عنوان در دیدترین سمت یک پایان نامه می باشد لذا باید دقت کافی در انتخاب بهترین عنوان برای پایان نامه را بخرج داد.براین مبنا می توان نتیجه گرفت که یک پایان نامه خوب در گرو انتخاب یک موضوع مناسب می باشد و برای اینکه بتوانیم یک پایان نامه خوب نگارش کنیم باید پروپوزال و اسکلت بندی درستی داشته باشیم.

   

   اجزای تشکیل دهنده یک پروپوزال:

  عنوان تحقیق

  اهمیت و لزوم تحقیق

  طرح مسئله

  بیان مسئله

  اهداف تحقیق

  سوالات تحقیق

  فرضیات تحقیق

  پیشینه تحقیق

  روش تحقیق

  ابزار اندازه گیری تحقیق

  جامعه آماری

  تجزیه تحلیل داده ها

  فهرست منابع تحقیق

   میتوانید در ادامه با برخی از خدماتی کهموسسه ایران تز ارائه میدهد همراه باشید:

  آموزش انجام پایان نامه
  آموزش انجام پایان نامه دکتری
  آموزش انجام پایان نامه دکترا
  07