• 09106803996 برای مشاوره رایگان با اساتید همین حالا تماس حاصل نمایید
 • دپارتمان کلاس های آموزشی پروپوزال نویسی ایران تز

  دپارتمان کلاس های آموزشی پروپوزال نویسی ایران تز


  اولین گام نگارش دوره کارشناسی ارشد یا مقطع دکتری، شرکت در کلاسهای پروپوزال نویسی و نگارش آن است.

  موسسه ایران تز  در کلاس های پروپوزال میتواند همراه شما باشد . موسسه ایران تز ، در کلاس های پروپوزال نویسی ، همراه و مشاور شما خواهد بود . ما با تعهد و تضمین کار خود را انجام میدهیم  . اگر میخواهید پروپوزال خود را با کیفیت و قدرتمند و تاثیر گذار انجام دهید کارشناسان و متخصصان ما با شما تماس خواهند گرفت .

  مجموعه ایران تز مفتخر است که میزبان شما دانشجویان و محققین کشور در امر نگارش پژوهش علمی و نگارش پروپوزال و کلاس های پروپوزال نویسی و دیگر پروژه ها است.


  انتخاب مجری برای کلاس های پروپوزال نویسی


  انتخاب یک مجری برای افرادی که قصد سفارش انجام خود را دارند کاری مشکل است. در حال حاضر افرادی اقدام به نگارش می نمایند که حتی تحصیلاتشان با پروژه تحویلی همخوانی ندارد و این فرد در ابتدای کار باعث بروز لطمات جبران ناپذیری به دانشجو می شود و خواهش ما از شما دانشجویان برای سپردن کلاس های پروپوزال نویسی یا خود به مجریان این است که از رزومه مجریان خود آگاه شوید. ما با در اختیار داشتن مجریان توانمند و باسابقه در رشته های گوناگون در امر نگارش کلیه متون علمی و کلیه خدمات مربوط به نگارش یک عالی را به شما تضمین می دهیم و ریسک این موضوع را برای شما به حداقل می رسانیم.

  نحوه سفارش کلاس های پروپوزال نویسی


  رسالت اصلی مجوعه ما ارتقا سطح نظام آموزش عالی از طریق مشاوره انجام کلیه خدمات دانشگاهی است. در این بخش ما به شما خدماتی همچون نگارش و پروپوزال عالی و اطلاعاتی آموزشی درباره کلاس های پروپوزال نویسی و را ارایه می دهیم. شما پس از آگاهی یافتن درباره کلیه خدمات و نحوه کلاس های پروپوزال نویسی از انتهای مطلب میتوانید روند سفارش را در عرض کمتراز ۴دقیقه انجام دهید. بلافاصله پروژه شما به مجریان همان رشته ارجاع داده می شود و پیشنهادات آنها برای شما ارسال میگردد و شما می توانید از بین پاسخ ها بهترین پیشنهاد را برگزینید.

  برای اطلاع از چگونگی نگارش پروپوزال کافی است در اینترنت جستجو کنید. در این صورت خواهید دید که اینترنت سرشار از حجم نامحدودی از مطالب مختلف به زبان فارسی و انگلیسی است که به شما می آموزد چگونه می توانید یک پروپوزال مناسب بنویسید. با این همه تفاوت بسیار بزرگی بین خواندن مطلب در اینترنت درباره اینکه چگونه یک پروپوزال خوب بنویسیم و نوشتن یک پروپوزال خوب در واقعیت وجود دارد.  در عصر دیجیتال کنونی، مهارتهای نگارشی که در زندگی معمولی نقش چندان بزرگی ندارد و تا حد زیادی تحت الشعاع  تکنولوژی قرارگرفته است و در بسیار مواقع دیده شده حتی دانشجویان نخبه و نمونه نیز در این امر با مشکل مواجه اند. در میان شاید هیچ چیز به اندازه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری چالش برانگیز نباشد. برای این کار شما باید مهارتهای ویژه ای در این کار داشته باشید تا بتوانید پروپوزالی بنویسید که شورای پژوهشی دانشکده تان را راضی نماید که شما از عهده انجام این کار بر خواهید آمد. این مهارتها البته چیزی نیستند که از اینترنت بخواهید بیاموزید و تنها تلاش و ممارست در این زمینه به شما خواهد آموخت که چگونه می توانید پروپوزالی بی نقص و کامل بنویسید. با توجه به زندگی پر مشغله امروزی بسیاری از دانشجویان امکان اختصاص زمان برای یادگیری نگارش پروپوزال را ندارند از همین رو مجموعه ایران تز با ارائه خدمات متنوعی در زمینه نگارش پروپوزال تلاش نموده است تا این مشکل را مرتفع نماید.


  برخی خدمات پایان ایران تز در زمینه کلاس های آموزشی نگارش پروپوزال عبارتند از:  پیشنهاد موضوع به صورت رایگان
  در اختیار قرار دادن مقاله بیس
  در اختیار قرار دادن کلیه منابع


  تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتریان و بر مبنای مفاد قرارداد

  06